Skocz do zawartości

Kontrast dla Harley`a...


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Ja moto faszysta spod znaku H-D zakupiłem japonię. I co z tego? A nic. Trza mi było coś na dojazdy do nowej pracy bo chwilowo odpoczywam od kurierki moto więc się pokusiłem na GSXF 600F, rocznik 1999. Moto było śmigane turystycznie przez większość życia, u sprzedawcy ogładaliśmy przy okazji jego fotki z wypadu do Hiszpanii i Morocco 2 tygodnie temu. Niestety moto było raz przewrócone na parkingu - dzieciaki grały w piłkę i uderzyły w moto. W wyniku tego jest kilka rys z prawej strony ale to drobiazg biorąc pod uwagę extremalnie niską cenę za ten motocykl. Chyba najlepszy biznes jaki w życiu zrobiłem. Po zakupie nie mogłem się powstrzymać i poleciałem do odmu okrężną trasą, obwodnicami itd. Lepsze to niz jada świezym moto przez centrum Londynu. Motorek prowadzi się spoko, nie powiem że idzie jak pocisk bo tak nie jest, To tylko GSXF przecież. Ale jest względnie wygodny. Dobrze że sprzedający zapodał pełen bak paliwka. Jutro od rana lece nad morze czy coś...

 

A oto on, z jajami jak dzwon:

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/dmt...kkmonztxxr2.jpg

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/vzj...klzzotmykmx.jpg

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty. Az tak tanio nie było. :crossy: 500GBP wtopiłem. A na aukcji w tym czasie cena skoczyła do 700 ponad a moto już było w moich rękach. Hehe. Gratis dostałem fabryczną książke obsługi , do tego też serwisówkę wyd. Haynes`a oraz zestaw oryg. narzędzi. Myślę że warto było. :wink: W sumie to jestem happy. :P

 

EDIT:

Zapomniałem dodać że koleś dorzucił jeszcze skórzany pokrowiec na bak oraz TankBag do tego oto pokrowaca w komplecie. Wszytko pod kolor moto.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś Ty. Az tak tanio nie było. :crossy: 500GBP wtopiłem. A na aukcji w tym czasie cena skoczyła do 700 ponad a moto już było w moich rękach. Hehe. Gratis dostałem fabryczną książke obsługi , do tego też serwisówkę wyd. Haynes`a oraz zestaw oryg. narzędzi. Myślę że warto było. :wink: W sumie to jestem happy. :P

Za taka kase to bylo warto. U nas za podobne pieniadze to jedynie simka po tuninu moznaby kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taa. To jeden z powodów dla których kupiłem to moto. W sumie to szukałem jakiegoś małego pierdzika typu 125-250ccm zeby smigac do pracy ale GSXF się nawinął w cenie dobrej 125-tki więc długo się nie zastanawiałem. :crossy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gurim widze dla Ciebie swiatelko w tunelu, moze pozwoli Ci to spojrzec na HD choc nieco iiymi oczami. ;)

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Gurim widze dla Ciebie swiatelko w tunelu, moze pozwoli Ci to spojrzec na HD choc nieco iiymi oczami. ;)

 

:banghead:

 

Heh. Narazie wcale nie patrzę na HD za wyjątkiem plakatu nad monitorem i magazynów o tematyce custom.

:crossy:

 

Narazie odpoczywam od pracy na kurierce więc oddałem moto firmowe. A po 2.5 roku codziennego jeżdzenia od rana do nocy nie dałem rady życ bez moto. Wytrzymałem 2 dni.....

Właśnie byłem na przejażdzce wokół Londynu i wypad autostradą za Londek, jest upał, słońce grzeje więc grzech siedzieć w domu jak ma się nowe moto. :) Ogólnie jest OK, ręce trochę drętwieją na trasie no i muszę się wczuć w ten typ motocykla. pzdr.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w tytule. Ja moto faszysta spod znaku H-D zakupiłem japonię. I co z tego? A nic. Trza mi było coś na dojazdy do nowej pracy bo chwilowo odpoczywam od kurierki moto więc się pokusiłem na GSXF 600F, rocznik 1999. Moto było śmigane turystycznie przez większość życia, u sprzedawcy ogładaliśmy przy okazji jego fotki z wypadu do Hiszpanii i Morocco 2 tygodnie temu. Niestety moto było raz przewrócone na parkingu - dzieciaki grały w piłkę i uderzyły w moto. W wyniku tego jest kilka rys z prawej strony ale to drobiazg biorąc pod uwagę extremalnie niską cenę za ten motocykl. Chyba najlepszy biznes jaki w życiu zrobiłem. Po zakupie nie mogłem się powstrzymać i poleciałem do odmu okrężną trasą, obwodnicami itd. Lepsze to niz jada świezym moto przez centrum Londynu. Motorek prowadzi się spoko, nie powiem że idzie jak pocisk bo tak nie jest, To tylko GSXF przecież. Ale jest względnie wygodny. Dobrze że sprzedający zapodał pełen bak paliwka. Jutro od rana lece nad morze czy coś...

 

A oto on, z jajami jak dzwon:

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/dmt...kkmonztxxr2.jpg

 

http://wbv.pl/gallery.php?entry=images/vzj...klzzotmykmx.jpg

 

 

A zes sobie plastikowca zakupil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A zes sobie plastikowca zakupil :D

 

I ja mimo ze do tej pory mialem (i mam) armaturke tez sobie kupiłem plastika dzisiaj, bardzo dobrze mi sie jezdzi, a natchnelo mnie wlasnie jajko, jak dostalem na przegladzie mojego intruzka po 6kkm dostalem do pojezdzenia i wtedy zdecydowalem ze nowe moto by sie przydalo.

Edytowane przez smoq73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...