Skocz do zawartości

Komar wraca!!


Manulo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie żart (mam nadzieję).

Za motocyklem:

 

Będzie on wyposażony w 17 calowe koła a do napędu wykorzystano dwusuwowy silnik o pojemności 49 cm3. Kręgosłupem motoroweru jest rurowa rama, a dotychczasową dwubiegową skrzynię zastąpi przekładnia bezstopniowa. Pomysł przywrócenia do życia tego popularnego motoroweru zrodził się w firmie Polmotor. Cena tego motoroweru nie powinna przekroczyć 3000 zł.

 

Ciekawe czy pomysł wypali. Co o nim sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie wyglądało jak Manet czy coś w tym stylu :banghead: Ale dobre i to- ja tego nie kupie ale moze ktoś inny :?: Dobrym ruchem było by wskrzeszenie produkcji charta, skrzynie 4 lub 5 biegową i leciutka zmiana designu i było by OK tylko musiałby się zmieścić w 3000zł :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to bedzie choc w 4% przypominalo z wygladu starego predoma ... nikt nie kupi

 

Pomysl szlachetny i wspanialy , jestem za - ale pod wratunkiem ze zmienia diametralnie wyglad

Wygląd napewno będzie inny. Zresztą komar miał swoje nowsze werjse, KADET, PEGAZ. Ale mogę się założyć że najnowsza ewolucja będzie miała taką samą linie jak komar. Czyli taki "złamany rower". A tak w ogóle powinni wzkrzesić całego predom rometa i dezameta. Powinny powstać nowsze ewolucje wszystkich motorowerów. A co do tego komara to powinien być jakiś wybór silników. Z automatem i bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie panowie poleććie jakieś fajne gazetki, i ceny to jeszcze dzis do kiosku skocze

no nie powiedziałbym że komar za ładny, młodzieży dzisiejszej sie nie spodoba, chociaz jakby kasa była to moze bym sie skusil, bo do zachodniego badziewia przekonany nie jestem.

dobry pomysl z tym chartem, jeszcze jakby ogara wskrzesili troche stylistyke mu poprawili

to by było........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...