Skocz do zawartości

dwa w jednym


HooLooVoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dwa powody do pochwalenia się :cool:

 

Powód 1.

W dniu 15.07 odebrałem mój pierwszy motocykl z serwisu (zakupiony w komisie kilka dni wcześniej przeszedł generalny przegląd itp.) i okazało się że jest sprawny i w dobrej kondycji ;)

Moja Honda CBF 600 N z roku 2004 do obejrzenia na poniższych fotkach (uwaga fotki maja po 4MB)

http://foto.hlv.pl/CBF600/CBF600N_10.jpg

http://foto.hlv.pl/CBF600/CBF600N_11.jpg

http://foto.hlv.pl/CBF600/CBF600N_14.jpg

http://foto.hlv.pl/CBF600/CBF600N_15.jpg

szybkę już odkręciłem bo psuje wygląd, ale nie zrobiłem nowych fotek.

 

Powód 2.

W dniu 16.07 zdałem egzamin kategorii A w warszawskim WORDzie na Odlewniczej :biggrin:

Obyło się podchwytliwych pytań. Jedyną sytuacją która mnie rozbawiła miała miejsce na przejściu dla pieszych. Jak na filmie instruktażowym z lat 60-tych, dziewczynka na rowerku i jej dziadek zbliżają się do przejścia dla pieszych a motocyklista zatrzymuje się i ustępuje im :biggrin: co też zrobiłem :cool:

 

Przy okazji chciałbym podziękować ekipie z ProMotor'a, która mnie nauczyła jeździć (wcześniej nigdy nie jeździłem nawet na motorynce) :crossy:

 

Pozdrawiam

HooLooVoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam dwa powody do pochwalenia się :cool:

 

Powód 1.

W dniu 15.07 odebrałem mój pierwszy motocykl z serwisu... .

 

Powód 2.

W dniu 16.07 zdałem egzamin kategorii A w warszawskim WORDzie na Odlewniczej :biggrin:

Obyło się podchwytliwych pytań. Jedyną sytuacją która mnie rozbawiła miała miejsce na przejściu dla pieszych. Jak na filmie instruktażowym z lat 60-tych, dziewczynka na rowerku i jej dziadek zbliżają się do przejścia dla pieszych a motocyklista zatrzymuje się i ustępuje im :biggrin: co też zrobiłem :cool:

 

Przy okazji chciałbym podziękować ekipie z ProMotor'a, która mnie nauczyła jeździć (wcześniej nigdy nie jeździłem nawet na motorynce) :(

 

Pozdrawiam

HooLooVoo

 

Gratulacje z powodu dwóch powodów. Pamiętaj, że uczyć to dopiero się zaczniesz nakręcając kilometry na licznik. I nie wydziwiaj korzystaj z powiedzenia bardzo mądrego Pana - " Im więcej się uczę, tym więcej wiem, jak mało wiem". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybke sciagneles ?

Moim zdaniem daje ona wiecej frajdy z jazdy a do tego nie wyglada zle, wrecz przeciwnie podoba mi sie, ma swoj styl :)

Motór wypas, uwazaj bo te 4 garki to nie przelewka do tego wczesniej nie jezdziles !!

pozdrawiam, szerokiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybke sciagneles ?

Moim zdaniem daje ona wiecej frajdy z jazdy a do tego nie wyglada zle, wrecz przeciwnie podoba mi sie, ma swoj styl ;)

Motór wypas, uwazaj bo te 4 garki to nie przelewka do tego wczesniej nie jezdziles !!

pozdrawiam, szerokiej.

 

tak zdjąłem.

zauważyłem że ciężko jest kręcić głową. Gdy jechałem ok. 90-110 km/h to gdy spojrzałem w bok (sprawdzić czy żadne auto obok nie jedzie) to ciężko było głowę wyprostować. Zrobiłem ten sam manewr bez szybki i łatwość wyprostowania głowy była dużo większa. Dodatkowym plusem jest to że wiatr rozkłada się na mnie równomierniej a nie skupia się wszystko na kasku.

Co do mocy tej maszynki to wiem, że potrafi dużo więcej niż ja.

Na razie uczę się panować nad sobą i motocyklem a jak dam radę to zapiszę się na jazdy doszkalające by nauczyć się jeździć a nie tylko przemieszczać na 2oo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdjąłem.

zauważyłem że ciężko jest kręcić głową. Gdy jechałem ok. 90-110 km/h to gdy spojrzałem w bok (sprawdzić czy żadne auto obok nie jedzie) to ciężko było głowę wyprostować. Zrobiłem ten sam manewr bez szybki i łatwość wyprostowania głowy była dużo większa. Dodatkowym plusem jest to że wiatr rozkłada się na mnie równomierniej a nie skupia się wszystko na kasku.

Co do mocy tej maszynki to wiem, że potrafi dużo więcej niż ja.

Na razie uczę się panować nad sobą i motocyklem a jak dam radę to zapiszę się na jazdy doszkalające by nauczyć się jeździć a nie tylko przemieszczać na 2oo :)

 

Mądry z Ciebie człowiek. Będziesz dobrym motonitą. Do zobaczenia na trasie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...