Skocz do zawartości

Gdzie kupic?? Jak kupic??


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem ze nalezy mi sie okropny kop w dupe za temat tego typu ;] po trzyletnich poszukiwaniach latwej drogi do Urala Rangera zdecydowalam sie na kupno MW 750 z blokada. Myslalem ze to bedzie duzo łatwiejsze ;] ale i tu napotykam problemy. Szukalem w swoich okolicach znalazlem kilka odpicowanych ktore cenili sobie ponad 10 tys. Allegro tez nie oferuje ciekawostek. Pomyslalem o siedlcach.... slyszlaem o tym miescie wiele o podlych handlarzach jeszcze wiecej. Ale potrzebuje MW ktore bedzie tylko oryginalne, kompletne i w miare sprawne technicznie. Wiadomo ze jesli kupuje sie motocykl tego typu trzeba go samemu dopracowac. Co polecicie?? moze jakies telefony ?? namiary ??

 

P.S.

 

Jeszcze raz przepraszam za banalny post;]

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a czego oczekujesz, ze ktos ci taniej sprzeda, takie sa realia i ceny albo cie stac albo nie :)

Pamietam jak rozpisywales sie na forum odnosnie tego rangera i tez poza pisaniem nic z tego nie wyszla. Jest allegro, sa bazary, jak ktos chce na pewno znajdzie cos dla siebie...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Rangerem nie wyszlo tylko dlatego ze to nie okazala sie wcale taka rewelacja jak myslalem... Spotkalem sie z czechami na zlocie w Darłowie i opowiadali jaka to kiszka... Wiec dlatego postanowilem kupic MW- 750 i wcale nie chodzi mi o to zeby kupic taniej albo wyrwac okazje chce po prostu dowiedziec sie jak wybrac takiego sprzeta?? Na allegro są raczej odpicowane za spora kase, wszedzie jednak czytam ze lepiej kupic moto do remontu bo wtedy wiem co mam i wlasnie nasuwa mi sie pytanie czy warto wybrac siedlce?? czy jakies inne źródlo gdzie pojade i znajde MW ?? Jeden bazar juz przegapilem a nie chciałbym czekac do wrzesnia...

 

Z góry dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIsalem z Tym Facetem. przeslal mi fotki takiego Czarnego MW 750 z blokadą za 10500 i inne zielone tez z blokadą za 5,5 ale bez papieru. Myslę o wycieczce do Siedlec bo tam niby krązą te legędy itd. ale moze znajdę jakis jezdzący egzemplarz do renowacji. Tylko zawsze mówi sie siedlce i siedlce ale nie mam zadnego kontatku oprusz jednego nr. tel ktory ciągle jest poza zasięgem lub nikt nie odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz, dzwoń do tego gościa. Na ostatniej Łodzi miał 2 napędowce, jeden z blokadą a drugi bez. Co najwazniejsze z papierem po 6,5 tys.

http://moto.allegro.pl/item397339602_k_750..._ural_m_63.html

 

Miałem jeden motocykl od tego gościa- można Go polecić, facet jest uczciwy i liczy rozsądnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesl;i chcesz go robic od podstaw to kup be4z papieru, zrób zasiedzenie i jak po 3 latach skonczysz remont to akurat sad wyda ci akt własnosci i z głowy:-)ja czekam juz rok i zapowiedzieli mi ze juz na nastepnej rozprawie(4 )bedzie koniec:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...