Skocz do zawartości

Filtr Powietrza Ural


leber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, tez zamontuje sobie filtr olejowy do samochodu, zamontuje i dajcie mi spokój, własnie mam taki od warszawy dolniaka ul, olejowy, kupie stara wanne, bo on duzy jest, zaleje benzyna z 10 litrów albo wiecej, musze uwazac zeby nie palic, wrzuce na kilka dni odmoknie, wypiore w srodkach dezynfekujacych, potem zawioze do kolegi na drugi koniec miasta bo on ma karchera a ja nie, wypierzemy go dokładnie, i zamontuje, a moze po prostu otworze pokrywe starego wywale papier i wstawie nowy?W 10minut :bigrazz: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, tez zamontuje sobie filtr olejowy do samochodu, zamontuje i dajcie mi spokój, własnie mam taki od warszawy dolniaka ul, olejowy, kupie stara wanne, bo on duzy jest, zaleje benzyna z 10 litrów albo wiecej, musze uwazac zeby nie palic, wrzuce na kilka dni odmoknie, wypiore w srodkach dezynfekujacych, potem zawioze do kolegi na drugi koniec miasta bo on ma karchera a ja nie, wypierzemy go dokładnie, i zamontuje, a moze po prostu otworze pokrywe starego wywale papier i wstawie nowy?W 10minut :) :icon_twisted:

 

Przeca nikt Ci nie kaze montowac filtrow olejowych tam gdzie konstruktor tego nie przewidzial. W XXw nie mieli myjek cisnieniowych i tez jakos czyscili wszystko(ba nawet nie bylo internetu abu sie poradzic na forum)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeeee!!!!!Kłamiesz!!!Nie było internetu???To juz przegiołes, klamstwa o doskonałosci filtrów olejowych jakos przełknołem, ale ze nie było internetu? to jak ci ludzie w 20w sie porozumiewali? jak wysyłali fotki? jak gadali na forum?Absurd!Moze przez telefon co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granat - śmiej się śmiej, ale jak nie było neta to rozmawiało się lepiej. Ostatnio padł prąd na osiedlu. Po 15 min ludzie zaczęli wychodzić przed bloki, zbierać się w grupki, rozmawiać. Ktoś przyniósł gitarę. Pewnie w domach, w których telewizor leci na okrągło tez w ciągu tej godziny padło więcej zdań niż w przeciągu tygodnia. Myślę też że przerwy z zasilaniu ( kto pamieta poprzedni ustrój ten wie ) pozytywnie też wpływały na przyrost populacji. Współcześnie pozornie jesteśmy bliżej a jednak wydaje mi się ze coraz dalej od siebie. Ale ja mam bzika :biggrin:

Takich przykładów z brakiem prądu czy innych każdy znajdzie kilka. Nie o to chodzi ze zatracamy umiejętność nawiązywania prawdziwych relacji, a nawet na Twoim przykładzie o to ze miałbyś pretekst żeby wpaść do znajomego wykersherkowac filtr i pogadać o tym czemu to robisz a może nawet znajomy z myjką wyperswadowałby ci ten absurdalny pomysł xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez oczywiscie Princu to sie nazywa alienacja społeczeństwa, jednak u mnie nie istnieje takie pojecie, nie potrzebuje pretekstu zeby isc do kumpla z myjka czy bez, tylko nie wiem jak długo takie "rozmowy"wytrzyma moja watroba:-)a h...j najwyzej sie zaszyje:P a filtr olejowy i tak do dupy jest ;)

 

Gooooha, sliczna zabka:-)kiedys pod miedzyżeckim rejonem umocnonym w któryms z korytarzy przeczytałem takie hasło na scianie:pocałuj zabke w łapke, a lisa w penisa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikusko- kandydat numer jeden nie ma owlosionej klaty i nawet nie, dlatego, że depuluje. Na NK juz coś jest :)

Granat - U ciebie nie istnieje, bo jesteś starym grzybem niczym z korytarzy pod miedzyżeckim rejonem umocnionym i pamiętasz co to stopień zasilania 20. Pogadaj z przeciętnymi młodymi ludźmi i okaże sie jak jesteś w błędzie sądząc ze bez telefonu komórkowego można oddychać. A komórka posiadająca w funkcjach dodatkową wątrobę do opatentowania :buttrock: ( emotikon jak najbardziej na miejscu ;] )

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ksionrze"- ja sie tak nie bawie.. ja to zdjecie mam od roku :P

taa za to ja musze podsylac cale sesje!!

 

granat- haha dobre :buttrock:) a zaba to taka sobie, za to princu lepszy... :)

pamietacie jego awatar? i twierdzil twardo ze go calowac juz nie trzeba.. :buttrock:

 

jasne :lalag:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro żaba taka sobie po slij droge na swoja galerie:-) a co do komórek(telefonów) to wiecie ze teraz młodym wszczepia sie czipy do głowy zeby nie musieli chodzic z bez przerwy z komurka przy uchu?Tragedia, 12letni chłopak znajomych został odrzucony towarzysko w szkole przez rówiesników bo nie miał komury z mp3 i gpsem i tryskajaca fontanna!to jakas masakra:-)zawozłem gówniazowi stara motorynke, i jego notowania skoczyły na szyt:-)jednak nie wszystko stracone, jest nadzieja:-)

 

Princu za grzyba wisisz mi flaszke na bajzlu w łodzi(która razem obalimy:-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...