Skocz do zawartości

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93372046 uwaga oszust!!!!!!!!!!!!!


>DANIEL<
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

byłem sprawdzić to oto moto http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=93372046 i tak ma spawaną rame, brak stacyjki, do wymiany klocki hamulcowe, napęd, wycieki z silnika, silnik sam sobie obroty reguluje, ogólnie to katastrofa pojechałem 300 km na marne i ostrzegam ze nie warto, sprzerdający to oszust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tu jest oszustem!!!!!!!

po pierwsze nie byłeś oglądać tego RXa tylko twój ojciec z jakimś kolegą którzy nie mieli pojęcia o motocyklach, czepiali sie kazdej śrubki, i jeszcze chcieli mi wmówić że łancuszek rozrządu hałasuje!!! jak tam nie ma żadnego rozrządu!!!! litości co za ludzie. Na zdjeciu widać przetarcie na wachaczu i to ma być spawana rama!!!!! owszem stacyjki nie było ale dlatego tez cena była bardzo atrakcyjna!!!! klocki nie były do wymiany!!! jeszcze dużo im brakowało do serwisu!!! tak samo napęd, moze już był lekko wyeksplatowany ale nadawał sie do jazdy i nie przeskakiwał nawet przy ostrym ruszaniu!!!! twojego taty kolega wie bo sam jeździł RXem!!!!!! żadnych wycieków nie było ani z zawiszenia, ani z silnika!!!!!!!! jak silnik może sam sobie regulować obroty!!!!?!!!! jak ktoś sie nie zna to wymyśla głupoty na poczekaniu!!!! po pierwsze twój ojciec nie jechał specjalnie tylko miał na trasie jakąs sprawe, nadłożył może ze 100km!!!!!!! I w ogóle nie wiem czy wiesz to stwierdzili że motocykl jest dla ciebie za wysoki!!!!!!!!!!!!!!! i to tez był główny powód że nie kupili!!!!!!!!!!!! Do tego piszesz do licytującej osoby na mojej aukcji te same głupoty i do tego dopisujesz nowe!!!!!!!! Po za tym chcieli go kupić za 3000zł!!!!!! normalnie kpiny!!! A tak w ogóle sprzedałem go za 3800zł, klienci przyjechali z Krakowa i widac było że znali sie na tego rodzaju motocyklach, odjechali ZADOWOLENI z zakupu!!! Może po prostu twój tato nie chciał ci kupic tego motocykla...

 

Mam nadzieje że uda ci sie kupić RXa w lepszym stanie i lepszej cenie. 3maj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bardzo chciałbym żeby wypowiedział sie ten co kupił RXa :icon_razz: i przy okazji pozdrawiam :banghead:

 

lub jego znajomi albo ktoś kto widział już tego RXa w Krakowie lub okolicach bo kupujący był gdzieś z tamtąd :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK sprzedałes tą rx więc nie mozesz byc oszustem :icon_razz:

Ale szkoda ze nie powiedziałes mi o tej stacyjce. Ja nie wnikam co tam bylo ok a co nie sprawdzali jak nie pasiła to nie mi powiedzieli inaczej, a jak naprawde było to niewiem, więc sory i pzdr :banghead:

 

 

 

P.S prosze o usunięcie tematu

Edytowane przez >DANIEL<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

[quote name=>DANIEL

OK sprzedałes tą rx więc nie mozesz byc oszustem :icon_razz:

Ale szkoda ze nie powiedziałes mi o tej stacyjce. Ja nie wnikam co tam bylo ok a co nie sprawdzali jak nie pasiła to nie mi powiedzieli inaczej, a jak naprawde było to niewiem, więc sory i pzdr :banghead:

P.S prosze o usunięcie tematu

 

Niby dlaczego mam cokolwiek usuwać? Naucz się odpowiedzialności za swoje słowo, młody jeszcze jesteś, jak się teraz nie nauczysz to będziesz cierpiał resztę życia. Może następnym razem będziesz mniej koloryzował przynajmniej.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem w prost ze sprzedawca tej Aprilii to OSZUST.

