Skocz do zawartości

chopper/cruise 50cc


Magus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w którym motorowerze :icon_mrgreen: chyba w HM-e

bazuje na info za aukcji - nie twierdze, ze wszystko co tam pisza to prawda :banghead:

 

nie allegrem człowiek żyje

Niestety wiekszosc z tych aukcji juz zamknieta ...w 2007...nowych nie ma.

Ta jedna co jest to ciut daleko od Kraka niestety - ogloszenie zreszta powtorzone w kilku innych portalach.

 

PS: dźwiek eaglta

 

Calkiem przyjemny :clap: Coraz bardziej mi sie ten Eaglet podoba ...

Edytowane przez Magus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak......w różnych wersjach ale mianrelli

 

bazuje na info za aukcji - nie twierdze, ze wszystko co tam pisza to prawda D.gif

 

i nie radziłbym :icon_mrgreen:

 

 

Niestety wiekszosc z tych aukcji juz zamknieta ...w 2007...nowych nie ma.

 

można do nich napisać....może nie sprzedali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy o jakiej serii mówimy.......jak o gaźniku 16mm i dysz 90 to może.....

 

zresztą to nie jest potwirdzone na hamowni. ja tam w te wartości z aukcji wierze raczej e przenośni

 

nie pisze tu o danych z aukcji bo tam to rozne rzeczy ludzie piszą tylko o danych mojej gilerki a sprawdzal mi to znajomy pracujący na stacji diagnostycznej gdzie akurat hamownia byla.:)

 

eaglet jest chlodzony ciecza a to duzy plus dla stabilnej pracy silnika i przyszlego tuningu.:buttrock:))))

na zakonczenie nie ma u nas na rynku lepszego pod wzgledem osiagow trwalosci,jakosci wykonania motoroweru o wygladzie choppera dla doroslej osoby jak eaglet lub classic.

 

gdyby nie fakt ze zmieniaja sie przepisy i na motorower tez bedzie trzeba robic sobie prawko dalej bym sie nim bujal.jedyna awaria jaka mnie w nim spotkala to spadniety lancuch ale to z mojej winy:) mialem do gilerki wieksze zaufanie ze mi sie nie rozkraczy na drodze niz do kawasaki ,wykonanie tez bylo na duzo wyzszym poziomie niz japonia.moja mimo 12 lat wygladala jak z fabryki . a miala juz nacykane 15 tys .wejdz na forum "eaglets" tam mozesz wypytac ludzi ktorzy eagletami sie bujaja.w wiekszosci to dzieciaki po 16 lat ale sa i starsi.

Edytowane przez damikss

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ladny, ale to 80-tka :P Jednak, jak juz mowilem w przebijanie numerow z 80 na 50 raczej bym sie nie chcial bawic.

 

Widzialem Aprilie Classic 50, ale jakos do konca sie nie moge przekonac wiec szukam alternatywy.

elo

nie kupuj aprili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo

nie kupuj aprili

 

 

znwaca :D

nie watpie , ale poprzyj jakimis argumentami swoja wypowiedz, aprilia to solidna wloska fimra sam jezdze na aprlli, 41 tys przebiegi i silnik jak noweczka pracuje a co clasica to jest to duzy chyba najwiekszy czopek 50 ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy chopper 50cc to eaglet - albo gilerka albo nic (prawie jak reklama suzuki :icon_biggrin: ) naprawde to jest najrozsądzniejszy wybór, aprilia tez fajny sprzęcik, ale to niema za grosz wyglądu, moze obydwa pierdzą, ale to 50cc wiec niemozna oczekiwac ze bassem bedzie szyby wybijać, chociaz slychac przyspieszenie a w kingu mozna na 3-ce wystartowac i zmiana biegow po przekroczeniu 5-6tys. obrotow bo sie rozpadnie ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwiekszy chopper 50cc to eaglet

 

 

a tak tak, pomylka byla .. ;p

 

- a w kingu mozna na 3-ce wystartowac i zmiana biegow po przekroczeniu 5-6tys. obrotow bo sie rozpadnie ...

 

no nie wiem czy z 3 ruszysz:D widzialem kinga z zebatka z tylu wieksza ktory na jedynce pod gore nie dal rady jechac... :)

 

ale w to sie lepiej nie pchac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...