Skocz do zawartości

suter jedzie do tyłu


rolnik896
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam moj problem polega na tym iż chciałem sie przejechac skuterem brata odpalilem wyjechalem z garazu zgasł odpaliłem wsiadle a on mi do tyłu jedzie tak jakby złapał lewych obrotów . Jesli wie ktos jak to naprawic bardzo prosze o pomoc

Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle ustawiony zapłon ..........tam jest elektronik więc pewnie ściąl sie klin na magnecie

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wyjebało klin, tylko nie próbuj go dorabiać - lepiej kup orginalny bo będzie się to powtarzało.. włożysz pochodzi chwile i znowu ujebie ; [

 

elo

 

Kolego doradco aby zauważyć subtelną różnicę e Twoim słownictwie spróbuj zgwałcić gilotynę a wtedy przekonasz się jaka jest różnica pomiędzy obcięciem a jebaniem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz zero pomocy ze storny moderatora tylko wieczny opie*dol.wiem czym sie ruzni jebanie od opierdalania. A co do tematu nie musi byc zaplon nowe silniku 2t maja eletronicznie ustaiwony zaplon ktory ustawiony jest co do ,,milimetra".wiec jezeli przkeznik rozrucznmika pusci na odwrot napiecie to rozurcznik zakreci w lewo i silnik odpali.niemozliwe jest zeby rozrucznik krecil w prawo a silnik odpalil w lewo.to wina rozrucznika.dopal z kopki.albo odpali normalnie albo nie odpali wogole:P Tak samo jest w kazdym moto ktory ma np zaplon SEMA po krotce kazda RSka odpali na pych do tylu.Nieraz mialem tak gdy walnmol mi przekaznik w RS 125 z rotaxem 122.odpala normalnie gaz bieg sprzeglo i do tylu.i smiech haha :)

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w owym skuterze nie mam rozrusznika gdzyz nie działa cały czas paliłem z kopa . a co do jazdy do tyłu to jezdziłem tak na romacie wystarczyło go pchnac do tyłu i odpałił a skuter to automat jego sie nie da z popychy odpalic . I jeszcze jedno po tym zdarzeniu ju mi nie chce wogole odpalac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...