Skocz do zawartości

Reaktywacja na podkarpaciu.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego ze nas troche przybyło a nasz podkarpacki dzial troche podupada otwieram dyskusje. Proponuje zrobic jakis maly zjazd chociażby nawet na godzinke na parkingu na podpromiu. Pogadamy chwile, poznamy sie a pozniej pojedziemy zrobic troche halasu na miescie i na stacje za zapiekanke. Temat jest początkiem ustalania czegokolwiek. jak sie cos wykraruje to pierwszy post bedzie zedytowany i w nim beda umieszczone dokladne informacje. Czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze nas troche przybyło a nasz podkarpacki dzial troche podupada otwieram dyskusje. Proponuje zrobic jakis maly zjazd chociażby nawet na godzinke na parkingu na podpromiu. Pogadamy chwile, poznamy sie a pozniej pojedziemy zrobic troche halasu na miescie i na stacje za zapiekanke. Temat jest początkiem ustalania czegokolwiek. jak sie cos wykraruje to pierwszy post bedzie zedytowany i w nim beda umieszczone dokladne informacje. Czekam na odzew

 

 

Co z stompgripami ?? :P:P:P :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie mozemy ustalic dzien tygodnia, proponuje jakis piatek. Na ustalanie konkretniejszej daty rozumie ze trzeba troche zaczekac bo nie wszyscy potrafia jezdzic przy takiej temperaturze :P . Jak dla mnie wystarczy jak jest ponad 0* i juz na maly wypad na Rzeszow mozna sie ustawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co przesadzać. Ustawimy się tak żeby było kilka/kilkanaście stopni, a nie będziemy przy +2 śmigac i gile łykać. A w miedzy czasie można się ustawić na browara - tylko jakoś zawsze dziwnie się to kończy. :bigrazz:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA!!!

 

W piątek 19.03.10 o godzinie 18:00 odbędzie sie pierwsze tego sezonu spotkanie. Spotykamy sie na parkingu na podpromiu. Program imprezy jest blizej nieznany. Napewno postoimy chwile zeby pogadac i wybierzemy sie na spokojna :icon_razz: rundke dookola miasta. Ja przyjade bez wzgledu na temperature, jedynie snieg i lód na drodze mnie moga zatrzymac, prognozy wydaja sie bys przychylne :bigrazz: . Czas pokazac kto ma jajka - mam nadzieje ze bedzie chociaz z 5 moto.

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...