Skocz do zawartości

Reaktywacja na podkarpaciu.


p A q
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA UWAGA!!!

 

W piątek 09 kwietnia o godzinie 18 spot na podpromiu w Rzeszowie.

 

Spoty mialy odbywac sie co 2 tygodnie ale teraz wypadalo by to w swieta dlatego bedzie zorganizowany dopiero teraz. Plan podobny jak ostatnio z tym ze teraz poprowadza objazd po miescie ci ktorzy narzekali na moje prowadzenie, mam nadzieje ze im wyjdzie to tak jak powinno to wygladac. Na miejscu przedstawimy swoje plany weekendowe i poustawiamy sie na wspolne wyjazdy. Mysle ze teraz cos zjesc pojedziemy do mc'donalds na obwodnicy kolo heliosa poniewaz latwiej tam zajechac, bedzie nas widziec wiecej motocyklistow i mozna sobie siasc na polu kolo sprzetow. Plan spotkania jest elastyczny, sugestie i propozycje mile widziane ale dopiero na miejscu a nie ustalenie na forum bo i tak nic z tego nie wyniknie poniewaz info poszlo nie tylko tutaj.

 

pozdrowienia drodzy parafianie i do zobaczenia na miejscu

 

Księże prałacie mam pare questions.

 

Jak wygląda prowadzony przez Ciebie "objazd po mieście" ??? :cool: Jakaś parada będzie czy jak ?

 

Jakiego typu będą motocykle i ile bo jeśli "choopki" też jadą to już widzę, średnią prędkość tej parady pod mc donalds :D

Bo nie wiem o co biega trochę. Jest tam jakiś punkt spotkania i parada pod mc donalda leci i tam lanserka do końca wieczoru czy jak ?

 

Ale szacunek w ogóle za pomysł integrujący podkarpackich motoCYKlistów :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi raczej o spotkanie, poznanie się osobiście, zamienienie kilku zdań. Objazd grupy motocykli po mieście to mniej stotny punkt programu :biggrin: Motocykle ostatnio przyjechały różne. Choppery, sporty, o pojemności od 125 do...... nie wiem do ilu. Więc ta nibyparada to siłą rzeczy nie żadne mecyje :biggrin:

Generalnie jeśli ktoś sie wybiera ze względu na paradę to odradzam przyjazd :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księże prałacie mam pare questions.

 

Jak wygląda prowadzony przez Ciebie "objazd po mieście" ??? :cool: Jakaś parada będzie czy jak ?

 

Jakiego typu będą motocykle i ile bo jeśli "choopki" też jadą to już widzę, średnią prędkość tej parady pod mc donalds :D

Bo nie wiem o co biega trochę. Jest tam jakiś punkt spotkania i parada pod mc donalda leci i tam lanserka do końca wieczoru czy jak ?

 

Ale szacunek w ogóle za pomysł integrujący podkarpackich motoCYKlistów :bigrazz:

Tym razem mam nadzieje ze objazd bedzie prowadzony przez kogos bardziej kompetentnego niz ja bo dowiedzialem sie ostatnio ze mi to zabardzo nie wyszlo. To nie bedzie parada tylko przetransportowanie sie do miejsca gdzie mozna cos zjesc i zaparkowac bezpiecznie sprzety. Bez wzgledu na do czy przyjada sporty, czopki czy skutety predkosc bedzie doslownie przepisowa bo bysmy sie inaczej rozwlekli na cale miasto. Jesli komus nie pasuje tak sie wlec moze pojechac sam i spotkamy sie na miejscu.

 

Wypowiedzi wielkiego admina myciora nie bede komentowal bo jak zawsze najwiecej do gadania maja ci ktorzy sa nieobecmi :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzi wielkiego admina myciora nie bede komentowal bo jak zawsze najwiecej do gadania maja ci ktorzy sa nieobecmi :bigrazz:

Oj tam od razu admin. :bigrazz: Po prostu mi już minęły czasy lansu pod Mc, poza tym do 17 na tygodniu jestem nieobecny, wiec nie ogarnę tematu raczej w żaden piątek. Nim się ogarnę, wszamię i dojadę do RZ to będzie 19 - więc lipa. Może w lecie kiedy będziecie śmigać do 22-23 będzie łatwiej się wpasować. Jak coś wykminicie na łikend to bardzo chętnie - jeśli tylko nie będę balastem.

Pawełku spokojnie.Nie spinamy się tak, bo to szkodzi na cerę.Wszystko przyjmujemy z przymróżeniem oka :icon_razz:

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke zlalo w drodze powrotnej ale i tak warto bylo. Bardziej schlapalo mi plecaczka. Czekam na fotki ze spota. Tym razem przejazd przez miasto pierwsza klasa! Ostatnio poprostu jechalismy zawolno :P . Jestem zaskoczony frekfencja, az tytu moto to sie nie spodziewalem tym bardziej ze temat sie nie krecil tak jak ostatnio. Na nastepny raz (prawdopodobnie za dwa tygodnie) mam inny jeszcze lepszy pomysl. Narazie to jest sekret i nie chce zdradzac tajemnicy ale jak da sie wszystko ogarnac to juz za tydzien dam info, bedzie duzo lepiej niz ostatnio dzisiaj to wam gwarantuje :) W sumie doliczylem sie 35 sprzetow, to dwa razy wiecej jak ostatnio, oby nastepnym razem tez sie podwoilo :)

 

do uslyszenia moi drodzy parafianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj fotki dla zainteresowanych

 

http://www.speedyshare.com/files/21857645/09.04.2010.rar

 

MV Luk niestety nie udalo sie ogarnac zeby byla przepisowa predkosc ;) Lecielismy normalnie po obwodnicy jak na motocyklistow przystalo :D

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA!!!

 

 

 

 

W piątek 23 kwietnia tym razem o godzinie 19 spot na podpromiu w Rzeszowie.

 

 

 

 

Plan podobny jak ostatnio, objazd po miescie jak najdluzsza droga a pozniej wbijamy na rynek w rzeszowie cos zjesc i napic sie oanzady . Spotkania beda sie od tej pory odbywac o 19 bo dzien juz dluzszy a kilka osob nazekalo ze wczesniej nie moga. Tym razem postaram sie zalatwic naglosnienie co by mnie lepiej bylo slychac i zeby kazdy wiedzial o co chodzi i co robimy. Bede chcial takze zorganizoac kilka zoltych naklejek "patrz w lusterka" i wam rozdac na spocie. Na miejscu przedstawimy swoje plany weekendowe i poustawiamy sie na wspolne wyjazdy a w szczególnosci na niedzielny wyjazd na Małą. Plan spotkania jest elastyczny, sugestie i propozycje mile widziane ale dopiero na miejscu a nie ustalenie na forum bo i tak nic z tego nie wyniknie poniewaz info poszlo nie tylko tutaj.

 

pozdrowienia drodzy parafianie i do zobaczenia na miejscu

 

P.S. Zadanie domowe!

Każka grupka znajomych ma przyprowadzic chociaz jednego motocykliste ktory jeszcze nie uczestniczyl w naszych spotkaniach. Zadanie bedzie sprawdzane! :P

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...