Skocz do zawartości

Reaktywacja na podkarpaciu.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze gada!

 

Spoty te maja na celu miedzy innymi ustalenie fajnego wypadu na weekend wiec musi tak zostac. Chyba ze ktos koniecznie chce sie zjechac w sobote to niech przyjedzie i to zaproponuje zeby na nastepny dzien tez wpasc, chetni powinni sie znalesc.

 

Info o nowościach relacjach i ewentualnych zmianach bedzie umieszczane na bierząco w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale Wy konserwatywni jesteście joj :bigrazz: i tacy władczy :notworthy:

 

:wink:

 

A jak! :bigrazz:

 

Ja dziś sezon rozpocząłem badaniem technicznym i opłaceniem ubezpieczenia. No a później była mała przejażdżka. Ok. 11 st. C. było tak że można śmigać. Z resztą nie byłem sam na drogach na moto. A jutro ma być jeszcze lepiej :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda jest dzis idealna. Do wieczora jeszcze wiatr powinien sie troche uspokoic i bedzie juz calkiem zajebiscie. Niestety dzisiaj odpada wymowka ze pogoda byla zla.

 

Impreza sie udala. Było 17 moto :] . Sam sie zdziwilem i nawet na tyle nie liczylem. Niestety z tego co sie orientuje to nikogo stąd :/ moze innym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam linka do zdjęć. Niestety tylko 4 zdjęcia. Te najlepsze nie wyszły. Ze względu na liczbę motocykli nie dało rady objąć wszystkich za co z góry przepraszam :biggrin:

 

http://picasaweb.google.com/Danielvfr800/I...omiu2010190310#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda jest dzis idealna. Do wieczora jeszcze wiatr powinien sie troche uspokoic i bedzie juz calkiem zajebiscie. Niestety dzisiaj odpada wymowka ze pogoda byla zla.

 

Impreza sie udala. Było 17 moto :] . Sam sie zdziwilem i nawet na tyle nie liczylem. Niestety z tego co sie orientuje to nikogo stąd :/ moze innym razem.

 

 

Byli stąd byli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UWAGA UWAGA!!!

 

W piątek 09 kwietnia o godzinie 18 spot na podpromiu w Rzeszowie.

 

Spoty mialy odbywac sie co 2 tygodnie ale teraz wypadalo by to w swieta dlatego bedzie zorganizowany dopiero teraz. Plan podobny jak ostatnio z tym ze teraz poprowadza objazd po miescie ci ktorzy narzekali na moje prowadzenie, mam nadzieje ze im wyjdzie to tak jak powinno to wygladac. Na miejscu przedstawimy swoje plany weekendowe i poustawiamy sie na wspolne wyjazdy. Mysle ze teraz cos zjesc pojedziemy do mc'donalds na obwodnicy kolo heliosa poniewaz latwiej tam zajechac, bedzie nas widziec wiecej motocyklistow i mozna sobie siasc na polu kolo sprzetow. Plan spotkania jest elastyczny, sugestie i propozycje mile widziane ale dopiero na miejscu a nie ustalenie na forum bo i tak nic z tego nie wyniknie poniewaz info poszlo nie tylko tutaj.

 

pozdrowienia drodzy parafianie i do zobaczenia na miejscu

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...