Skocz do zawartości

Hornet czy to odpowiedni motocykl??


Rekomendowane odpowiedzi

a`co myslisz o Kawasaki Z750 czy to lepsze?? bo te co wymieniles jakos mi nie podpasowaly ale dzieki :wink:

 

No Z to jest dobra sprawa :icon_exclaim: BDB osiągi i mega zwrotny smialo mozna robic 8 na placu. Idealny na miasto, jednak jesli chodzi o pasazerke to tragedia. Kanapa dzielona + wysoko nogi = nie nadaje sie dla 2... ALE ZA TO JAK WYGLAAADĄ :icon_razz:

 

PS. Krzywde to mozna sobie zrobic i w domu :biggrin:

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od roku mam Horneta i jestem z niego bardzo zadowolony,byl to "strzal w 10". Jednak nie jest to sprzet dla poczatkujacych - 600cm= 100KM i do tego waga ponizej 180kg.Wystarczy spojzec na osiagi:

 

Prędkość maksymalna: 227 km/h (207 km/h z pasazerem),

 

przyspieszenie 0-100km/h: 3,2 sek i 3,7 sek z pasażerem.

 

Przyspieszenie 0-160km/h: 8,2 sek i 11,4 sek z pasażerem,

 

0-200km/h: 19,3 sek i 24,5 sek z pasażerem.

 

Elastyczność: 60-140km/h: 12,5 sek (na 6 biegu).

 

Przyspieszenie do 100km/h jest na poziomie bardzo mocnych scigow, zreszta tak naprawde Hornet to taka CBRka bez owiewek.

 

Co do shimmy to jakies plotki, moze w starszych modelach z poczatkow produkcji gdzie kolo z przodu mialo 16' cali.

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

 

Mam tyle lat co ty. Mam Hornete od roku i jestem bardzo zadowolony.

 

To jak dla mnie najlepszy naked 600tka obok Fazera.

 

Jest niestety jedno ale, pamiętaj że motocykl kosztuje, najlepiej mieć jakąś kaske albo prace. Ja do swojego wpakowałem już około 2500zł na niezbędne czynności serwisowe, najlepsze opony no i oczywiście z 1500 zł na kask i odzienie. O motocykl trzeba dbać, bo to tylko 2 koła i jak coś pójdzie nietak to kiła mogiła.

 

Czy bezpieczny? I tak i nie... nie wszystko zależy od motocykla, a nawet większą odpowiedzialność za bezpieczeństwo ponosi kierujący. Jest jedna ważna rzecz, nie ma czegoś takiego jak bezpieczna jazda na początku, nie odkręcanie do końca czy coś w tym stylu. Tak czy owak momęt w którym to zrobisz nastąpi, i będzie to jeszcze za wcześnie.

 

Hornet pozwala bardzo fajnie poszaleć, niestety trzeba bardzo uwarzać na hamowaniu w zakręcie. Zbyt mocne naciśnięcie prawej klamki powoduje natychmiastowy uślizg przedniego koła, i mamy długi efektowny ślizg... Co spotkało również mnie na plamie oleju.

 

Wygodny to może jest, ale powyżej 140 km/h czujesz sie jak we wnętrzu orkanu Emma, polecam kupno akcesoryjnej szybki, znacznie podności komfort i poprawia wygląd.

 

To wszystko co moge napisać od siebie.

Życze udanego zakupu.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze Xj 600 nie ma takiego wygladu jak hornet, ale moge ci ją polecic dla jazdy z plecakiem, pojedyncza kanapa, duze uchwyty,lagodniejszy przebieg kszywej momentu i mozna na niego zalozyc pare kufrów., wystarczy ustawic sztywniej zawieszenie z tyłu (ma regulacje). Moja xj jest z 98 roku i ma 2 tarcze z przodu takze z chamowaniem jest ok. nie wiem jak starsze modele ale jesli cie stac na horneta to nie zagladaj w roczniki ponizej 98, nie zebym ich nie polecal tylko po co kupywac starszy motocykl jak cie stac na prawie nowy.. :biggrin:

 

ps: mocy raczej powinno wystarczyc jesli piszesz ze nie chcesz nic zrobic dziewczynie,

ps2: pamietaj o jej stroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...