Skocz do zawartości

Rękawice Tschul


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 lata później...

Miałem 3 sezony ale zmieniłem na Alpinestars Sp-2. :biggrin:

Tschule się pocą w środku w gorące dni, że po przerwie pół godzinnej są dalej mokre w środku, bardziej na chłodne dni. Ogólnie też gorsze czucie manetek, słaby rzep, możliwe uciskanie w kostki przez ochraniacze na kostkach.

Ale za taką cenę to nie można wymagać cudów, oprócz rzepa nic się nie popruło, więc solidnie są zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 sezony ale zmieniłem na Alpinestars Sp-2. :biggrin:

Tschule się pocą w środku w gorące dni, że po przerwie pół godzinnej są dalej mokre w środku, bardziej na chłodne dni. Ogólnie też gorsze czucie manetek, słaby rzep, możliwe uciskanie w kostki przez ochraniacze na kostkach.

Ale za taką cenę to nie można wymagać cudów, oprócz rzepa nic się nie popruło, więc solidnie są zrobione.

 

 

1. Mam od 2002 r

 

2. Lepszych rekawic za ta kase niebylo, niema i nie bedzie

 

3. To nie sa rekawice na lato.

 

4. Wiosna / Jesien

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z ks-rider w 100%. U mnie okolice rzepów się trochę pomechaciły, ale wpływa to tylko na estetykę. Szlifa w nich miałem i śladu na rękawicach nie ma :icon_biggrin: na lato nie polecam, strasznie gorąco

 

PS. relakzstyle, zostałeś archeologiem roku :bigrazz:

Edytowane przez Majkiel
2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat z 2008 roku :) Pierwsza odpowiedź wczoraj :D

 

Żeby nie było sam w Tchulach śmigam, były tanie i są wytrzymałe, 2 sezony i nic się nie dzieje czego nie mogłem powiedzieć o berikach za cenę 3x wyższą, po miesiącu zaczęły się pruć, drugie po 2 latach wyglądały jak szwajcarski ser.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę w nich przez cały sezon, chociaż jakimiś letnimi rękawicami na zmianę bym nie pogardził. Jak się uprzesz to można jeździć, ale ręka się poci. Najbardziej to przeszkadza gdy masz do załatwienia sprawy na mieście i musisz co chwila zdejmować/zakładać rękawice.

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 sezony ale zmieniłem na Alpinestars Sp-2. :biggrin:

Tschule się pocą w środku w gorące dni, że po przerwie pół godzinnej są dalej mokre w środku, bardziej na chłodne dni. Ogólnie też gorsze czucie manetek, słaby rzep, możliwe uciskanie w kostki przez ochraniacze na kostkach.

Ale za taką cenę to nie można wymagać cudów, oprócz rzepa nic się nie popruło, więc solidnie są zrobione.

Ja mam typowo letnie długie tschule, ręce mi się nie pocą nawet w największe upały. Nie wiem jaki to model, chyba juz go nie produkują, niby ze skóry kangura. Mam je juz 4ty sezon. i dalej jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja ma Tschula 212. Kupiłem u "producenta" okazyjnie późną jesienią przejeżdżając przez Berlin. Latem bywa mi w nich za ciepło, ale rzadko. Naprawdę muszę być upały. Za to jesienią i wiosną są za zimne. Już parę razy łapałem się na tym, że zmarznięta dłoń naciska hamulec wolniej, niż bym chciał.

 

Raz złapała mnie w nich straszna ulewa i schły ze dwa dni. Dziwnie (nieprzyjemnie) pachną od tego czasu, ale jakoś mi to bardzo nie przeszkadza. Jak jadę to nie czuć :P

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupno tych rękawic do jazdy przez cały rok, także w lato raczej nie jest dobrym wyborem?

 

Nie ma jednych rękawic zapewniających komfort jazdy przez cały rok. Latem jeżdżę w 212 ale w chłodniejszych porach roku w dłuższych trasach jest mi w nich za zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kupno tych rękawic do jazdy przez cały rok, także w lato raczej nie jest dobrym wyborem?

 

Niema rekawic na caly rok !

 

 

Raz złapała mnie w nich straszna ulewa i schły ze dwa dni. Dziwnie (nieprzyjemnie) pachną od tego czasu, ale jakoś mi to bardzo nie przeszkadza. Jak jadę to nie czuć :P

 

Ile schna, tyle schna, niewazne, wazniejsze jest, ze przez ponad 2 tygodnie lapy mialem zupelnie czarne :icon_mrgreen:

 

 

Nie ma jednych rękawic zapewniających komfort jazdy przez cały rok.

 

Jak wyzej

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...