Skocz do zawartości

Motocykle z czterema kółkami


Rekomendowane odpowiedzi

buhaha! chłopie pomyśl trochę zanim coś napiszesz. "cztery nakładające się koła" to logo AUDI. prawda?? a gdz\ie ty chciałeś te koła ? na baku. naum się czytać.

 

do moderatora: temat do śmieci niech się chłopina nie ośmiesza! czytać to już w przedszkolu uczą!

Edytowane przez jaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhaha! chłopie pomyśl trochę zanim coś napiszesz. "cztery nakładające się koła" to logo AUDI. prawda?? a gdz\ie ty chciałeś te koła ? na baku. naum się czytać

 

To może ty się skup, przeczytaj artykuł, do którego podałem link i wtedy będziesz wiedział (chyba) o co chodzi z tymi czterema kółkami :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie czytałem, to ty poczytaj albo powiedz: poczytaj mi mamo, to może zrozumiesz!

 

 

dla ułatwienia masz fragment:

 

Audi Moto wzorem Audi TT jest próbą połączenia surowego piękna – bez zbędnych ozdób i siły. W tym celu projektant pozbawił swój motocykl niemal całkowicie elementów nadwozia, eksponując surowe piękno technicznych detali, z których każdy został dopracowany z niebywałą precyzją i pietyzmem. Zwróćcie uwagę na zbiornik paliwa. Na jego bokach znajdują się wytłoczenia, w które idealnie wpasowałyby się cztery nakładające się na siebie koła. Zamknięcie wlewu paliwa również jednoznacznie w tamtym czasie kojarzyło się z Audi TT. Niestety i tym razem fabryka nie wykazała zainteresowania..

 

 

koła na zbiorniku to logo. :cool: :biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin: :banghead:

Edytowane przez jaroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhaha! chłopie pomyśl trochę zanim coś napiszesz. "cztery nakładające się koła" to logo AUDI. prawda?? a gdz\ie ty chciałeś te koła ? na baku. naum się czytać.

 

do moderatora: temat do śmieci niech się chłopina nie ośmiesza! czytać to już w przedszkolu uczą!

 

Ty, grzeczniej trochę. Masz zastrzeżenia - napisz to normalnie. A ty puszysz sie jak jakiś pieprzony kogut, który zeżarł wszystkie rozumy, posiada kilka patentów na nieomyloność i jest taki fajny. I wozisz się po innych, zamiast samemu jakiś ciekawy temat zapodać. Nie chce się? Nie masz nic konkretnego lub nowego do powiedzenia?

Jeżeli nie potrafisz normalnie rozmawiać - zwijaj się stąd. Obecność nieobowiązkowa.

 

ucio

 

P.S. Moderatorze! Jaroz właśnie zwrócił Ci uwagę, że się obijasz... Taaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaroz -chyba Ty się ośmieszasz!

przecież ten artykuł napisał Alterego

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaroz nie załapał OCB z tymi 4 kółkami :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Kolego "jaroz"!

Nie mam serca patrzeć, jak się wkopujesz coraz bardziej z tymi "czterokołowymi" motocyklami. Zacznę więc Ci wszystko tłumaczyć od początku. Wkleiłem tu link do mojej strony, by was zainteresować planami budowy motocykli przez fabrykę Audi (tę co ma cztery koła jako znak fabryczny ;)). Tak jak Kondrat1f napisał - to ja napisałem ten artykulik.- i wisi on na mojej prywatnej stronie. "Motocykle z czterema kołami" to była GRA SŁÓW, taki żarcik słowny. Każdy, kto kliknął w link i przeczytał - wiedział o co chodzi. Twój błąd polegał na tym, że pewnie nie chciało ci się czytać, ale chciało pisać :lapad: .

 

Ale ja się nie gniewam, bo miałem niezły ubaw! ;)

 

Bez urazy!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...