Skocz do zawartości

Hornet czy to odpowiedni motocykl??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :). Mam taki problem zawsze chciałem mieć Horneta i teraz mam możliwość go kupić ale z powodu że moja dziewczyna też chce ze mną jeździć to się zastanawiam czy Hornet to odpowiednie moto??

Dużo się naczytałem na forum o tym motocyklu i nie wiem czy jest on dość bezpieczny żebym mógł wozić dziewczynę a podkreślę że jest dla mnie bardzo ważną osobą i nie chciałbym jej i sobie zrobić krzywdę.

 

Co uważacie czy kupić Horneta?? czy lepiej czegoś innego poszukać.

 

A jak inne moto to jakie polecacie??

 

Proszę o pomoc :notworthy:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym sezonie latałem hornetem 900 - baaardzo przyjemny sprzet, prowadzi sie cud miód a i mocy ma pod dostatkiem. Przesiadłem się co prawda na vmaxa, ale nie dlatego, żebym mógł coś zarzucić szerszeniowi (kto jeździ vmaxem ten wie dlaczego;). Horneta wspominam bardzo dobrze. Polecam w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinienes zadawac pytania czy bezpieczny, jeno czy wygodny. bezpiecznie to ty musisz jechac, a dziewczyna ma siedziec i sie trzymac. na fazerze da sie Europe we dwoje objechac, wiec hornet tez nie bedzie jakos bardzo odstawal.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym sezonie latałem hornetem 900 - baaardzo przyjemny sprzet, prowadzi sie cud miód a i mocy ma pod dostatkiem. Przesiadłem się co prawda na vmaxa, ale nie dlatego, żebym mógł coś zarzucić szerszeniowi (kto jeździ vmaxem ten wie dlaczego;). Horneta wspominam bardzo dobrze. Polecam w 100%

A ja nie polecam ze wzgledu na wiek i doswiadczenie,a juz ne peneo nie 900!!!! Poniewaz dosiadasz juz 125 toosobiscie polecałb bym ci jakieś 600 z moca do 90 KM. Np Jajko,SV - jak si esie wizualnie podobają

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam ze wzgledu na wiek i doswiadczenie,a juz ne peneo nie 900!!!! Poniewaz dosiadasz juz 125 toosobiscie polecałb bym ci jakieś 600 z moca do 90 KM. Np Jajko,SV - jak si esie wizualnie podobają

pzdr

 

a`co myslisz o Kawasaki Z750 czy to lepsze?? bo te co wymieniles jakos mi nie podpasowaly ale dzieki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze Fazer600, Bandit, Honda CB.....

 

Wygląd moto to nie wszystko. Motocykl nie musi wyglądać, motocykl musi jeździć i sprawiać przyjemność a z wysokości siedzenia kierowcy będziesz oglądał tylko zegary i kierownicę a nie całe moto. :icon_rolleyes:

 

PS. przy wyborze motocykla kobietę odsuń od monitora, najlepiej pogoń ją do garów, niech robi coś pozytecznego, na czym się zna itd. :icon_rolleyes: Jedynie kolor motocykla może byc pod jej gusta....

:icon_rolleyes:

 

Moja młoda ostatnio zażyczyła sobie ścigacza to za karę odłączyłem jej programy z serialami na tydzień. :icon_rolleyes:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż ze względu na wiek i doświadczenie zdecydowanie polecał bym ci coś w rodzaju GS 500. Może Hornet nie jest typowym sportem ale to jednak 100 konna 600 do której trzeba mieć jednak odrobine doiadczenia, a nie sądze żebyś posiadał je w wieku 17 lat. Co do shimmy to nie słyszałem żeby hornet miał z tym problemy szczególnie 600 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl nie musi wyglądać, motocykl musi jeździć

 

To na ch*j Ci H-D, że tak się wulgarnie zapytam? :icon_mrgreen:

 

Hornet nie jest bezpieczny, żaden motocykl w rękach 17-to latka nie jest bezpieczny.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na ch*j Ci H-D, że tak się wulgarnie zapytam? :icon_mrgreen:

 

Hornet nie jest bezpieczny, żaden motocykl w rękach 17-to latka nie jest bezpieczny.

 

Powodzenia

Wiesz...mój HD akurat nie wygląda za dobrze....lakier z silnika wypalił się, owiewka porysowana, do tego przyciemniana szyba też szpeci.....dopiero będe go robił od podstaw przez zimę. A po to mi on żeby jeździć i sprawiać frajdę.... :buttrock:

 

 

A w rękach 17-latka jest bezpieczny motocykl....WSK 125...jak wykręcisz w niej wentyle.... ;)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wieku 17 lat nie stac Cie na horneta a i tata kasy nie da :wink::D:D:D:D

 

 

Wpieniają mnie takie teksty :smile:

Co Ci do tego czy go stać czy nie? Lepszy sprzęt od Twojego to już musisz w głupi sposób dosrywać?

Wyobraź sobie że ja w wieku 17tu lat kupiłęm sobie Bandyte600 za własne pieniądze, jakoś było mnie stać bo ciężko na to zapiepszałem i nikt nie dołożył mi ani złotówki!!!

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz jeździć z pasażerką, to Hornet nie bardzo się nadaje (jak zresztą większość typowych streetów). Pozycja plecaka na tym sprzęcie jest podobna jak na ścigu, (podnóżki wysoko). Poza tym może fajnie ak dziewczyna przez cły czas leży ci na plecach, ale po pół godzinie takiej jazdy będziesz się czuł jakbyć ze 200 pompek zrobił. Zainwestuj w coś z nisko położonymi podnóżkami i dokup kuferek z oparciem, a twoja pasażerka będzie w siódmym niebie a ty nie będziesz musiał przez całą zimę na siłowni muskli treniwać, zeby w sezonie nie wypekać od nacisku na ręce i ramiona.

Co mogę polecieć? Seven Fifty, Bandita (chociaż to juz mniej), GSX, CB, CBF, GS500, XJ, XJR, enduro turystyki, albo bardzo drogie turystyki typu FJR. Ja właśnie pod katem wygody plecaka wybierałem motocykl i moja pasażerka jest bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...