Skocz do zawartości

Dutch TT - MotoGP w Assen


mick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MotoGP nie daje nam w tym miesiącu ani chwili na odpoczynek. Po Grand Prix Wielkiej Brytanii w ten weekend czas na Dutch TT na słynnym, holenderskim torze w Assen. Przypominam, że wyścigi odbędą się w SOBOTĘ!

 

Zapowiedź i linki do newsów z ubiegłorocznej edycji:

 

http://www.scigacz.pl/Dutch,TT,Zapowiedz,6001.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj mialem zalobe w domu, zaraz po pierwszej rundzie, Pozyjemy zobaczymy. Melandri na Ducu ktory przyjechal ? ( wiem, wiem rider sie liczy, he, he ).

 

:buttrock:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj wieczoram w wrocilismy z wycieczki pt. : assen + amsterdam.

Bylo super, motoGP na zywca to swietne przeżycie, ryk maszyn doping kibicow (wyjatkowo mocno Rossiego :icon_twisted: ). Siedzieismy przy zakrecie za prosta start- meta. Zgodnie z obietnica troche fot KLIK

 

Szkoda ze Doktor sie wylozyl na poczatku, ale i tak bylo swietnie :icon_twisted:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne, znow Stoner- NR 1, za nim Pedrosa, ale tym razem ponad 11 sek. straty...

Forza Ducati!

Janek! PLIZ! Nie forza Ducati, tylko forza Stoner! Znowu mam statystyki wyciągać? Ja nie mam absolutnie nic przeciwko Ducati (Monster się marzy) ale bądźmy choć troszkę obiektywni. Stoner jest dobry bez gadania. A potem już nikogo na Ducati nie ma...... taka prawda.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoner jest dobry bez gadania

Jest,ale powtórzę pytanie z poprzednich wątków. ile razy w tym sezonie widziałeś wyprzedzającego Stonera na zakręcie lub hamowaniu? Chyba tylko ostatnio w Assen łyknął Pedrosę a tak to cały czas na prostej wali. Marne widowisko,ale wiadomo efekt się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Forza Ducati za dlugo by pisac...

No to akurat jest proste - bo kochasz Ducati, i dle mnie to wystarczy. Tylko proszę nie mieszać miłości z argumentami mertorycznymi. I się nie tłumacz - to Twoja ukochana marka i za nią stoisz. Nie od dziś wiadomo że miłość oślepia..... choć to piękne uczucie.. :icon_mrgreen:

 

Jest,ale powtórzę pytanie z poprzednich wątków. ile razy w tym sezonie widziałeś wyprzedzającego Stonera na zakręcie lub hamowaniu? Chyba tylko ostatnio w Assen łyknął Pedrosę a tak to cały czas na prostej wali. Marne widowisko,ale wiadomo efekt się liczy.

Marne, nie marne, ale jakoś nikt go nie może dogonić. I TO się liczy. Przy takim rozumowaniu najlepsza klasa i najlepsi jeźdzcy są w 125. Kupa ich jest i ciągle ino się wyprzedzają. Takie dobre kierowce, panie....

 

Także w przypadku Stonera nie liczy się ilość (ile razy kogoś wyprzedził) tylko jakość (ile razy wygrał wyścig). I biorąc pod uwagę jak inni na Ducati jeżdzą, to chłopak ma talent i tyle. Wsiadłby na inny moto, to też by wygrywał. A Rossi? Kroił Hondą, kroił Yamahą. Bo dobry jest..... i tyle.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest,ale powtórzę pytanie z poprzednich wątków. ile razy w tym sezonie widziałeś wyprzedzającego Stonera na zakręcie lub hamowaniu? Chyba tylko ostatnio w Assen łyknął Pedrosę a tak to cały czas na prostej wali. Marne widowisko,ale wiadomo efekt się liczy.

 

 

Hm, pomyślmy...

 

W Katarze, w Hiszpanii, w Portugalii, we Francji (tu nie ma nawet jednej długiej prostej), kilka razy właśnie z Pedrosą na zakręcie San Donato we Włoszech, wiele razy z Valentino w Katalonii, no a na Donington i w Assen był poza zasięgiem, ale co, ma zwolnić???

 

Poza tym Ducati nie ma już takiej przewagi nad Hondą, a szczególnie nad Yamahą, jak rok temu i nie można mówić, że Stoner wygrywa tylko dzięki mocnej maszynie. Zresztą, Marco Melandri, Toni Elias i Sylvain Guintoli też mają mocne maszyny i wyprzedzają niektórych na prostych i co? Świadczy to o czymś? Bo ich wyniki raczej nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...