Skocz do zawartości

Yamaha yz 125 2003 r.


IZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnicy maja swoje maszyny w stanie idelanym, jakiekolwiek odchyłki od normy sa niedopuszczalne amator nawet niezwraca na to uwagi. Pytanie tylko po co kupowac profesjonalny sprzęt zeby jeździć nim amatorsko.

Jeśli to do mnie to ja o tym wiem od dawna. Ale nie o tym rozmawialiśmy, tylko o trwałości motocykla zależnie od tego jak kto jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorzy jeżdza do całkowitego zarżniecia tłoka

 

bez przesady.....równie dobrze można by jeździć na łysej oponie dopóki sie nie przetrze i dętka nie pęknie :icon_biggrin: tymbardziej że częsci do fullcrosów są drogie i w jakimś temacie w dziale enduro nawet pisze że zaniedbasz wymiane tłoka to może ci sie pól silnika rozlecieć zamiast wydać 600 zł wydasz 6000 zł :icon_biggrin:

 

Pytanie tylko po co kupowac profesjonalny sprzęt zeby jeździć nim amatorsko.

 

a co rozumiesz przez profesjonalny ?? full typu YZ ?? 70% ludzi którzy tym jeździ używają tego amatorsko także po prostu frajda :icon_biggrin:

 

nie wiem jak to ubrać w słowa techniczne ale fullcross po prostu reaguje innaczej na gaz i innaczej sie nim jeździ......cr 80 ma np tyle mocy co odblokowana dt125r ale jest sporo lżejsza od dt i ma zresztą zupełnie inne przyśpieszenie :flesje: jak to w domu publicznym czym drożej tym przyjemniej :clap:

 

zawodnik musi mieć pewny motor!

 

i to jest przyczyna.oni mają kase i po prostu muszą być pewni założe sie że wielu częsci nawet nie mierzą tylko po prostu wymieniają takie procedury..........jak w samolotacxh częsć przepracuje xx motogodzin i jest wymieniana nie ważne czy dobra czy zła.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...