Skocz do zawartości

Jaki Chopper


Robertrozalski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie napisałeś zbyt wiele, więc zabawię się w Sherlocka H.

 

To raczej będzie Twój pierwszy motocykl, więc z kwoty nazbieranej odejmij na kask(i), rękawice, buty i kurtkę. Odejmij na podatki i ubezpieczenie.

 

Zostaje coraz mniej, więc sprzęt będzie trochę wiekowy.

 

Odejmij na pakiet startowy wiekowego motocykla.

 

Zostaje połowa (tak na szybko licząc). Jeśli chodzi o choppery może wystarczyć na np. Virago. Ale możesz się zastanowić i poszukać w jakiś turystykach - w tych samych pieniądzach kupisz coś 5 lat młodszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisałeś o swoim doświadczeniu z moto,więc nie bardzo jest jak Ci coś doradzać w temacie wyboru moto.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za taką kwotę w zeszłym roku kupiłem VN750 z 1993r (9700 z opłatami, olejem i filtrem) do którego - odpukać- oprócz filtru i oleju na razie nie musiałem dokładać. Kask, kurtka i rękawice kosztowały mnie ok 1300zł a więc coś za taką kwotę da się znaleźć tylko trzeba poszukać i uważać żeby na "skarbonkę" nie trafić.

Tak jak kolega wyżej napisał, w tej cenie Virago też pewnie znajdziesz ale VN jest większy.

Powodzenia:)

Pozdrawiam

Edytowane przez wadir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago odpada. Mam 184 wzrostu i ważę 95kg wiec właśnie wolałbym coś większego. Mam 21 lat mialem juz Kawasaki KLE. 12 tys złotych przeznaczam na motocykl. Na kurtke buty etc mam jeszcze pare zlotych odlozone. Naprawde nie wiem co wam jeszcze napisac. Interesuje mnie tylko Cruiser/Chopper. Nic innego nie chce:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie łaska byłoby przeglądnąć archiwum..? nic innego ci koledzy nie polecą, jak tylko vs/vn750/800, vt600/750, xvs650, xv750 - wszystkie opisywane w setkach postów. w gruncie rzeczy więcej tu zależy od "widzimisię" kupca, niż jakiejś zdecydowanej przewagi któregoś modelu

może wykażesz ciut inicjatywy - przecież wystarczy poszukać :/

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago odpada. Mam 184 wzrostu i ważę 95kg wiec właśnie wolałbym coś większego. Mam 21 lat mialem juz Kawasaki KLE. 12 tys złotych przeznaczam na motocykl. Na kurtke buty etc mam jeszcze pare zlotych odlozone. Naprawde nie wiem co wam jeszcze napisac. Interesuje mnie tylko Cruiser/Chopper. Nic innego nie chce:D

 

Mam podobny wzrost, troche mniejsza wage, i tez jeszcze nie mam motorku,

Przesledzilem przez ostatnie pół roku mnóstwo stron o motocyklach typu chopper, znawcą co prawda nie jestem ale wyrobiłem sobie zdanie takie, ze zaraz po zdaniu egzaminu na prawko, (a juz mam termin wyznaczony) bede rozgladal sie glownie za motocyklem marki Virago.

535 dla naszej postury moze byc za maly, ale wydaje mi sie ze 750 jest godny rozważenia.

 

Jak juz bede mial papiery na jeżdzenie na motorach, to planuje sie poprzejedzac od jednego sprzedawcy do drugiego i posiedziec poprzymierzac sie do motorku, w taki sposob najlepiej chyba bedzie wybrac ten jedyny!

 

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci kolego w ten sposób... Mam 180cm wzrostu, ważę w okolicach 84-85kg... Na początku też chciałem Virago, dopóki się na nim nie przejechałem... Nie neguję, iż jest to fajny motocykl, ale nie dla faceta co ma ponad 180cm wzrostu i waży w okolicach 90kg...Jeżeli chcesz Yamahe, (tylko za 12k zł ciężko będzie coś znaleźć w tym temacie) rozważ DSa 650. Wbrew pozorom sporo większy i wygodniejszy motocykl od Virażki... Albo uderz w Hondę tu możesz po próbować z tą kasą w VT 600 (choć nie wiem czy nie lepiej było by trochę dołożyć i brać na luzie od razu VT 750)... co do Intruza 800... to jest to fajny motorek choć ma swoje mankamenty i "kwiatuszki techniczne" i jest też wbrew pozorom dość mały (duży plus dla Intruza za napęd kardanem)... Jak łańcuch Ci nie przeszkadza to przymierz się do Maraudera też... Co do Kawasaki VN 800 to nie pomogę, bo nie miałem z tym moto styczności, ale koledzy z forum, co śmigają na Vulcanach zachwalali go , sam też się nad takowym zastanawiałem...Chyba, że poczekasz do przyszłego sezonu, to będę miał do sprzedania śliczną, zadbaną i w pełni ubraną (od A do Z) VT 600 '96 :buttrock: Owocnych poszukiwań pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wiem że w Elblągu jest albo była do sprzedania fajna En-a z 98 roku z aerografem za takie pieniądze, spotkałem się też z fajną VF 750 też godna uwagi, ale myślę że powinieneś sobie posiedzieć na moto, zrobić kilka kilometrów na nim i kupić to co Ci odpowiada a nie sugerować się opiniami innych

 

pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Wy macie problemy z tymi rozmiarami. Ja mam 172 cm i pod 60kg i jezdze RS 1.7. Czy ja jakis ewenement jestem czy co? Jezdzilem juz Rocketem, Valkyrie, VTXami itd. Cholera jak czlowiek jest dupa to sobie na komarku nie da rady wiec podawanie wzrostu, wagi, dlugosci fiutka i ilosci dziur w zebach ma sie nijak do wyboru moto. Poza tym moto nie wybiera sie na podstawie czytania elaboratow na forum - do tego trzeba sie przymierzyc i ma sie podobac...

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przede wszystkim to trzeba wiedzieć czego się naprawdę chce.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam do wydania niewielką sumę 12tys. złotych. Chce kupić coś fajnego. Napiszcie mi co macie, co byście mi poradzili i jakieś swoje zdanie/opinie na temat konkretnego motocykla. Pozdrawiam

 

Ale określ jaka pojemność rocznik, czy to ma być v-ka czy może np rzędówka.

Ewentualnie, kliknij na link w moim podpisie. mam ciekawego draga do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...