Skocz do zawartości

Sprowadzenie...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Znalazlem fajne moto w niemczech,tylko pozostaje sprowadzenie.Jest ktos w pomorskim kto sie tym zajmuje i ile to kosztuje???

 

[ Dopisane: 21-01-2006, 23:28 ]

Interesuje mnie to moto:

http://cgi.ebay.de/HONDA-CBR-600-F_W0QQite...1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam se sprowadz, co za problem? Licytujesz sprzet, umawiasz sie z gosciem, kombinujesz auto z hakiem+przyczepka i jazda. Po co dawac komus zarabiac, skoro mozna to zrobic bez problemu samemu :D Wlasnie w ten sposob nabylem swoja Kawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej z piątku na sobotę, słyszałem o przypadkach że niektórzy niemcy w niedzielę mają wszystko w dupie. pozatym wcześniej musisz mieć załatwione wszystkie sprawy wyrejestrowania, wymeldowania, musi mieć gość w ręku komplet dokumentów. W razie "W" w niedzielę nic nie załatwisz. pzdr.

 

sorki, nie masz 600 km tylko 800 km w jedną. pamiętaj że jeżeli na moto nie ma "kup teraz" i cena jest mała to cały bój rozegra się w ostatnich sekundach aukcji. jest już jeden chętny na to moto i to w dodatku z tego samego miasta co sprzedający także możesz sobie aukcje odpuścić. też kupiłem moto na ebaju i jechałem po nie pierwszy raz za granicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo. jezeli podasz stronke gdzie ten motorek jest do sprzedania, zapytam goscia w jakim stanie jest maszynka, czy jest wyrejestrowany, serwis- ksiärzka, niestety transport musisz sobie sam zorganizowac! polecam zalatwic sobie busiaka VW T4 czy pozyczyc cos podobnego od säsiada,kolegi i samemu sie przejehac! sprawa jest bardzo prosta jezeli motocykl jest wymeldowany! oglädasz dokladnie,piszesz umowe,placisz,pakujesz,odjazd, na granicy przy kätroli pokazujesz tylko papiery od motora, jedziesz dalej na hate nic strasznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jazda samemu po motocykl odpada.

 

Hej

w takim razie musisz sie liczyc z kosztem od1000-1500zl za postawienie motorka przed drzwiami!

brekos

 

 

I o taka informacje mi chodzilo...Dzieki

 

Wole sie teraz przygotowac i rozejrzec za firmami,ktore to robia,noz pozniej szukac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynajc firme to takie proste ale za to wlasnie troche bedziesz musial zaplacic wiec jak cghcesz ja na twoim miejscu i przy odrobinie wolnego czasu wybralbym opcje samemu sie przejechac z jakas lawetka lub busem bedzie to tansze i chyba bedzie to miala sprawa sie troche przejechac tylko ze to bedzie miniumuz 2, 3 dni zalezy skad jestes i gdzie w niemczech stoi moto.

 

a tak aprpo to sprzedajesz swoje jajko?? jesli tak to podaj mi na maila jakies info i foty twojego moto bo moze znalazby sie chcetny

 

pozdrawiam CYKLOP :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...