Skocz do zawartości

Honda z allegro-pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

powiedz sprzedającemu żeby pokazał rachunki za ten remont, bo jak z ciemnia to będziesz miał duże koszty w przyszłości

 

nie widzialem tego motorku u nas w serwisie, a pracuje w serwisie hondy w Bydgoszczy, czesci tez nie u nas kupowano do niego... , z nami gosc albo kobita nie jezdzila na pewno wiec nic nie powiem na temat tego motorku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj czy ma stare czesci z tego moto przeciez nie musiał kupowac ich w serwisie w bydgoszczy,mógł kupic gdziekolwiek.Jesli nie ma czesci napewno remontu nie było.Kazdy jesli cos robi przy swoim moto zostawia stare czesci zeby okazac przy sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik jest tak samo po "remącie" jak jego polszczyzna to współczuję...

 

 

stare czesci są do wglądu, wiec jak moze warto, jego syn jezdzi na zuzlu, ten moto ma do trenowania, a ze posypal im sie silnik w zuzlowym dlatego sprzedaje. Jakos wiarygodnie brzmi

 

 

pomozcie warto?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łańcuch też nowy ? Bo coś za luźny jest(kolejne 200zł na napęd).

 

Widze jakieś napisy korektorem na cylindrze. Przeważnie takie coś piszą, jak dają cylinder do szlifu, ale to tylko moje przypuszczenia :icon_evil:

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zużycia łańcucha nie ocenia się po naciągu tylko się mierzy jak bardzo się rozciągną, przecież nawet mega zużyty łańcuch można naciągnąć. a na wiarygodności sprzedającego sie już przejechałem i teraz już nie wieże w prawie nic co mówi sprzedający, lepiej się nastawić że tłok w niedalekiej przyszłości będzie do wymiany i się mile zaskoczyć że jeszcze pociągnie, niż wydać wszystkie pieniądze na moto i przez następne pół roku zbierać na remont

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach widać czerwony silikon pod głowicą i cylindrem. Co do starych części to różnie to bywa. Ja miałem DR'ke na serwisie i jedyne co dostałem to papierek z pieczątką i na nim wypisane co było robione.

no i co z tego ze czerwony? jezeli jest sylikon pod glowica to dlugo nie pociagnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...