Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No mi nie przeszkadza kiedy, tylko czy zawsze spotykacie się na BP na modlińskiej, jeśli tak to na którym, bo na Modlińskiej są 3 BP

 

warto śledzić wątek, bo czasem miejsce zbiórki jest inne.

 

chodzi o parking przy Torwarze :D

 

pozdro

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE :cool:

 

Najbliższe środowe spotkanie proponuję w kolejnej drewnianej chacie...

Tym razem miejscówka położona jest przy drodze pomiędzy Magdalenką a Nadarzynem.

 

Miejsce zbiórki: stacja Statoil na Puławskiej r.Poleczki (zaraz za Wyścigami jadąc od Centrum...)

Start: 17:30... 15 min później odjazd...

 

Dla tych, co będą gonić po czasie:

Pojedziemy Puławską do Karczunkowskiej, która powinna ominąć tłok do Piaseczna i wyprowadzić nas już w Lesznowoli. Tam w prawo na Magdalenkę, przecinamy Krakowską i jedziemy w kierunku Nadarzyna. Miejscówka jest na łuku drogi.

Obsługa knajpy została dziś uprzedzona o naszym nalocie. Jest także wielka prośba o wyrozumiałość dla obsługi - będzie jedna kelnerka, na dodatek nowa :cool:

 

Proszę zaklinać pogodę ;)

 

R. :cool:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały apdejt Ogłoszenia Parafialnego

 

Igor ma rację - Karczunkowska jest zapchana, objazd trwa w najlepsze. W związku z tym polecimy aż do Piaseczna i tam w prawo na Nadarzyn. Zawsze to jeden pas ruchu więcej...

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Rybeczki :biggrin:

Zgodnie z obietnicą najbliższe środowe spotkanie zorganizuję w sposób nietypowy.

Start jak zwykle o 17.30 z Torwaru, potem o 18.00 widzimy się na BP skąd wyruszamy ok 18.15

Potem kierujemy się w stronę zalewu zegrzyńskiego i tam do wyboru albo zatrzymujemy się gdzieś na jedzonko, albo pośmigamy do 19.40.

O 19.40 jesteśmy umówieni w kinie przy urzędzie gminy Wieliszew

Film: "33 sceny z życia" M.Szumowskiej

Bilet 5zł obejmuje 2 osoby i kawę lub herbatę na miejscu. Popcorn można wziąć z sobą

Są uprzedzeni o naszym przybyciu i kawy nie powinno zabraknąć.

Przed projekcją będzie puszczonych kilka krótkich odcinków "Kroniki filmowej". Miejsce jest fajne bo to sala po przyzakładowym kinie stąd jego nazwa "Klub Filmowy Zakład". Klimat niepowtarzalny i film też wart zobaczenia.

ZAPRASZAM :icon_exclaim:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate, z Tobą pojechałbym na koniec świata i na inne sale, pokoje itd.

 

- to zapraszam na Rybkę :)

- a jak to jest na rybkę??

- ...... ;)

 

 

nie mogłam się powstrzymać hihihi

 

 

P.s Kate, ja dalej czekam na info.

 

szukajcie, a znajdziecie :)

 

zaskocz mnie, lubię niespodzianki (oczywiście te miłe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to zapraszam na Rybkę :)

- a jak to jest na rybkę??

- ...... ;)

nie mogłam się powstrzymać hihihi

szukajcie, a znajdziecie :)

 

znalazłem

"Z reguły ryby rozmnażają się składając ikrę.

Zapłodnienie następuje poza organizmem samicy, gdy po złożeniu jaj samiec polewa ikrę nasieniem.

U większości gatunków ryb rozwój jaj aż do momentu wylęgu odbywa się bez udziału rodziców. Zazwyczaj samce swym wyglądem nie różnią się zbytnio od samic, nie można ich wcale odróżnić lub jest to bardzo trudne. W okresie godowym u wielu gatunków ryb następują jednak zmiany ubarwienia, a u niektórych gatunków zmienia się również kształt ciała."

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem

"Z reguły ryby rozmnażają się składając ikrę.

Zapłodnienie następuje poza organizmem samicy, gdy po złożeniu jaj samiec polewa ikrę nasieniem.

U większości gatunków ryb rozwój jaj aż do momentu wylęgu odbywa się bez udziału rodziców. Zazwyczaj samce swym wyglądem nie różnią się zbytnio od samic, nie można ich wcale odróżnić lub jest to bardzo trudne. W okresie godowym u wielu gatunków ryb następują jednak zmiany ubarwienia, a u niektórych gatunków zmienia się również kształt ciała."

 

:icon_mrgreen:

 

brawo za wkład pracy, ale nie bardzo rozumiem dlaczego akurat te fragmenty zostały podkreślone i wyszczególnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...