Skocz do zawartości

Filu

Spec
  • Postów

    791
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Filu

  1. Jasne, że można myć myjką. Jedyne co polecam to zakupić specjalną pastę któregoś z producentów butów motocyklowych. Występują w różnych kolorach. Ja pastuje białą białe buty i jak raz na pół roku wypastuje to wystarczy. Dużo mniej się brudzą po takim napastowaniu. Podobno ta pasta ma też właściwości zapobiegające przedostawaniu się wody do środka, szczególnie na szwach, ale ciezko mi ocenić czy to działa. Pzdr,
  2. Tak, można po spełnieniu określonych wymogów odnosnie sprzetu dostepnych w poniższym regulaminie. http://www.pzm.pl/userfiles/file/komunikat..._Puchar_PZM.pdf
  3. Filu

    cross country 2008

    Za pierwszym razem nie trzeba. Polecam przeczytać regulamin. http://www.pzm.pl/userfiles/file/komunikat..._Puchar_PZM.pdf
  4. http://www.motor-land.com.pl/ Importerr Riehu, też wyposażony w ten sam silnik am6. Pzdr, Filu
  5. Dominik chyba nie mówisz poważnie co do zębatek Vaz'a?! Ja sprzedaje je tylko jak ktoś sie naprawde uprze na nie, bo delikatnie mówiąc ich jakośc pozostawia wiele do życzenia. Co do najtańszego Did'a oringowego to jest nim właśnie model VX. Możecie uznać, że moja opinia nie będzie obiektywna, ale jak moge lobbuje zebatki Sunstar'a są zazwyczaj ok 30-50zł droższe od JT a jakościowo naprawde nieporównywalnie. Jestem też zdania, że skoro kupujemy jedne z najlepszych łańcuchów to, aby było to sensowne rozwiązanie, należy kupić też najlepsze zębatki. A Tobie Qóba to właśnie chyba ja robiłem wycene na sunstara :icon_mrgreen: Zapraszam do dyskucji, chętnie porozmawiam na temat wyższości jednych nad drugimi. Pzdr, Filip
  6. DID X-ring + zębatki stalowe Sunstar. Nie do rozwalenia. Sam jeżdze na takim zestawie od początku tego sezonu i myśle, że starczy spokojnie do końca, a może i dłużej. pzdr
  7. Ja stosuje zestaw beznyna ekstrakcyjna + olej valvoline'a. Testowałem różne kombinacje i opcje i ta jest najlepsza.
  8. Tor przy wąbrzeskiej jest płatny. Masz tam tabliczke z nr telefonów do właściciela. Koszt treningu to bodajże 20zł
  9. Hej, Ja mam taki zestaw tylko musisz podać jeszcze rocznik. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW.
  10. Filu

    Darek Kłopot

    Nie ma daru mówienia?! To chyba lekko powiedziane. W takim układzie nie powinien chyba w ogóle udzielać wywiadów, moim zdaniem.
  11. Ok, prawie wszystkie :clap: A na poważnie to jasne, ze nie. Ale rozpratrujemy tutaj porównanie 4suwowych 250tek a nie ogólnej wyższości Yamahy nad ktmem :D A co do zawieszenia to moim zdaniem dotyczyc to 95% tych starszych modeli.
  12. Żygać się chce jak się czyta wasze wypowiedzi. Jeden przeczytał w motocyklu, inny ślini się do ktm'a bo ma szpanerski kształt plastików i czarne felgi, albo inny bajer. Strasznie mało merytoryki w tej waszej dyskusji. Ktm exc250 enduro do 2006 jest bardzo słaby. Ten model to była porażka na całej linii. Chcesz to kupuj, ale łatwo nie będzie znaleźc łosia na tak nieudany model pod względem silnika. Dla mnie tylko Yamaha oczywiście. To najstarsza 250tka produkowana od 2001 roku ! Ma wyeliminowane wszystkie możliwe błędy konstrukcyjne (przynajmniej większośc) i już to jest dla mnie niezaperzeczalnym argumentem za yamahą. Kolejna sprawa to zawieszenie. Może i te nowe <2006 KTM'y mają już bardziej ludzkie zawieszenie. Ale kiedyś to była niezaprzeczalna prawda, że zawieszenie yamahy a ktm'a to jak niebo i ziemia. Ja po mojej przesiadce na yzf'a mogę to śmiało potwierdzić. I nieprzeszkadza mi to , że yzfowi nie zmieniają co roku plastików , nie anoduja felg i nie malują ram na różne kolory. Motocykl ma się dobrze prowadzić i być niezawodnym. Pozdrawiam, Filu
  13. Witam, Myślałem, że tu nikogo w piątek nie będzie, a tu się okazuje, że wręcz odwrotnie wszyscy wybierają się w piątek. W piątek jest też dzień prasowy, tak więc napewno będzie więcej ciekawych materiałów. W takim razie do zobaczenia !
  14. Hej, Mam takie całe sprzęgło właśnie od exc '99 W celu dokłądnych szczegółów odezwij się na PW. Pozdrawiam
  15. :clap: :buttrock: :buttrock: :P :buttrock: :lapad: Coraz lepiej.... naprawde
  16. Jakby to była prawdziwa okazja to nie byłoby go po chwili. Do każdej okazji trzeba podchodzić z dystansem. P.S. Staraj nazywać tematy w sposób przedstawiający ich treśc.
  17. Ale syf ! Jak wszyscy wiecie, że to było to dajcie linka i niech każdy nie wtrąca swoich 5 groszy. Koniec tematu to już normalny czat. Dochodzimy już do takiego syfu, że będzie tylko gorzej. A młodzi, niedoświadczeni użytkownicy mogliby więcej czytać niż pisać, wszystkim wyjdzie to na dobre. Pzdr
  18. Ja mam cały kosz sprzęgłowy do sprzedania od exc '99 Być może pasuje?
  19. Mam to samo odczucie dokładnie. Te progripy też są bardzo fajne, ale WRP najlepiej trzymały ogólnie najlepiej mi leżały. Obecnie jeżdze w domino i też nie jest źle, sa miekkie, a pomimo tego wytrzymały cały sezon (no ten sezon może nie był taki pełny w moim wykonaniu)
  20. Drogi Jarku, Tak więc jak masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania to zadaj je równiez w tamtych tematach, wpłynie to napewno na szybsze wyszukiwanie infomacji przez kolejnych użytkowników. Rozumiem doskonale Twój problem, ponieważ niestety forum i jego użytkownicy idą na ilośc, a nie jakość. A i skoro już wchodzisz w polemike, to proszę, wymyślaj lepsze tytuły swoich tematów.
  21. http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...4&hl=kolcowanie
  22. Hej, Ja mam 196cm wzrostu i mam takie oto patent: http://members.lycos.co.uk/filekh/kiera/kiera.JPG Kupiłem kawałek aluminium i oddałem znajomemu ślusarzowi i wyrzeźbił coś widocznego na fotce. Myśle, ze inny ślusarz też za drobną opłatą (na piwo) powinien sobie poradzić. Moje dystanse mają 4,5cm i to max co można osiągnąć, bo linki nie starczają. No i trzeba dokupić dłuższe śruby koniecznie wzmazniane 8,8.
  23. Za duzo czytacie pseudo profesjonalnych artykułów w ŚM. Jednym słowem jak wynika z tego artykułu to to wrka nie ma wad :banghead: W ogóle artykuły tego Pana z ŚM zawsze są dziwnie przesadnie pozytywne. Każdy motocykl który opisuje nie ma wad. Mam wrażenie jakby to było przepisywanie kolorowych prospektów producentów.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...