Skocz do zawartości

Problem w citroenie evasionie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w moim citroenie evasionie diesel mam problem mianowie samochód raz pali raz nie jak już zapali to jest ok normalnie jedzie choć słychać regularny stuki w silniku (zawory??).

Jak załapie to dużo spalin idzie z rury.

Zauważyłem że z węża w którym idzie ropa są bombelki powietrza i jak ich nie ma to pali a jak są to nie trzeba to odpowietrzyć czy co?? Po zapaleniu ropa idze normalnie.

Czy to jest przyczyna ?? Co byście radzili ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byles ostatnio na serwisie?? wymieniany byl filtr paliwa?? czesto sie tak dzieje ze lapie powietrze po wymianie filtra kiedy zle siada uszczelka lub zle poskladali itp, a jesli nie to faktycznie sprawdz przewody, podaj wiecej szczegolow jaki silnik jakie zasilanie itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli nie filtr paliwa, a raczej jego nieszczelnośc, to ja bym radził postawic samochód na diń dwa i zobaczyc czy przypadkiem zamiast paliwa nie pojawia się powietrze, bo jeśli tak zaworek w pompie nie trzyma i sie zapowietrza stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jesli nie filtr paliwa, a raczej jego nieszczelnośc, to ja bym radził postawic samochód na diń dwa i zobaczyc czy przypadkiem zamiast paliwa nie pojawia się powietrze, bo jeśli tak zaworek w pompie nie trzyma i sie zapowietrza stale.

 

Masz chyba magiczną kulę żeby obstawiać zawór w pompie.Skąd wiesz jaki to jest system skoro autor nie podał nawet grama danych o samochodzie.Nie wiadomo który rocznik .jaki silnik , może to stary dziad na zwykłej pompie albo już HDI i tą radę możesz sobie w buty wsadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, zajmij się czymś innym co? tylko krytykujesz, nic nie wnosisz do tematu i myślisz że jesteś fajny...

Za to Ty pomagasz jak cholera zamiast myśleć i zmusić autora tematu do myślenia dajesz durne rady które można sobie w buty wsadzić.Wy młodzi mądrzy jesteście w internecie a samochód pewnie już dawno tato autora naprawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...