Skocz do zawartości

lakier75

Forumowicze
  • Postów

    25
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez lakier75

  1. Witam wszystkich motocyklictów. Mam w ofercie nowe wakuometry do synchronizacji motocykli. Jeżeli nie chcesz wydawać duzych pieniedzy na synchronizację w warsztatach to zapraszam do kupna u mnie zakupisz raz i masz na własność i zaoszczędzasz przy następnej regulacji. Podaję link do strony gdzie mam różne 2 i 4 zegarowe oraz profesjonalne -0,6bara stosowane przez serwisy http://allegro.pl/wa...2959437778.html Opis zapraszam na inne aukcje allegro sprawdz komentarze od kupujących. Witam Mam dziś do zaoferowania wakuometry 4 zegarowe od zakresu 0 do - 1.0 bara. Wakuometry przed wysyłką są sprawdzane czyli kalibrowane-sprawdzanie dokładność wskazań zakresu pod różnymi podciśnieniami Posiadam również wakuometry profesjonalne które stosuje się w serwisach o zakresie -0,6 bara OBUDOWA zegarów jest metalowa-malowanie proszkowe-szklana szybka. Klasa dokładności CL 1,6 Wężyki są silikonowe o długości 1 metra z dławikami aby skorygować drgania wskazówki ,są też odporne na temperaturę , średnica wew 3,7mm zewnętrzna 7,7mm gruba ścianka pozwala na bardzo dokładną regulację gazników. Ramka w kolorze czerwonym Zegary firmy Manomer SK Wakuometry są nowe 12 miesięczną gwarancja 4 końcówki z gwintem M5 - sztuk 4 4 sztuki wężyka silikonowego po 1metrze 4 dławiki-dokładne ustawianie wskazówek instrukcja obsługi wakuometrów Po zakupie proszę podać jaką formę płatności wybieracie. W tytule proszę podać nick. Po zakupie proszę o informację czy wysłać za pobraniem czy pieniądze zostaną wpłacone na konto telefon kontaktowy 691-443-180 lub e-mail [email protected]
  2. Witam Was wszystkich. Mam na sprzedaż wakuometrz 2 i 4 zegarowe Podaję link http://allegro.pl/show_item.php?item=2591118122 http://allegro.pl/wakuometry-1-0-wakuometr-synchronizacja-gaznik-i2582993012.html kontakt [email protected] lub 691-443-180 Pozdrawiam
  3. teraz chcę wlać pełny syntetyk 10w40 Fuchsa Silkolene bo podobno lepiej działa skrzynia i lepiej wchodzą biegi
  4. Witam wszystkich. Mam do Was wszystkich pytanko. Podzielcie się jaki wlewacie olej do vzr 1800 półsyntety czy syntetyk , jaki i lepkość Leję do swojego już piąty raz z koleji Motula 5100 10W40 półsyntetym.Podzielcie się opinią. Pozdrawiam.
  5. Witam serdecznie wszystkich motocyklistów i zapraszam. http://naprawa-motocykli.com.pl/
  6. Witam serdecznie motocyklistów. Posiadam komputer diagnostyczny do motocykli wszystkich marek który diagnozuje; Dołączam link aby sprawdzić jakie motocykle obsługuje; http://www.was-servi...ist_2011_EN.pdf Posiadam WŁOSKI TESTER DIAGNOSTYCZNY DO MOTOCYKLI !! Urządzenie diagnostyczne Motorscan 5650 umożliwia przeprowadzenie diagnostyki wszystkich elektronicznych układów w motocyklach wszystkich znanych marek. Urządzenie pozwala nawet na regulację kontrolki serwisu. FUNKCJE URZĄDZENIA: -Automatyczny i manualny tryb wyszukiwania -Obszerna baza danych modeli motocykli i ich układów, w tym rodzajów przewodów oraz położenia konektorów -Wyświetlanie danych z ECU -Odczytywanie zapisanych błędów (DTC)-wypadki motocykla -Kasowanie wykrytych