Skocz do zawartości

Moto dla dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra wiara, moze juz bylo, ale powiedzcie jeszcze raz jakie moto byscie radzili dla dziewczyny. (wypowiedzi plci pieknej mile widziane)

155cm wysoka

55kilo wagi

30cm bicepsy ;)

 

Szukam czegos wilkosci pomiedzy 500 - 750. Sport i enduro raczej odpada bo za wysokie wiec jakis krujzerek.

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moze Virago 535, z tego co mi wiadomo moto nadaje się dla kobiety wyśmienicie, najlepiej zapytać virago75 8) 8) 8)

Nisko siedzenie, mocy znów nie ma aż tak, ażeby panna sobie nie poradziła, wiec powino być.

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

A może Kawasaki ZR7. Fajny , miły i poręczny naked o umiarkowanej wadze , mocy i cenie. Chyba da więcej przyjemności z jazdy mimo, ze może nie jest zbyt efektowny (ja chopperki), ale to tak naprawdę i tak nie ma znaczenia.

Polecam.

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio muszę kiedyś sobie obejrzeć to zr7 Twojego brata ;)

 

 

a czy niezbyt efektowny?? nic z tych rzeczy!! każdy naked jest aż nazbyt efektowny...

 

 

a dla dziewczyny o Twoich wymiarach to chyba rzeczywiście ER5 lub GS 500 cena spoko i osiągi też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też polecam Virago 535.

Jednak tak naprawdę to poleciłbym udać sie ze swoją kobietą w jakieś miejsce "gdzie jest dużo motorków" ;) :) :( by mogła sobie pooglądać, który jej sie podoba ( tu bedzie duży przesiew - ale słusznie, jak coś kupuje to musi sie jej podobać). Pużniej powinna sie przymieżyć do każdego, który sie jej podoba ze szczegulnym uwzględnieniem wysokości kanapy, i co ważniejesze, jak przy swoim wzroście sięga nogami do ziemi, czy sięga tylko jedną czy obydwoma nogami.

Pozdrawiam

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na ER 5 wyglądałaby i czuła się na pewno świetnie - jako golas wymarzony dla Niej.

Virażka 535 - jeśli ma ciągotki w kierunku chromów - jak najbardziej (tylko kto będzie te chromy polerował ;) ) Ale ja bym chyba bardziej polecał Drag Stara zamiast Virago.

Dyzio - ZR7 chyba jednak już zbyt duże, masywne.

Może do listy dodałbym Monsterka 600 - malutki, szybciutki, zwinny.

Może dodałbym też Hondę Magnę lub małą Shadowkę VLX - zawsze pięknie się prezentujące.

 

Miało nie być sportów, ale nie mogę sie powstrzmać - R6? Sorry, mam koleżankę na R6. Jak ona sobie na ten motocykl wsiądzie, jak się z nim stopi, jak jej się jej siedzonko na zakręcie wychyli... Kurcze, jak ja lubię za nią jeździć... :lol: :lol: :lol:

LOL, właśnie odkryłem, dlaczego zawsze jeżdże za nią, a nie przed nią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szukam czegos wilkosci pomiedzy 500 - 750.  Sport i enduro raczej odpada bo za wysokie wiec jakis krujzerek.    

 

a tam pier.... u mnie kobiet śmigają na : gsf 400 ,Yamaha R6,suzuki gsxr600 i na innych mocnych okazyjnie wiec wcale mółami niemusza jeździć!!

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobito - kup sobie to co Ci się podoba i na co Cię stać. Jak umiesz jeździć to masa nie ma znaczenią a jak nie umiesz to się nauczysz (na większym potrwa to trochę dłużej). Wybierz się do sklepu usiądź , przytul do motorka i sprawdź. Eto wsjo.

 

Napisz tylko do jakiej jazdy - miasto, wieś>5tys mieszkańców; wieś<5tys mieszkańców, na zloty czy do pracy, do zabawy do czyszczenia czy do czestych napraw i grzebania itd - muszę Cie lepiej poznać aby Ci pomóc !

 

PS

Zapomnieliście o NTV, Deauville (czy jak to sie pisze), XJ600 + S? A może Triumph TB forever for everyone!!! HEHEHE good vibrations and sensations :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobito - kup sobie to co Ci się podoba i na co Cię stać. Jak umiesz jeździć to masa nie ma znaczenią a jak nie umiesz to się nauczysz (na większym potrwa to trochę dłużej). Wybierz się do sklepu usiądź , przytul do motorka i sprawdź. Eto wsjo.  

 

Napisz tylko do jakiej jazdy - miasto, wieś>5tys mieszkańców; wieś<5tys mieszkańców, na zloty czy do pracy, do zabawy do czyszczenia czy do czestych napraw i grzebania itd - muszę Cie lepiej poznać aby Ci pomóc !

 

PS

Zapomnieliście o NTV, Deauville (czy jak to sie pisze), XJ600 + S? A może Triumph TB forever for everyone!!! HEHEHE good vibrations and sensations  :lol:

 

Ja to raczej "KOBIT" jestem jak juz wolisz a motot to dla mojej malej!

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie zonka zjechala jak przeczytala ten post!

CO? - mowi!

Nie dosc ze mi obcioles 8 centymetrow to jeszcze mi dodales jakies 7 kilo! :oops:

 

O cholera! 8O

 

Poprawka! - nie bij kochanie!

 

163cm

48 kg

 

Nie wiedzialem ze kobietki takie wrazliwe!

Nawet nie wspomniala moich poczciwych zamiarow! :x

 

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...