Skocz do zawartości

..:15 CZERWCA 2008 WIZYTA W DD Warszawa:..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

I mam nadzieje że żaden głąb na r6 nie będzie kręcił bączków na trawie w tym roku...

 

Florek

 

 

Na niebieskiej może???? Buahahahahahaha, wybacz mu, był jeszcze pijany :crossy:

 

Hehehehehe, no to się uśmiałem bo jeżeli rzeczywiście chodzi o KaZeta (vel. Krychę) to chłopaczyna przy zawracaniu trochę z gazem przesadził i go obróciło wbrew własnej woli. Jakby chciał powtórzyć to raczej by mu nie wyszło heheheheeh.

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby chciał powtórzyć to raczej by mu nie wyszło heheheheeh.

 

Jak będzie trzeba to Ci parę bączków wykręcę nawet na Twoim japońskim SHOEI'u.. nie widzę przeszkód, no może oprócz tego, że moto stoi w serwisie.

 

 

I mam nadzieje że żaden głąb na r6 nie będzie kręcił bączków na trawie w tym roku...

 

Florek

 

Czy rzeczywiście chodzi Ci o niebieską R6 model z lat 2000 - 2002 należącą do mnie? Jeżeli tak, to chętnie dowiem się o jakimś sensownym połączeniu pojęcia głąb z 1/4 obrotu na trawie, biorąc pod uwagę fakt, że znam ludzi którzy spalili nawet :biggrin: gumę pod DD... aż trudno mi sobie wyobrazić w jaki sposób ich jesteś w stanie nazwać :) ;) :) .. w każdym bądź razie licz się ze słowami..

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie trzeba to Ci parę bączków wykręcę nawet na Twoim japońskim SHOEI'u.. nie widzę przeszkód, no może oprócz tego, że moto stoi w serwisie.

 

Nom, bo żeś się wyjebał cieciu bananowy :biggrin:

 

Czy rzeczywiście chodzi Ci o niebieską R6 model z lat 2000 - 2002 należącą do mnie? Jeżeli tak, to chętnie dowiem się o jakimś sensownym połączeniu pojęcia głąb z 1/4 obrotu na trawie, biorąc pod uwagę fakt, że znam ludzi którzy spalili nawet :biggrin: gumę pod DD... aż trudno mi sobie wyobrazić w jaki sposób ich jesteś w stanie nazwać :icon_twisted: :icon_mrgreen: :icon_question: .. w każdym bądź razie licz się ze słowami..

 

Pzdr

 

Jeżeli chodzi Ci o czerwono-białego Fajera to koleś na pewno nie palił gumy, znam go dobrze, za szybko puścił sprzęgło i samo wyszło. Gdyby chciał powtórzyć to mu się raczej nie uda :bigrazz:

 

Będzie można palić gumę?? :biggrin: :bigrazz:

 

Tak, zezwalam Tobie.....za 5 zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której będzie trwała imprezka? na początek nie dam rady ale jak zajmie to jakies 3 h to powinienem sie wyrobić

.

 

Do DD dojedziemy pewnie ok. 11:30. Zanim się ogarniemy i w ogóle to pewnie całą jazdę zaczniemy ok. 12-tej. No a potem to min. 2 godziny wożenia dzieciaków.

 

Bardzo proszę się nie obrażać i nie wyzywać w tym temacie. Zwyczajnie nastukajcie się jak już powozicie dzieci z DD. Przynajmniej będzie dodatkowa atrakcja :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...