Skocz do zawartości

Po torze z plecaczkiem ? - why not !


Śliwa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nawet nie próbowałem się powstrzymywać przed napisaniem nic nie wnoszącego posta: no qwa jego...nieźle choć nie motonita mnie tu zadziwił ale plecaczek...albo niezły gieroj albo totalnie głupi...dżisus, za hu hu nie wsiadłbym z nikim jako plecak na moto żeby tak dawać po torze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) osz kura, odwazna dziewucha polecakuje, niezle musialy kopary opadac tym wyprzedzanym :D kiedys Randy Mamola-czy jak sie go pisze, obwozil ludzi na dwumiejscowym moto GP ale widzialem tylko starty i w zyciu bym nie przypuszczal ze schodzenie na kolano jest mozliwe, w kazdym razie :) dla kierowcy i dla pasazera.

Edytowane przez zonq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys Randy Mamola-czy jak sie go pisze, obwozil ludzi na dwumiejscowym moto GP ale widzialem tylko starty i w zyciu bym nie przypuszczal ze schodzenie na kolano jest mozliwe, w kazdym razie notworthy.gif dla kierowcy i dla pasazera.

-hehehe pamietam to! widzialem i powiem ze bylem pod wrazeniem, tak jak teraz zreszta. Takie filmiki jak ten powyzej uswiadamiaja mi jak malo jeszcze umiem, i co mozna robic gdy sie ma juz na serio duzo doswiadczenia...Jednym slowem bym okreslil tego goscia:WYCZYNOWIEC !

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randy robi to przed kazdym wyscigiem motoGP (przynajmniej w sezonie 2006 robil, ale pewnie w tym tez) na dwumiejscowym ducati. Przewozi tak 2 do 3 osob - oczywiscie VIP-y. I bez problemu na kolano schodzi!!!

 

Ogladalem go na zywo w Valencii - nie chce klamac bo dokladnie nie pamietam, ale czas na drugim okrazeniu z Aranja Sanchez Vicario na pokladzie nie byl wcale wielka przepascia w porownaniu z czasami chlopakow na wyscigu :wink: Randy jeszcze daje rade.

 

Ja bym rodzine zastawil, zeby zaliczyc taki przejazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Pani miała mokro w majtkach :icon_biggrin:

 

Nie wiem jak ta Pani, ale ja na jej miejscu mialbym nie tylko mokro... :icon_biggrin:

 

Ciekawe czy w Poznaniu, na trening dla amatorów wpusciliby z pasazerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ta Pani, ale ja na jej miejscu mialbym nie tylko mokro... :icon_mrgreen:

 

Ciekawe czy w Poznaniu, na trening dla amatorów wpusciliby z pasazerem :icon_exclaim:

Mysle ze w poznaniu jak wjedziesz to przesmigasz kilka okrążeń z plecakiem zanim moze jakis wirażowy się zbulwersuje.

Aczkolwiek podnożkami przytarłem nie raz z swoim plecaczkiem tylko plecak musiałby byc zgrany zeby wykładać się itp

szczególnie przy bardzo ostrych hamowaniach :wink:

 

 

Nie wiem jak ta Pani, ale ja na jej miejscu mialbym nie tylko mokro... :icon_mrgreen:

 

Ciekawe czy w Poznaniu, na trening dla amatorów wpusciliby z pasazerem :icon_mrgreen:

Mysle ze w poznaniu jak wjedziesz to przesmigasz kilka okrążeń z plecakiem zanim moze jakis wirażowy się zbulwersuje.

Aczkolwiek podnożkami przytarłem nie raz z swoim plecaczkiem tylko plecak musiałby byc zgrany zeby wykładać się itp

szczególnie przy bardzo ostrych hamowaniach :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

RollerCoaster :icon_mrgreen: :crossy:

 

Troche bym dał żeby się przejechać na torze jako Plecak, ale tylko do 150km\h :P

 

 

Jestem pod wrażeniem. Szacunek :notworthy:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...