Skocz do zawartości

Dla żonki....


lary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wybrać dla kobiety?w grę wchodzą Yamaha Drag Star 650 i Honda Shadow C 2....

Co jest zaletą a co wadą w tych motocyklach....Nap ewno napęd to już wiem.

A jak z servisem i z właściwościami jezdnymi,który co i jak się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat w tym dziale ???

Jesli chodzi o DS 650, bo pewnie o takim myslisz dla kobiety, to .............. same plusy i nie ma o czym mowic :crossy: :)

Poza tym ......... sama musi zdecydowac co jej sie bardziej podoba i jaki sprzet jej bardziej "lezy", bo to jest rzecz najwazniejsza na czym sie bedzie lepiej czula.

A ze oba sprzety z tej samej klasy cruiserow to bedzie ciezki wybor :biggrin:

Tu musisz sie kierowac jednynie tym na czym sie bedzie lepiej czula bo "problemy" typu ze inny naped to ......... zaden problem.

Powodzenia w wyborze i ........... niech lepiej Ona wybiera a nie Ty dla niej :notworthy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wybieraj za żonę! Ja o mały włos bym staracił motocyklistke w ten sposób. Chciałem ja wsadzić na co innego a ona usiadła na kilku i stwierdziła "ten albo żaden" a po 1,5 roku zmieniła na lepszy model.

 

Daj zonie spróbować co jej bardziej pasuje. Jak się przyzwyczai i pojeździ, nabierze ochoty to wtedy dopiero wybierze "właściwie". Niech bierze co chce - aby tylko jeździła! :icon_evil:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zona powinna sobie wybrac motocykl taki, ktory jej sie najbardziej podoba i pasuje jej

kiedy na nim usiadzie... Jak Ty wybierzesz to moze byc kicha.

 

tylne siedzenie.....;p/a tak serio to jak to traktujecie??/co kupujecie zonie moto a potem se idzie pojezdzic z nia jak z kumplem??/nie czaje tego calego rodzinnego jezdzenia!

Bo za mlody jestes... :wink:

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wygodniej się jeżdzi samemu niż z plecakiem,więc żebydzielić się swoją pasją ze swoją kobietą to należy kupić jej moto.Ty będziesz miał wygodnie i będzie więcej moto w grupie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać dla kobiety?w grę wchodzą Yamaha Drag Star 650 i Honda Shadow C 2....

Co jest zaletą a co wadą w tych motocyklach....Nap ewno napęd to już wiem.

A jak z servisem i z właściwościami jezdnymi,który co i jak się sprawuje?

 

 

Mam podobny problem wiec chętnie poczytam opinie w tym temacie. Ja zastanawiam sie ( a właściewie żona) nad shadowem C4 albo całkowiecie inna półka suzuki GSX650 F . Podobnie jak pisali przedmówcy - to Jej ma sie dobrze na tym jeździć :crossy: a nie mnie hehehe.... Pewnie za jakiś czas podzielimy się opiniami :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie, drex, to juz trudno cokolwiek doradzac ...

Zona, jak piszesz, ma rozbierznosci gustowe i juz Twoja w tym glowa aby zostala przy jedynie slysznej rodzinie motocykli :) :)

No bo wyobraz sobie jak gdzies razem pojedziecie .... Ty na slicznej V z pieknym, rasowym gangiem i odpowiednim dizajnem :cool: a malzowinka na "przecinaku/szlifierce" :flesje:

Cus tu nie teges :bigrazz:

 

Co wybrać dla kobiety?w grę wchodzą Yamaha Drag Star 650

 

I jakby sie malzowinka zdecydowala na DS 650 to ......... w polowie lipca bede ze swoim w Polsce i bedzie do sprzedazy :) :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu akurat w tym dziale ???

