Skocz do zawartości

Fatal Error


01kriters
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To było na Węgrzech :)

Ile przepisów naruszył jadący :( Przekroczenie dopuszczalnej prędkości (tak ze 2x ), wyprzedzanie na linii ciągłej, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze (deszcz). Przerażające :( . Prędkość zbliżania się obu motocykli to gdzieś tak 300 km/h :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było na Węgrzech :)

Ile przepisów naruszył jadący :( Przekroczenie dopuszczalnej prędkości (tak ze 2x ), wyprzedzanie na linii ciągłej, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze (deszcz). Przerażające :( . Prędkość zbliżania się obu motocykli to gdzieś tak 300 km/h :P .

 

 

No i wpuscic takiego na droge, tylko do nieszczescia doprowadzi, i pozbawi zycia lub zdrowia kogos niewinnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gość jak widać nie bardzo radzi sobie z motocyklem, bardziej zależało mu na filmiku - przestał zwracać uwagę na to, co się dzieje na drodze. mam wrażenie, że niektóre zakręty bierze "na dwa razy", dość wyraźnie korygując tor pośrodku winkla. feralny zakręt i przyczyna wypadku dość oczywista: bezmyślnie starał się utrzymać jak największą prędkość, zapomniał że nie jest sam na asfalcie. droga publiczna to nie tor, o czym niektórzy zdają się chętnie zapominać :/

nie pierwszy i na pewno nie ostatni taki filmik w sieci: głupota, nic ponad to. jazda na krawędzi... ciut za daleko położonej względem możliwości czy raczej umiejętności i warunków

BTW tak, to chyba węgry: tablice jak mi się wydaje ichnie, napisy na kurtkach służby drogowej (jakiejś) też takie jakby znajome :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeden z tych co mieli olej w glowie i byli zdania, ze calkowicie panuja nad nowo zakupionym moto mimo tego ze wczesniej ETZ 251 lub czyms podobnym smigali.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeden z tych co mieli olej w glowie i byli zdania, ze calkowicie panuja nad nowo zakupionym moto mimo tego ze wczesniej ETZ 251 lub czyms podobnym smigali.

 

hmm... a jak z zawodowego doświadczenia odniesiesz się do mojej oceny..? ciekaw jestem, czy tylko ja mam takie wrażenie, że facet się buja na wcześniejszych zakrętach... :)

TIA

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...