Skocz do zawartości

Do czy powyżej litra?


shipp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vpower, ale ja się z Tobą całkowicie zgadzam. Ponieważ też poznałem oczekiwania Shipp'a to tym bardziej listę akceptuję, choć z dostaniem ubranego VTX1800 do 30k. pln będzie problem, chyba że z USA.

A duże HD mnie kręcą, ale oferują mniej niż mój RS, za dwa razy wyższą cenę (za snobizm trzeba płacić), bo ducha Road 66 to one już dawno nie mają.

:bigrazz:

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista rzeczywiście bardzo godna uwagi i przemyślana.

Bardzo zastanawia mnie VTX 1300. Silnik niedużo większy, ale bardzo ciekawa linia motocykla, moim zdaniem dużo ciekawsza od Shadow. Faktycznie, że sporo tych Dragów jeździ po drogach. Może jednak Honda...? Jedno jest pewne, 1100 to minimum i niekoniecznie będę się tego trzymał /tylko w górę, nigdy w dół of kors/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista rzeczywiście bardzo godna uwagi i przemyślana.

Bardzo zastanawia mnie VTX 1300. Silnik niedużo większy, ale bardzo ciekawa linia motocykla, moim zdaniem dużo ciekawsza od Shadow. Faktycznie, że sporo tych Dragów jeździ po drogach. Może jednak Honda...? Jedno jest pewne, 1100 to minimum i niekoniecznie będę się tego trzymał /tylko w górę, nigdy w dół of kors/.

 

Kumpel teraz chce opchnac swojego VTX1300R tyle, ze nie za male pieniadze. Za moto recze.

Co do VTX jako maszyny - lepiej jezdzi jak Intruz 1500, jest poreczny i ma naprawde kopa. Wada - pojedyncza tarcza z przodu ale przyzwyczaic sie do wszystkiego mozna.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Triumph Rocket III w wersji Touring? Potężny, mocy ci nie zabraknie...

zastanow sie co piszesz... wyraznie okresli sie Shipp w jakie sprzety oscyluje... a nie wyskakujesz z 2,2 litra pojemnosci za 80 000 PLN.

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze jesli ktos chce dzisiaj kupic moto warto pamietac o tym ze ceny uzywek w Polsce stoja w miejscu a euro spada ciagle na dol wiec czasami w salonie mozna kupic cos nowego w cenie motoru ktory na allegro ma 7 lat i pare bajerow+ burzliwa przeszlosc.

Nowy VN900 kosztuje 7,700 euro a drag star1100 kosztuje 8200 i przy zakupie mozna wytargac jakies gmole lub oparcie jak sie to pomnozy razy 3 to nijak sie to ma do drag stara z roku 2001 za 30 tys zlotych na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze jesli ktos chce dzisiaj kupic moto warto pamietac o tym ze ceny uzywek w Polsce stoja w miejscu a euro spada ciagle na dol wiec czasami w salonie mozna kupic cos nowego w cenie motoru ktory na allegro ma 7 lat i pare bajerow+ burzliwa przeszlosc.

Nowy VN900 kosztuje 7,700 euro a drag star1100 kosztuje 8200 i przy zakupie mozna wytargac jakies gmole lub oparcie jak sie to pomnozy razy 3 to nijak sie to ma do drag stara z roku 2001 za 30 tys zlotych na allegro.

 

Witam. Dwa tygodnie temu kolega z Forum wyszukal w mobile.de w Berlinie DS 1100 2005/06. Stan idealny, 21 tys.km ,szyba, gmole, sakwy i kilka innych drobiazgöw-wszystko z Yamahy. A najwazniejsze, ze mial rachunki na wszystkie przeglädy-co bylo wymieniane, rachunki na dokupione rzeczy, ksiäzka serwisowa i ostatni przegläd 4 lipca z regulacjä zaworöw, gazniköw, wymianä olejöw, tarcz i klocköw cham.itp, itd. Gwarancja na moto konczy sie 15 sierpnia. Moto czarne oczywiscie i na tyle nowy Dunlop. Dal za niego 7800€. To jest jego pierwsze moto ...

