Skocz do zawartości

cross,enduro


trootylo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

niedawno zdałem na kartę motorowerową i myślę o pierwszej maszynie:D... mianowicie widzą mi się motory typu cross, enduro... niestety mój budżet wynosi teraz jakieś 350zł ale mam zamiar dozbierać do 900 lub 1000zł i mam pytanie czy jest możliwość zakupienia motoroweru typu cross lub enduro za taką kasę??? oczywiście z paierami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na zdrowy rozum,to jak myślisz????to ja ci odpowiem:nie ma,przynajmniej wg mnie za 1000 zl nie kupisz enduro...chyba że z punktu złomu:D

a dlaczego jak by kolega dołozył jeszcze z 300zl to mtx kupi... tylko musi polować :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast simsona to poszukaj sobie lepiej DT,TS,MTX motorki maja troszke wiecej mocy niz simson i tak szybko sie nie znudza.

 

myślisz ze za tysiąc znajdzie coś ciekawego?

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przecież DT,TS,MTX nie schodzą poniżej tysiąca:/

 

na coś utrzymanego i zarejestrowanego 3 kafle mieć trzeba raczej ;] ...zresztą nie ma wcale tego dużo więc się ceni...

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do simsona to allegro.pl , napewno znajdziesz cos z 1k ;]

 

ale czy warto ?

jakbym mial 1k to chociaz nielubie kibli, kupilbym poniewaz ladne maszyny mozna znlezc w tej cenie i napewno lepiej sie prezentuje niz simson ;]

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poszukac jakiegos skuta, za taka kase mozna nawet spoko maszyne wyrwac, np. moj kumpel ma na sprzedaz yamahe bw's 1997r. za 1200zł, za 1000zł tez bys cos poszukał :icon_biggrin:

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swojego złoma kupiłem za 1500 a realnie jest wart z 900 zł jakbym sie dobrze targował tyle bym dał.....na allegro kiedyś była stara dt80 za 1200 na białych blachach zarejestrowana na motorower sprawna......

 

przez jakiś czas targowałem sie z gościem o mtx 50 staneło na 1100 (była wystawiona chyba za 1400)ale stwierdziłem że 50 troche za słaba teraz w sumie żałuje bo była w lepszym stanie niż to moje.....

 

trzeba szukać po gazetach ogłoszeniach w sklepach alledrogo jak sama nazwa wskazuje jest drogie po wsiach np idzie wsk z dokumentami za 100 kupić a na alledrogo po 200 same silniki sprzedają :icon_biggrin:

 

za 1000 zł nie ma co oczekiwać cudu aczkolwiek myśle że to lepszy wybór niż simson.........ja swoją mtx zawsze dojade i wróce a z simsonami bywa róznie..........simson jest mniej awaryjny mniż np ogar 200 czy komar ale do japoni mu jednak daleko na pocieszenie jest fakt że w japoni jak sie coś zruypie to zbierasz pół roku a w simsonie kupujesz za reszte z piwa :wink:

 

moja mtx np jest składakiem (klamki od cz 350 linki od ts 350 tylni amor chyba od samochodu tylnia lampa od h... wie czego cewka zapłonowa od ogara 200 nieorginalna dźwignia od biegów )ale np silnik ma żyleta jest po remoncie kompresja 11 i kopa ma dokumenty też są i i task uważam że nie była warta 1500......zresztą to wyjaśnia dlaczego nie wiem co ludzie widzą w simsonach ;) simsony bardzo wolno tracą cene często sprzedając sie zarabia i jest faktem że dobry simson kosztuje tyle co dobra starsza japonia....tymbardziej że np motocykle takie zwykłe (nie wiem jak na to sie mówi turystyczne ??)np mbx rg itp ze starych roczników są jtańsze niż enduro

 

za równy 1000 może nie ale w przedziale 1000-1500 już jest w czym wybierać........enduro to nie fullcross że trzeba sie wystrzegać starych roczników bo po 1 nie ma części po 2 są już mocno zakatowane .........pozatym do starej japoni pasuje dużo częsći od naszych reliktów ja np mam cewke od ogara świece iskry łańcuch i żebatke od mz .........kiedyś słyszałem że do dt 80 idzie dopasować tłok od wsk........

 

jakbym mial 1k to chociaz nielubie kibli, kupilbym poniewaz ladne maszyny mozna znlezc w tej cenie i napewno lepiej sie prezentuje niz simson ;]

 

patrząc po alledrogo to łatwiej kupić za 1000 enduro niż skuter..........z tym że nie mówie o chińczykach .....choćby dlatego że skutery generalnie zaczeły sie gdzieś od 95 roku natomiast enduro to w latach 80 już było w czym wybierać pozatym skutery są popularniejsze.....

 

ja kiedyś zipa w 4t dla siebie szukałem przez pól roku nic poniżej 1700 nie było (alledrogo otomotor )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...