Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego tez kupilem z tej firmy takie spluczki.. tyle ze te wieksze.... nie moge teraz sie rozpisac bo lece do roboty..ale moge ci tam cos niecos podpowiedziec.... no i w tylko jak je zaloze (ten tydzien to podesle zdjecia... bo bede je mial montowane na "szybki montaz" ... odpinam 3 zawleczki i zdejmuje.... .. pozdro lece do tyry...

 

ja kupilem te...

http://www.conrad-motors-accessories.otwar...otocyklowe-duze

 

 

 

Witam,

 

te kuferki o ktorych piszecie - sa to kufry fimry MUTAZU USA. wieksze kosztuja u nich 270$ (mniejsze bodajże 90$ mniej) +120$ za shippig do Polski. Płatnośc via PayPal (kartą, bezpiecznie) - wysyłają do 2 dni od zamówienia, w kraju do tygodnia czasu. Różnica wychodzi znacząca - przy dzisiejszym kursie to 1300 pln ver. 2100. W moim przypadku musze poszukać dobrego lakiernika, ponieważ mój VZR jest biała perła a oni maluje na biały ale nie perłowy.

 

PS. wymieniłem przewody hamulcowe na w stalowym oplocie (w PPosition) - czuc różnicę - Polecam.

 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

PS. wymieniłem przewody hamulcowe na w stalowym oplocie (w PPosition) - czuc różnicę - Polecam.

 

Grzegorz

 

a jakie koszta ??

 

Witam,

 

PS. wymieniłem przewody hamulcowe na w stalowym oplocie (w PPosition) - czuc różnicę - Polecam.

 

Grzegorz

 

a jakie koszta ??

 

Witam,

 

te kuferki o ktorych piszecie - sa to kufry fimry MUTAZU USA. wieksze kosztuja u nich 270$ (mniejsze bodajże 90$ mniej) +120$ za shippig do Polski. Płatnośc via PayPal (kartą, bezpiecznie) - wysyłają do 2 dni od zamówienia, w kraju do tygodnia czasu. Różnica wychodzi znacząca - przy dzisiejszym kursie to 1300 pln ver. 2100. W moim przypadku musze poszukać dobrego lakiernika, ponieważ mój VZR jest biała perła a oni maluje na biały ale nie perłowy.

 

PS. wymieniłem przewody hamulcowe na w stalowym oplocie (w PPosition) - czuc różnicę - Polecam.

 

Grzegorz

 

a jakie koszta tych w oplocie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

te kuferki o ktorych piszecie - sa to kufry fimry MUTAZU USA. wieksze kosztuja u nich 270$ (mniejsze bodajże 90$ mniej) +120$ za shippig do Polski. Płatnośc via PayPal (kartą, bezpiecznie) - wysyłają do 2 dni od zamówienia, w kraju do tygodnia czasu. Różnica wychodzi znacząca - przy dzisiejszym kursie to 1300 pln ver. 2100. W moim przypadku musze poszukać dobrego lakiernika, ponieważ mój VZR jest biała perła a oni maluje na biały ale nie perłowy.

 

 

 

Jeśli mogę się wypowiedzieć na temat tych kufrów to sam mam dylemat z zakupem. Ale niestety jak dla mnie to te kufry nie pasują do VZR, pasują do C1800R. Ja uważam że już zdecydowanie lepiej kupić czarne porządne sakwy najlepiej "Hepco&Becker", są na Allegro takie sakwy : http://www.allegro.pl/item566856070_sakwy_...zr_1800_r2.html

Nie wygląda z nimi źle,ale rewelacji nie ma. Ot to taki motocykl jest że najlepiej wygląda bez dodatków :wink: .

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz masz i racje .... ale jest zawsze jakies ale .... a mianowicie czarne skórzane skawy tak ale do czarnego, bordowego i innego lecz jakos nie czuję ich do mojej 109 limited która jest błękitna z białym pasem.

Nie czuję zestawienia skóry z tymi kolorami więc myślę o kufrach które będą w kolorze moto.

Jak macie jakieś jeszcze inne pomysły będe szczerze zobowiazany ponieważ kufry czy sakwy to dla mnie spory dylemat tym bardziej że tak jak kolega napisał w zasadzie nic do naszych suzi nie pasuje w tej kwesti ubioru.

 

Po za tym tak jak pisałem wcześniej gdzie w Polsce kupię takie kierunki ledowe, może ktoś wie????

 

Kolego tez kupilem z tej firmy takie spluczki.. tyle ze te wieksze.... nie moge teraz sie rozpisac bo lece do roboty..ale moge ci tam cos niecos podpowiedziec.... no i w tylko jak je zaloze (ten tydzien to podesle zdjecia... bo bede je mial montowane na "szybki montaz" ... odpinam 3 zawleczki i zdejmuje.... .. pozdro lece do tyry...

