Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja byłam z kolegą Łukaszem, a później zabraliśmy jeszcze Śliwka do 2oo.

Bylo milo, aczkolwiek czulam sie troche nieswojo... zaluje ze nikt do nas nie podszedl i nie zagadal (oprocz osob do ktorych odezwalam sie na forum) :banghead:

ale tak czy inaczej fajna imprezka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ty się nie przejmuj, za każdym razem będziesz znała już więcej i więcej rybkowiczów i będzie coraz fajniej i w końcu wpadniesz w "uzależnienie" jak cała reszta :banghead:

 

Hmm.. te rybki coraz fajniejsze :flesje:

 

Pozdrawiam

uzależniony :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co tu dużo gadać, grupa super, ilość 2oo super, właściciel lokalu super (miły i dobre pomidory miał ;) ) i fajnie że do każdego można było podejśc i pogadać, i że każdego coraz bardziej poznaję - generalnie na żadnej rybce z tyloma osobami nie pogadałem sobie tyle :)

 

Dzieki Marina za łancuch.

 

Szacun dla Bartasa za orzeszka i gogle :D

 

W dodatku mi się ciekawie wracało, bo jakiś niekapowny kierowca tira mnie spytał jak na Lublin wyjechać, to go poholowałem, więc sobie jechałem vstromem przez warszawę a za mną tir :D Ale tutaj kierowca tira już był ogarnięty bo sobie pasy blokowalismy wzajemnie przy zmianie itp ;)

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla wszystkich, którzy dotarli na wczorajszą rybkę :clap:

Impreza jak zawsze była :lalag: I znowu rekord został pobity...

Jeżyk, zrobiłeś nam miłą niespodziankę. Zaglądaj częściej :lalag:

 

Informacja o wyniku konkursu:

W motototolotku trafił Modek :clap:

Ilość motocykli, policzona na moment rozpalenia ogniska to 33 maszyny.

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą i po ustaleniu z laureatem, :D jest do odebrania, kiedy tylko będzie okazja wypić i nie jeździć :cool:

 

Pozdawiam i do zobaczenia za tydzień... miejsce kolejnego wypadu już niedługo :smile: wystarczy śledzić temat :cool:

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo...! "Rybka" była bardzo fajna. Towarzystwo doborowe. Miło jest zobaczyć na żywca osoby, które zna się tylko z forum hehe...

Miejscówa rewelacyjna, tylko ten dojazd :smile: ...

Do następnego zatem :D

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo dziękujemy ( ja i Ewa ) za spędzony czas na rybce. jak zwykle ludziska i klimat dopisał no i nowy rekord. bardzo fajne miejsce, obsługa i przygotowanie super. Trochę za miękki terem dla niektórych motocykli- i było bam. Teosik brawo za organizację i zbiórkę kasy. Dobry pomysł na napiwek dla obsługi.

 

P.S.

Zulus odwaliłeś kawał dobrej roboty z linkam do rybkowych fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

muiejscowka faktycznie super. chyba najlepsza z dotychczasowych, no i brawa dla pana obsługującego.

 

 

 

Pan obsługujący już o 7.15 wysłał mi sms-a z zapytaniem czy wszystko było ok. Napisałem mu że było super i on dziekuje za fajną zabawę i zaprasza częściej. Może jakaś sobota albo niedziela wtedy grają też różne zespoły

Pozdrawiam

Teosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...