Skocz do zawartości

Re ... Mitas C-19


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem faktycznie totalnym lamerem jeśli chodzi o "szukanie" i jedynie z czym mi się ta czynność kojarzy to z jej czeskim "odpowiednikiem". Kolega Piasektt podesłał kilka linków, za które /pomimo tego, że są zupełnie nieprzydatne i nie znalazłem w nich odpowiedzi na moje pytanie odnośnie C-19/ serdecznie dziękuję :icon_mrgreen: Dziękuje również za szybka reakcję "cenzora" który głupi temat zamknął - na przyszłość pytania odnośnie opon motocyklowych będę zadawał na forum koła gospodyń wiejskich. Wszystkim urażonym kwiaty prześlę za pośrednictwem programu I'm sorry :banghead:

 

 

 

Własciwa treść:

 

Witam - starałem się poszukać sam ale wiele nie znalazłem więc pytam:

- czy ktokolwiek z Was lata lub latał na takich oponach jak Mitas C-19, jakie jest Wasze odczucie co do przeznaczenia i jakości tych oponek /na jaki teren się nadają a jaki należy omijać/, do których ze znanych i sprawdzonych Majtasów im bliżej C17, C11 czy C15 ???

 

Panowie na stronie Mitasa nie znalazłem jakiegokolwiek info o ich przeznaczeniu i dlatego nie bardzo wiem czy jest to opona na miękki, twardy czy też "uniwersalny" teren - z góry dzięki za wszelkie info!!!

 

Jeśli macie jakieś wałsne doświadczenia z Majtasami na przód i sugestie, które z nich założyć do Dr-Z400E na planowany wyjazd w kierunku rumuńskich i ukraińskich Karpat to poproszę :notworthy: Motorki polecą via auto i laweta ale na miejscu pewnie bez asfaltowych odcinków się nie obejdzie a teren będzie zróznicowany /od błota po ostre kamienie w okolicach Urdeli/ więc szukam czegoś co pogodzi taki "coktail". Na tył, co już postanowione i zakupione idzie Mitas C-10 ale przód :banghead:

Znam C-17 /twarda i dobra na kamienie oraz asfaltowe dojazdówki ale w błocie "łokrutnie" tańczy/ i C-15 /wg. mojego doświadczenia zdecydowanie bardziej uniwersalna jak C-17/ ale z C-11 no i nowością o którą pytam czyli C-19 nie miałem przyjemności ... więc jeszcze raz :flesje: bardziej doświadczonych kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

tutaj masz link do kolesia co sprzedaje mitasy na allegro :

 

http://allegro.pl/item373502856_opona_mita...cr_yzf_crf.html

 

tutaj masz jego namiar :

 

E-maila [email protected]

 

kom 606299894

 

 

Ten koleś wczesniej na swoich aukcjach miał podane wszystkie modele i przeznaczenie - napisz mu jaka oponka Cię interesuje i gdzie będzie eksploatowana - on Ci na 100 % dobrą doradzi

 

Sprzedawca bardzo solidny - można się z nim dogadać

 

Kupowałem u niego oponki

 

pozdrawiam

 

Inferno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może porostu lepej zapytać o tą opne tutaj http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=70964&hl=mitas a nie zakładać nowe tematy co ty an to?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamsel masz 100% racji, tego akurat nie zauważyłem dlatego jak można to poproszę o przeniesienie wątku - ja niestety naprawdę "niekomputerowy" jestem, taka przypadłość "średniego" pokolenia hehehehe. Boję się tylko, że w tamtym temacie wątek zginie podobnie jak zadane już jakiś czas temu przez innego użytkownika identyczne pytanie, które nie doczekało sie odpowiedzi.

Co do C-19 to faktycznie jakaś nowość - jest na stronie Mitasa ale w specyfikacji podane są tylko indeksy i rozmiary bez jakiegokolwiek komentarza odnośnie przeznaczenia opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasektt WIELKIE Thenk'sy za dodanie treści pytania and Pace and Love.

Panowie toć napisałem, że w specyfikacji i opisie na stronie Majtasa nic nie ma ale opona jest w ofercie /to własnie ta "trzecia od końca"/. Bieżnik i układ kostek wygląda na raczej "uniwersalny" ale konkretnych informacji użytkowników w sieci brak.

Jeszcze raz przepraszam za otwarcie nowego tematu - mea culpa!!!

Przyznaję się do błedu ale na informacje o C-19 nadal niecierpliwie oczekuję.

Edytowane przez Pawel_z_Jasla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...