Skocz do zawartości

Suzuki rg80


Ryjek Ocw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

te ponizej 3.000 to sa 125. a ja szukam czegos mocniejszego na motorower zarejstrowane.

 

 

Nie wiem czy ktos zarestruje wiecej niz 125 na motorower, przy pierwszej kontroli polecisz, jeszcze 125 to tako ale wiecej to od razu widac. Psy nie sa az tak glupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te ponizej 3.000 to sa 125. a ja szukam czegos mocniejszego na motorower zarejstrowane. a Tzr sa od 4 w gore (patrze na allegro). A moze macie jeszcze jakies ciekawe propozycje co do motorowerow?

niekumam ? szukasz czegos mocniejszego niz 125 zarej. na motorower ? to moze odrazu kup sobie ogara i wsadz silnik od hayabusy ?

 

a teraz pytanko z mojej strony

dzis mialem okazje jechac rg80 110km/h ale mniejsza z tym ...

podczas ostrego przyspieszania nieodczuwalem ... jakby to powiedzec ... pchania , szarpania do tyłu tak jak u mnie w sędzie, tak jakby rg miala kiepskie przyspieszenie, ale keidy patrzalem na licznik to bardzo szybko predkosc wzrosła z 40 do 100km/h

wiec czemu moja 50cc 2t przspiesza bardziej gwaltownie od 80cc 2t ? na sendzie czuje to przyspieszenie , do 4biegu to ladnie ciagnie, a w rg caly czas takjakby jednostajnie ...

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprilia rs to automach chyba nie?? ;P

 

odradzam....

 

bierz cos z biegami a dlaczego nie enduro?? jezdziles juz?? a supermoto, slyszales cos o tym?? zaje*** sprzety

 

 

edit:

ło kruca:D

 

rs a sr to troche jest roznicy :P ale przypal :D:D:D

Edytowane przez -AraB-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz jakiś rozsądny, doświadczony dziadzio powie "kup simsona" :)

 

a na powarznie to jesli dobrze poszukasz to znajdziesz tzr 80 i ns1 zarej. na motorower za mniej niz 4k ...

rg tez jest spoko, jesli pociąga cie erotyka drewnianego klocka w kształcie kwadratu ;)

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...