Skocz do zawartości

Proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Zamierzam kupić crossa , bedzie to mnoj pierwszy motor lecz , nie chce żadnych 50 czy 80;]Moi starsi powiedzieli ze w grę wchodzi motor za max 3000zl ponieważ będzię to mój pierwszy i dlatego tylko tyle;/Wiem że mało no ale... Przejdźmy do tematu;]Siedząc na allegro znalazłem coś takiego:

 

 

http://moto.allegro.pl/item375876379_cross...bacz_warto.html

 

Zainteresowalo mnie to ponieważ kosztuje 2000zł , i do tego to jest 200' a więc nieźle;]

 

Tylko teraz proszę o pomoc. Czy opłaca się kupić coś takiego??????

 

 

Dodam że bedzie to motocykl na 1-2 sezony a więc nie dużo;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh....nie musi być zarejestrowane,będę tym jeżdził głownie po lesie (nie zamierzam skakać) tylko po prostu jeździć ;] napewno nie bede tym zapi***** niewiadomo jak , tylko po prostu będę sobie jeździł po polach i po lesie.A więc jak???opłaca się to kupić na 1-2 sezony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty jesteś widzę strasznie napalony na pojemność silnika, podejrzewam że wyczynowa 80 by cię tak sponiewierała że nie chciał byś nic więcej, wiec najpierw sie naucz jeździć a później będziesz myślał nad czymś większym, a co do twojej maszyny z linku to sezon może tym pojeździsz a później to sie będzie nadawało jako wystawka w garażu, lepiej poczekaj i nazbieraj wiecej pieniędzy bo wątpię żebyś z tego chińczyka był zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_question:

Zamierzam kupić crossa , bedzie to mnoj pierwszy motor lecz , nie chce żadnych 50 czy 80;]Moi starsi powiedzieli ze w grę wchodzi motor za max 3000zl ponieważ będzię to mój pierwszy i dlatego tylko tyle;/Wiem że mało no ale... Przejdźmy do tematu;]Siedząc na allegro znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item375876379_cross...bacz_warto.html

 

Zainteresowalo mnie to ponieważ kosztuje 2000zł , i do tego to jest 200' a więc nieźle;]

 

Tylko teraz proszę o pomoc. Czy opłaca się kupić coś takiego??????

Dodam że bedzie to motocykl na 1-2 sezony a więc nie dużo;]

 

 

to wyzej sobie daruj, moim zdaniem jakies DT sobie kup na poczatek i wsio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;o.Jeździłem już wielokrotnie na różnych crossach, typu kawasaki kx 85 czy ktm sxe 125, więc wiem że nawet 80 to zrywne motory;]Tylko że ja mam 184 cm wzrostu a więc rozglądam się za dużym crossem.No to co mi polecicie??W granicach max 3000 zł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :icon_question:

Zamierzam kupić crossa , bedzie to mnoj pierwszy motor lecz , nie chce żadnych 50 czy 80;]Moi starsi powiedzieli ze w grę wchodzi motor za max 3000zl ponieważ będzię to mój pierwszy i dlatego tylko tyle;/Wiem że mało no ale... Przejdźmy do tematu;]Siedząc na allegro znalazłem coś takiego:

http://moto.allegro.pl/item375876379_cross...bacz_warto.html

 

Zainteresowalo mnie to ponieważ kosztuje 2000zł , i do tego to jest 200' a więc nieźle;]

 

Tylko teraz proszę o pomoc. Czy opłaca się kupić coś takiego??????

Dodam że bedzie to motocykl na 1-2 sezony a więc nie dużo;]

A czemu zadnych 80? np kup DT na [oczatek będzie dobra napewno nauczysz się na niej jezdzić,no chyba że myślisz o jezdzie po torze to jakaś wyczynowa 80 ale raczej DT na pierwsze moto bedzie odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym i tak tego nie brał. Wszyscy wiedzą z tego co słyszeli bo jak inni sie przejechali na chinolach to znajomi odradzają:icon_question: Za 3 tys. ta dt styka chyba że wolisz poszukać kmx 125 tylko to bedzie już nie pierwszej młodości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam w 100%. Kumpel ma i widze co się dzieje. Hamulce wysiadły po 3-4 miesiącach, zawieszenie po 6 najwięcej wytrzymał silnik bo 10 miesięcy :) , dodam że jeździ rekreacyjnie. Jeździłem na tym przez 20min i powiem że 10 letnia dt albo kmx to lepszy wybór.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...