 

ja kupilem te...

http://www.conrad-motors-accessories.otwar...otocyklowe-duze

 

 

Wysyłaj kolego, wysyłaj pomożesz podjąć mi może ostateczną decyzje:-)

Z góry podziękował!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po za tym tak jak pisałem wcześniej gdzie w Polsce kupię takie kierunki ledowe, może ktoś wie????

 

 

W Polsce nie kupisz - nikt nie ściąga tego na magazyn one pasują tylko do jednego motocykla i koniec... musisz je ściągnąć sam albo przez jakiegoś importera, który Cię złupi :). Ja ściągałem specjalnie jeden komplet dla siebie.

Jak chcesz mogę Ci pomóc pisz na prv ale uwaga koszt ze wszystkimi opłatami wyszedł ok. 700zł.

Edytowane przez Dzidek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce nie kupisz - nikt nie ściąga tego na magazyn one pasują tylko do jednego motocykla i koniec... musisz je ściągnąć sam albo przez jakiegoś importera, który Cię złupi :). Ja ściągałem specjalnie jeden komplet dla siebie.

Jak chcesz mogę Ci pomóc pisz na prv ale uwaga koszt ze wszystkimi opłatami wyszedł ok. 700zł.

 

 

MOŻE KTOŚ JESZCZE JEST CHETNY DO ZAMÓWIENIA???? MOŻNABY POŁĄCZYĆ SIŁY:-)!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Nie o takie chodziło. Te nie wyglądają za specjalnie.

 

Chodziło o takie jak z linków w postach wyżej. A dokładnie o takie:

Kierunkowskazy LED w pasku

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Panowie my tu gadu gadu a sezon już otwarty więc pytanie gdzie i kiedy spot vzr-ów?? bo już wcześniej były rozmowy i jakoś umarło! Prosze o info bo już za chwile bede miał zmiane oleju a jeszcze nie byłem na spocie vzr

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ? dwa szybkie pytania..

 

1) jakie paliwo lejecie ? 95 czy 98 .. jasna sprawa ze biore pod uwage tylko dobre stacje(Statoil,BP,Neste,Orlen,Schel....itp...

 

2) czy zakladaliscie szersza juz opone niz nasze standardowe 240/50 ... bo mam moto 3 tyg.. i w nowym motocyklu mam juz delikatnie podgieta felge... ( dziury w łódzkich drogach) .. myslalem moze nad 260/60 ?? co o tym myslicie.. dzieki za pomoc...

 

ps. oczywiscie na zlocie VZR`ow sie melduje :-)

Edytowane przez Musstaffa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ? dwa szybkie pytania..

 

1) jakie paliwo lejecie ? 95 czy 98 .. jasna sprawa ze biore pod uwage tylko dobre stacje(Statoil,BP,Neste,Orlen,Schel....itp...

 

2) czy zakladaliscie szersza juz opone niz nasze standardowe 240/50 ... bo mam moto 3 tyg.. i w nowym motocyklu mam juz delikatnie podgieta felge... ( dziury w łódzkich drogach) .. myslalem moze nad 260/60 ?? co o tym myslicie.. dzieki za pomoc...

 

ps. oczywiscie na zlocie VZR`ow sie melduje :-)

 

witam.

1) Generalnie ja leje 98 ale nic się niestanie jeśli zatankujesz 95 :) bo niby co się ma stać :)

 

2) Ja przy swojej mam 250 i jest OK. Można założyć 260 i powinno być OK lecz jak piszą mądrzejsi ode mnie na stronie m109riders rozmiar 260 jest rozmiarem granicznym jeśli chodzi o oryginalna szerokość felgi a bezpieczną jazdę. Jest tu na forum posiadacz intruzka co włożył 280 lecz nie napisał czy na oryginalną felgę. Ja bym się nie odważył. Na pewno za to rozważę przy kolejnej wymianie rozmiar 260.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ? dwa szybkie pytania..

 

1) jakie paliwo lejecie ? 95 czy 98 .. jasna sprawa ze biore pod uwage tylko dobre stacje(Statoil,BP,Neste,Orlen,Schel....itp...

 

2) czy zakladaliscie szersza juz opone niz nasze standardowe 240/50 ... bo mam moto 3 tyg.. i w nowym motocyklu mam juz delikatnie podgieta felge... ( dziury w łódzkich drogach) .. myslalem moze nad 260/60 ?? co o tym myslicie.. dzieki za pomoc...

 

ps. oczywiscie na zlocie VZR`ow sie melduje :-)

Kuba już popsułeś? :( szkoda feli ale niewiem jak mogłeś ją zagiąć ? może masz mało wiatru w kole albo najechałeś na otwartą studzienke, w każdym razie wspułczuje

ps. zmień foto w awaterze na właściwe :) twojej maszyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...