Jesli chodzi o DS 650, bo pewnie o takim myslisz dla kobiety, to .............. same plusy i nie ma o czym mowic :bigrazz: :wink:

Poza tym ......... sama musi zdecydowac co jej sie bardziej podoba i jaki sprzet jej bardziej "lezy", bo to jest rzecz najwazniejsza na czym sie bedzie lepiej czula.

A ze oba sprzety z tej samej klasy cruiserow to bedzie ciezki wybor :wink:

Tu musisz sie kierowac jednynie tym na czym sie bedzie lepiej czula bo "problemy" typu ze inny naped to ......... zaden problem.

Powodzenia w wyborze i ........... niech lepiej Ona wybiera a nie Ty dla niej :biggrin:

ok dzięki.Tak też zrobimy wybór ostateczny będzie jej wyborem.pozdrawiam

 

Oczywiście macie rację co do wyboru.To ona nie ja będzie tym jeździła,Ale wybór już zapadł właśnie DS 650 ew.SHADOW 750 C2.Chodziło mi bardziej o podejście jakie mnie będzie czekało ,a mianowicie o serwis motocykla.Który z tych dwóch modeli jest przyjazny mechanikowi,a który mniej.Chodzi o głowice ,rozrząd itp...

Czyli o sprawę czysto techniczną a nie wizualną..

pozdrawiam<y>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki.Tak też zrobimy wybór ostateczny będzie jej wyborem.pozdrawiam

 

Oczywiście macie rację co do wyboru.To ona nie ja będzie tym jeździła,Ale wybór już zapadł właśnie DS 650 ew.SHADOW 750 C2.Chodziło mi bardziej o podejście jakie mnie będzie czekało ,a mianowicie o serwis motocykla.Który z tych dwóch modeli jest przyjazny mechanikowi,a który mniej.Chodzi o głowice ,rozrząd itp...

Czyli o sprawę czysto techniczną a nie wizualną..

pozdrawiam<y>

 

Osobiscie jakbym mial ja wybierac to wybralbym Honde. Bardziej mi sie podoba.

Technicznie sa one na bardzo zblizonym poziomie. Honda ma normalna chlodnice

a Yamaha chlodzi sie powietrzem.

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Yamaha ma wał,a Honda łańcuch.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Yamaha ma wał,a Honda łańcuch.

 

Toc to wlasnie tu powinno pasc pytanie czy ten "szczegol" w napedzie komus przeszkadza czy nie ???

Ja uwazam ze przy wyborze tego typu motocykla bardziej zwraca sie uwage na zadowolenie z z pozycji za kierownica i "czucia" sprzeta niz z rodzaju napedu.

Wal, lancuch, pasek .......... w sumie jakie to ma znaczenie jak sie nam jakis sprzet podoba i go chcemy ??? :D :rolleyes:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS jest bardziej zwarty, zgrabniejszy i ładniejszy od C2 (nie mylić z C4, który ma zupełnie inny design), kardan to ogromny plus, a podnoszenie braku chłodnicy to totalne nieporozumienie , DS ma tak użebrowany silnik, że jej nie potrzebuje (Harleye też ich nie mają, i co ?). Chyba też więcej dodatków jest do DSa, a po dobrym ubraniu wygląda moim zdaniem znacznie fajniej od C2.

Jedyne czym C2 góruje nad DS650 to nieco większa moc i moment obrotowy. I tyle. Jeździłem DS650A i

1/ sprawował się świetnie i niezawodnie, 2/ świetnie i lekko się prowadził, 3/ zawsze był przez licznych gapiów podziwiany za urodę.

Niech kobieta wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.A jak z jazdą na tych motocyklach?

Chodzi oczywiście o prędkości jakie można rozwinąć i tym podobne sprawy.

Spotkałem się z opiniami że drag starkiem to tak sobie można tylko popyrkac po okolicy,że szarpie silnikiem

że do 100 km/h .....

Jakie są wasze doświadczenia.

Dodam tyle że lubimy podróżować po górach <<beskidy>> czy dadzą radę...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...