Skocz do zawartości

Midnight Star 1300 XVS1300 XVS1300A V-Star1300 - wymiana doświadczeń :)


QuadMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informujemy, że uroczystość pogrzebowa Kostiego rozpocznie się o godz. 13.00 w sobotę w Parafii Matki Boskiej Szkaplerznej w Lutomiersku (adres poniżej). Po Mszy św. nastąpi przejśćie/przejazd na cmentarz parafialny w Lutomiersku

Całość uroczystości przewidywana na ok. 1,5 godziny

 

http://archidiecezja.lodz...p_id=217&info=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto aktualna lista:

 

1.śp Kostass-Łódź/Kalisz

2.Królik-Kalisz

3. Pablo - Łódź/Rybnik

4-5. pyra + ebata - Wlkp

6.MarMar - Kołobrzeg

7-8. RENIA i LUCJAN -Tychy

9. Wiedźma - Puszcza.........

10. Wadera -Wrocław

11. erykma - Norwegia

12.-13. Karo +1 - Warszawa

14. duńczyk- Zagłębie na Śląsku

15. Elemeledudek - Katowice

16-17. Frankenstein + żmija - frankensteinowo

18. jesz -Warszawa

19. cruiSeR - Płock - bez noclegu

20-21 przemitas + 1 -Spała

 

 

Niestety zabraknie na spotkaniu Kostassa, jednak myślę że będzie nad nami czuwał i nas wspomagał, w zwiazku z powyższym pozostaje na liście. Mam nadzieję że Królik przybędzie ,choćby nawet jako plecaczek . Jak bedzie bliżej postaramy się Jej to ułatwić. Wszyscy liczyliśmy się ze zdaniem Kostassa i jego głos był najwazniejszy, jednak dzis gdy Go zabrakło, biorę na siebie organizacje naszego spotkania. Oczywiście oczekuję na pomoc koleżanek i kolegów. Lista jak wyżej termin też bez zmian (chyba że jest parcie większości na zmianę) 19-21.04.2012, miejsce Ślesin k.Konina Po 01.01.2012 dzwonię w sprawie rezerwacji ośrodka.

 

osoby których nie ma na liście a są zainteresowane(również plecaczki) proszę zgłaszać swój udział, bo nie wiem ile miejsc rezerwować.

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

planuje zmianę gum i zastanawiam się na co?! ktoś polecał do gwiazdki avon venom x albo metzelery Co o tym sądzicie? wiem że temat był wcześniej poruszany ale mowa była o dedykowanych oponach. Podobno tamte lepiej się spisują Jakie macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy koniecznie potrzebujesz dedykowanych. gdyby jednak nie - w dziale co, jak kupić jest obszerny wątek o oponach do armatury

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

planuje zmianę gum i zastanawiam się na co?! ktoś polecał do gwiazdki avon venom x albo metzelery Co o tym sądzicie? wiem że temat był wcześniej poruszany ale mowa była o dedykowanych oponach. Podobno tamte lepiej się spisują Jakie macie doświadczenia?

 

Czołem w Nowym Roku

problem jest z rozmiarem tylniego kapcia. W rozmiarze i parametrach dla xvs1300 w 2011 robił tylko metzeler albo dunlop....

pozdro

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karo jesteś pewien, że Metzeler robi nasz rozmiar ? jak szukałem, to na tył tylko Bridgeston i Dunlop - Kupiłem komplet Bridgeston, choć poprzednia tylna starczyła na 12-13 tys km, przednia 17 tys km

 

UWAGA

temat spotkania:

pilnie do wpłacenia zaliczka 30 zł od osoby, na rezerwację 3 domków ( w każdym 3 pokoje)na 21 osób - domki ogrzewane :) 35 zł/dobę z możliwością negocjacji

prosze o szybkie dokonanie wpłat na konto- podam na pw - oczywiście pełna lista wpłat i rozliczenie imprezy będzie ogólnie dostępne , po dokonaniu wpłaty proszę o info na pw. W tytule wpłaty proszę wpisać nick - spotkanie np: pyra.pl-spotkanie

jeżeli są jakieś uwagi proszę zgłaszać teraz, można zamówić więcej domków gdyby liczba uczestników sie zwiększyła.

Edytowane przez pyra.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Metzeler tylko jest na przód . Ja dla odmiany założyłem komplet Dunlopa bo jakoś do Bridgestona nie mam przekonania . Po zmianie duża różnica na mokrym na + dla Dunlopa. Ale może to już efekt tego że Bridge już nie trzymał ta jak nowy laczek .

Co do spotkania : Kasa już wysłana także czekamy na reszte towarzystwa :flesje:

PS. Pyra działasz coś w temacie szyby ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ja dorabialem w MGG i jestem zadowolony

 

jaką masz długość i ile masz wzrostu ?

Motocykle są jak wódka ... prawdziwa jazda zaczyna się od litra ...

 

2012r. - Rumunia/Bułgaria : 4500km (14 dni )

2013r. - Albania/Grecja : 4700km (17 dni )

2014r. - Estonia/Finlandia : 4000km (15 dni )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...