 

Witam. Dwa tygodnie temu kolega z Forum wyszukal w mobile.de w Berlinie DS 1100 2005/06. Stan idealny, 21 tys.km ,szyba, gmole, sakwy i kilka innych drobiazgöw-wszystko z Yamahy. A najwazniejsze, ze mial rachunki na wszystkie przeglädy-co bylo wymieniane, rachunki na dokupione rzeczy, ksiäzka serwisowa i ostatni przegläd 4 lipca z regulacjä zaworöw, gazniköw, wymianä olejöw, tarcz i klocköw cham.itp, itd. Gwarancja na moto konczy sie 15 sierpnia. Moto czarne oczywiscie i na tyle nowy Dunlop. Dal za niego 7800€. To jest jego pierwsze moto ...

Klocki hamulcowe (cham :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dwa tygodnie temu kolega z Forum wyszukal w mobile.de w Berlinie DS 1100 2005/06. Stan idealny, 21 tys.km ,szyba, gmole, sakwy i kilka innych drobiazgöw-wszystko z Yamahy. A najwazniejsze, ze mial rachunki na wszystkie przeglädy-co bylo wymieniane, rachunki na dokupione rzeczy, ksiäzka serwisowa i ostatni przegläd 4 lipca z regulacjä zaworöw, gazniköw, wymianä olejöw, tarcz i klocköw cham.itp, itd. Gwarancja na moto konczy sie 15 sierpnia. Moto czarne oczywiscie i na tyle nowy Dunlop. Dal za niego 7800€. To jest jego pierwsze moto ...

Klocki hamulcowe (cham :biggrin: )

 

Tak sie zastanawiam czego dowodzi to co piszesz bo jesli uwazasz ze to tanio to ten DS1100 ma tyle samo lat, 2 razy mniejszy przebieg i kosztuje o wiele mniej http://www.segundamano.es/vi/11795672.htm?ca=28_s

Piszac post do ktorego sie odniosles chodzilo mi o to ze spadek wartosci euro do zlotowki sprawil ze roznica cen miedzy tym samym modelem w Polsce a np w salonie hiszpanii to okolo 10 tys zl czyli przewaznie 25% mniej.

Nie odkryje Ameryki piszac ze lepiej kupic uzywane moto kompletnie ubrane i troche dolozyc niz golasa uzywanego o pare groszy taniej.

Osobiscie jednak jesli mam wybierac nowy lub uzywany za te same pieniadze to ja wole nowego golasa tym bardziej ze po zakupie tego uzywanego posciagal bym z niego wiekszosc zabawek :evil:

Ale to juz sprawa indywidualna jedni lubia jak ich drag wyglada jak choinka a inni staraja sie wywalic co sie da i ja ich wszystkich rozumie.

Edytowane przez fazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dwa tygodnie temu kolega z Forum wyszukal w mobile.de w Berlinie DS 1100 2005/06. Stan idealny, 21 tys.km ,szyba, gmole, sakwy i kilka innych drobiazgöw-wszystko z Yamahy. A najwazniejsze, ze mial rachunki na wszystkie przeglädy-co bylo wymieniane, rachunki na dokupione rzeczy, ksiäzka serwisowa i ostatni przegläd 4 lipca z regulacjä zaworöw, gazniköw, wymianä olejöw, tarcz i klocköw cham.itp, itd. Gwarancja na moto konczy sie 15 sierpnia. Moto czarne oczywiscie i na tyle nowy Dunlop. Dal za niego 7800€. To jest jego pierwsze moto ...

Klocki hamulcowe (cham ;) )

 

zastanawiam sie kto wymienia w motocyklu z 2005 roku po 3 latach i takim przebiegu tarcze hamulcowe ?

no chyba ze w cos przywalil i pokrzywil i nie bylo wyjscia

pewnie stad taka okazja :D

turki z niemieckimi paszportami prezentow nie robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...