 

Sam chciałem ją kupić, dzwoniłem do niego 3 razy i zapewniał mnie że wszystko jest super poza zbitym kirunkiem i wyciągniętym łańcuchem (ale jak stwierdzil jedyną oznaką jego zużycia jest to że jest luźny "ja się nie znam na tym, ale słyszałem ze crossy tak mają więc możę wszystko jest ok"-słowa sprzedającego).

 

Pojechałem z ojcem w niedziele transitem i bylem nastawiony na to że jak będzie wszystko tak jak mówił sprzedający to ją kupię. Zrobiliśmy 250 km - jechaliśmy z wawy.

 

Po dokładnych oględzinach moto okazało się że ma następujące wady:

-całkowicie zużyte klocki cham.

-zniszczone tarcze cham.

-zestaw napędowy w tragicznym stanie

-tylna opona zużyta

-łozyska kół do wymiany

-lekko skorodowane lagi przedniego zawieszenia

-silnik poskręcany na silikon wylewający się na karter

-wahacz spawany i wygladzony szlifierką na długości okołó 10 cm.(ewidentne ślady)

-brak stacyjki (sprzedający mi ani razu nie wspomniał o jej braku, a jego ojciec był wręcz ździwiony że "wymagam" posiadania stacyjki przez moto)

-według mnie tylne boczki były założone od Aprilii RX 50 - duża luka (okołó 4 cm pomiędzy nimi a siedzeniem)

 

Nie miał bym absolutnie pretensji jeśli sprzedający w miare precyzyjnie określiłby stan motocykla.

Mogę zrozumiec zużycie elementów eksploatacyjnych, ale pominięcie reszty rzeczy w opisie uważam za oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle:

BRAK SŁÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nie mam zamieru się tłumaczyć jakimś łepkom. Niestety nie mogłem być w niedziele jak oglądałeś moto i skoro z ciebie taki wielki znawca to dlaczego nie wiedziałeś że RX ma ssanie i nie mogłeś go odpalić...

 

Mam dośc takich klientów :)

 

I JESZCZE RAZ BRAK SŁÓW!!!!!!!

 

mam nadzieje ze ktoś z Krakowa jeszcze cos napisze o tym moto jak sie sprawuje bo ja już mam dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mozna się tak oszukiwać...... teraz juz sam nie wiem kto ma racje ale sam czesto jeździłem i szukałem moto i w wiekszosci to były padaki w tym przypadku nie wiem jak było dlatego wstrzymuje sie od głosu. Al fakt że strasznie ubarwiłeś widze wymyslać to ty umiesz a póxniej chcesz żeby ktos usunął temat niby czemu???? historyjki takie to w szkole a nie na forum...... trzeba byc szczerym a nie lanie wody. Wk....wia mnie takie cos cholernie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie nazywaj mnie "jakimś łepkiem".

 

To prawda, żę nie było Cię w niedziele jak oglądałem moto z moim ojcem (o czym mnie zresztą wcześniej uprzedziłeś), ale to absolutnie nie tłumaczy nieadekwatnego stanu moto w porównaniu do twoich opisów.

 

Absolutnie nie uważam się za znawcę jeżeli chodzi o motocykle m.in z powodu mojego wieku i stosunkowo małego doświadczenia.

Wiem jednak że znaczna większość motocykli ma ssanie, a także wiedziałem, że RX 125 je posiada.

 

Dziwi mnie, że piszesz, że nie mogłem odpalić motocykla, szczególnie jeśli Cie przy tym nawet nie było.

Motocykl odpaliłem raz, nie widziałem sensu w ponownym odpalaniu, ponieważ i tak nie mógl bym sie na nim przejechać - brak powietrza w przednim kole (uważam, że to jest również niedopatrzenie ze strony sprzedającego).

 

A jeśli miał bym się już czepiać to mógłbym ci wytknąc jeszcze pare rzeczy np: sportowy wydech - a w rzeczywistości wydech seryjny.

 

Wiem, że każdy chce jak najlepiej sprzedać swoje moto, ale to Cie nie usprawiedliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P Czytaliście w ogóle regulamin Forum? Jest tam wyraźnie napisane żadnuch kłutni i sporów a z resztą kultura tego zakazuje :cool: Od takich kłutni są kamunitatory typu tlen, GG itd.

JAK DZIECI :banghead:

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...