Skocz do zawartości

Całkowicie nowe doświadczenie - CB1300SA


Pepper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak ze mną jest, że często podoba mi się to, co innym niekoniecznie.

Lubię jak coś jest oryginalne i w ciekawym, niepowtarzalnym stylu. Widać jakiś snob jestem :)

 

Maszyna jest piękna i nie pie**olić mi tu prosze za uszami :)

Nikt nic nie pierdoli, chwalisz sie to wyrażamy Opinie po prostu, przód to Skandal, ogólnie i tak Bandit lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek,

Ty zdrajco :wink: na plastik się przesiadłeś ;) ale ładna franca :wink:

 

Hehhe, harleyowiec się odezwał :icon_mrgreen:

Zobaczysz na żywo to zobaczysz jaki to plastik.

 

Ile ci spala przy spokojnej jeździe? Zamierzam sobie kupić taką ale jak wyczytałem to ponoć pali ponad 10l/100km.

 

Za dużo się nie najeździłem. Ale przy spokojnej jeździe do 140 wyszło koło 6. Kolega wlasnie wrócił z Korsyki to spalanie wahało się od 5 do 6,8. Jak pocisniesz na maksa gdzieś na autostradzie to może i ta dycha jest możliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałbym głowy, że nie mozna osiągnąć jakiegoś kosmicznego poziomu. Ale z tego co wiem to XJRka pali więcej. Podobno można dobić do 13. Tu jak jedziesz spokojnie, wystarczy ją kręcić do 4 tysięcy i pięknie jedzie a nie żre jak głupia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemcowni jest parę fajnych sztuk, jakbyś chciał jeszcze taniej. Poza tym u dilera spokojnie coś utargujesz myślę. Jak będziesz zainteresowany to daj cynk. Pogadam z chłopakami ze Świdnicy i coś się moża da jeszcze zjechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu przejechałem się tym motocyklem ciągnie od dołu niesamowicie z masą nie jest źle a wręcz dobrze tylko że ten egzemplarz na którym jeździłem był po wywrotkach i darowałem sobie. Chciałem kupić nowego w Łodzi na włókniarzy tylko że inna cenę powiedział przez telefon a inna okazała się na miejscu i jeszcze totalna olewka i trochę rozczarowałem się tym białym kolorem. Jak ktoś ma używany powyżej 2006 najlepiej czarny wersja naked to możemy sie dogadać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...