Skocz do zawartości

Kierunkowskazy


Wojtosc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak na początku chciałem dodać ze jestem nowy i nie znalazłem tematu z moim problemem.

 

Niedawno zachciało mi się zmiany migaczy w moim motorku na wszystkie białe.Pojechałem kupiłem i zaczołem podpinać wszystko szło elegancko i po podłączeniu wszystkich migaczy odpaliłem motor i zaczołem sprawdzać czy dzialają i odrazu komplikacje a mianowicie jezeli włączam prawy migacz z przodu świeci normalnie a kontrolka i tylny migacz tak sie delikatnie żarzą , że sa prawie niewidoczne , mam taki sam problem z lewymi migaczami :biggrin: acha zapomniałem motor jest to Suzuki RMX 50 rok produkcji 2003 :crossy:

 

Prosiłbym o szybką odpowiedz poniewaz zabardzo bez swiateł jezdzić się nie da :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na początku chciałem dodać ze jestem nowy i nie znalazłem tematu z moim problemem.

 

Niedawno zachciało mi się zmiany migaczy w moim motorku na wszystkie białe.Pojechałem kupiłem i zaczołem podpinać wszystko szło elegancko i po podłączeniu wszystkich migaczy odpaliłem motor i zaczołem sprawdzać czy dzialają i odrazu komplikacje a mianowicie jezeli włączam prawy migacz z przodu świeci normalnie a kontrolka i tylny migacz tak sie delikatnie żarzą , że sa prawie niewidoczne , mam taki sam problem z lewymi migaczami :biggrin: acha zapomniałem motor jest to Suzuki RMX 50 rok produkcji 2003 :crossy:

 

Prosiłbym o szybką odpowiedz poniewaz zabardzo bez swiateł jezdzić się nie da :biggrin:

Witam,

sprawdzałeś jakie żarówki masz w nowych migaczach? 6V czy 12V...?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie dziwne że nie działa. Standardowo przerywacze w motocyklach mają 2x10 lub 2x21W obciążenia bo co za baran pakowałby żarówki 3W do kierunkowskazów (oczywiście bez osobistych wycieczek w twoim kierunku). Jaka byłaby ich widoczność w słoneczny dzień... ZObacz jaką moc miały poprzednie żarówki i zobacz czy na nich działa. Jeżeli zadziała to powrót do seryjnych kierunków, pomarańczowe żarówki albo łapy wystawiać :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3Waty jak na kierunki to ciut za mało, zrób jak kolega radzi porównaj żarówki stare i nowe jeżeli jest

OK. to wina połaczeń, sprawdź masę bo kierunki robią z masą na obudowę lub na kabel- wychodzi jeden lub dwa kable z kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...