błędów -Wyświetlanie aktualnych danych (obroty na minutę, napięcie akumulatora, kąt przepustnicy itd.) -Procedury diagnostyczne (wtryskiwacze, cewki zapłonu, pompa paliwa itd.) -Kasowanie kontrolki serwisowej -Kodowanie kluczyka -Odblokowywanie immobilizera -Korekta wtrysku -Korekta czujnika położenia przepustnicy (TPS) -Konfigurowanie immobilizera/alarmu. -Regulacja parametrów -Korekta biegu jałowego OBSŁUGIWANE WSZYSTKIE MARKI MOTOCYKLI I ATV w tym: APRILIA, CAN AM, BENELLI, BIMOTA, BMW, CAGIVA, DUCATI, GAS GAS,GILERA, HARLEY DAVIDSON, HONDA, KAWASAKI, KYMCO, MALAGUTI, MOTO GUZZI, PIAGGIO, POLARIS, SUZUKI, TRIUMPH, VESPA, VOXAN, YAMAHA. OBSŁUGIWANE UKŁADY: Układ zapłonu, wtrysku, immobilizer, ABS, panel sterowniczy, regulacja kontrolki serwisu kontakt na maila [email protected]
  7. zawsze będzie się motocykl tak zachowywał bo koło nie ma żadnego oporu i lata bezwładnie i stąd te stuki :buttrock:
  8. Sprawdz na szukaj chomiku ale w języku polskim raczej nie dostaniesz a co dokładnie cię interesuje
  9. Wez szmatke i nitro i zmyjesz... :buttrock:
  10. Wymienić trzeba komplet naprawczy rozrusznika czyli rolki ze sprężynkami :buttrock:
  11. Śmiało wal do serwisu i duś ich o usunięcie usterki a jak nadal będzie to samo to zwróć się do rzecznika praw konsumenta i on cie wtedy pokieruje ale musisz mu wszystko powiedzieć po koleji jak było w serwisach.
  12. zamontuj taki jaki zaleca producent tylko Yuase żadne inne dziadostwo chińskie liczy się duży prąd rozruchu
  13. Wystarczy jak do przodu założysz mniejszą zębatkę ewentualnie większą z tyłu
  14. Najpierw sprawdz czy nie masz luzów na główce ramy i łożyska koła
  15. Jeżeli ci zalewa cylinder to bezwłocznie trzeba wyczyścić gazniki lub najlepiej kup sobie nowe zestawy naprawcze gaznika czyli zaworek z gniazdami i ustaw według serwisówki poziom paliwa i problem minie ale i tak sprawdz sobie ciśnienie na garach no i olej musisz wymienić :buttrock:
  16. Miałem kilka motocykli z takimi objawami , usunąłem usterki i motocykle zaczeły chodzić normalnie; Pierwsze co trzeba zrobić to wywalić gazniki wyczyścić w myjce ultradzwiękowej sprawdzić wszystkie dyszęe czy są czyste membrany podciśnienia i co najważniejsze to poziomy paliawa w komorach i po zamontowaniu gazników przeprowadzi synchronizację , a co do szarpania to wymień tarczki sprzęgłą razem ze sprężynami no i jak masz sine przekładki to też i problem zniknie a olej to wlej półsyntetyk Motula 5100 10W40
  17. Miałem VS 1400 przez 5 lat i powiem szczerze....nic nie trzeba było robić pod względem silnika , są to silniki dopracowane perfekcyjnie biegi super pracują a co do prowadzenia to powiem od siebie że kupująć takie motocykle to jazda powinna być rekreacyjna 90-110km/h a nie po 150km/h jeżeli komuś brakuje takiej prędkości to niech kupi sobie ścigacza...Pozdrawiam. :notworthy:
  18. Nie ważne ile pali , jeżeli ktoś się decyduje na taki motocykl to niech nie patrzy ile pali bo tylko jeżdzimy kila miesięcy :notworthy: mi osobiście gdy byłem za granicą na wycieczce i zrobiłem ponad 4500km to wyszła mi średnia z pasażerem i pakunkami 5.5litra :notworthy:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...