Skocz do zawartości

kawasaki z/kz400


saska251
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to sie pochwalę, bo w końcu ożywiłem pokraka...

 

z końcem ubiegłego roku (gdzieś w okolicach liściopada), wygrzebawszy na forum emzeciarzy stosowne posty, zanabyłem kawasaki z/kz 400. stał sobie w lubaniu w szopie od kilku lat i czekał na mnie.

właściciel chciał go oddac na złom (nie wiedzieć czemu) bo się przestraszył cen w serwisach. według jego opowieści, moturz miał być na chodzie, ino nie palił, bo się "przewrócil na trawce i zgasł". Po przywiezieniu rzeczonego do miejsca garażowania/serwisowania i otwarciu silnika, stwierdziłem zatarcie wałka rozrządu - skutkiem czego odstawiłem go w kąt by czekał na lepsze czasy.

 

Wyglad.

kompletny, żadnych uszkodzeń, żadnych złamań lub otarć.

 

w końcu udało mi się kupic drugi silnik (jestem leniwy i kultywuję zasadę, że szewcy chodzą bez butów) i zaimplantować go w ramę. Najpierw odpaliłem go na stole, co skończyło się między innymi podpaleniem włosów i całego silnika.

 

Jeździ jak zły, brzmi jak przetaczający się grzmot i jest, ku*wa, piękny po prostu.

 

Stosowne ilustracje tutaj

http://www.polskajazda.pl/?a=motors&opcja=...elkoment=752897

 

zatem patrzajta i podziwiajta

 

pozdro251

 

ps.

kosztował 400pln + stówka za transport :]

Edytowane przez saska251

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... ślićna :icon_eek:

 

Fotografowałem niedawno jej troszkę starszą siostrę (jak by co to jest do zobaczenia w mojej galerii) ;)

 

Stara, dobra japonia ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... ślićna :)

 

Fotografowałem niedawno jej troszkę starszą siostrę (jak by co to jest do zobaczenia w mojej galerii) :)

 

Stara, dobra japonia :)

 

raczej sporo młodszą, ino trochę większą :]

 

widziałem galeryję, niezłe zdjęcia. swoją drogą - fajnie Ci - takie śliczne babki się przed Tobą rozbierają...

 

pozdro

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej sporo młodszą, ino trochę większą :]

 

widziałem galeryję, niezłe zdjęcia. swoją drogą - fajnie Ci - takie śliczne babki się przed Tobą rozbierają...

 

pozdro

 

Yyyyyy :) miałem napisać większą :lalag:

 

A co do zdjęć, to każdy każdy robi to co lubi... :)

 

Pozdro :) i szerokości :crossy:

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...