Skocz do zawartości

..:15 CZERWCA 2008 WIZYTA W DD Warszawa:..


Nadiq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no pięknie wyszłam na zdjęciu - ale to zawdzięczam tylko Nadiq, która opowiadała mi o kupie na bucie:P

 

ja również wszystkim dziękuję - duże z was dzieciaki:) ciężkie do okiełznania, ale jeszce pare takuch wypadów i uda nam się zorganizować:icon_rolleyes:)

 

Buziaki

Florkowa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale to zawdzięczam tylko Nadiq, która opowiadała mi o kupie na bucie:P

 

 

Ach te "kobiece tematy"... :) Jak nie o malowaniu paznokci to o kupie na bucie nawijają ;)

 

 

A tak na serio, to czy dzieci dostaną też zdjęcia z naszej wizyty? I czy ktoś wie czy one mają tam jakiś internet, bo ja zapomniałem się zapytać... :)

Edytowane przez Carlos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te "kobiece tematy"... :crossy: Jak nie o malowaniu paznokci to o kupie na bucie nawijają :P

A tak na serio, to czy dzieci dostaną też zdjęcia z naszej wizyty? I czy ktoś wie czy one mają tam jakiś internet, bo ja zapomniałem się zapytać... :crossy:

 

maja internet i adres mailowy bo ja pytalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok, za rok... po co tyle czekać.

Zgodnie z tradycją odwiedzamy dzieciaki 2 razy do roku.

W czerwcu i we wrześniu, więc kto nie był tym razem niebawem pewnie będzie miał okazję to naprawić :crossy: Zobaczymy jak to będzie :bigrazz:

 

Dziękuję Wam serdecznie za to, że przyjechaliście i sprawiliście tyle frajdy dzieciakom :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok, za rok... po co tyle czekać.

Zgodnie z tradycją odwiedzamy dzieciaki 2 razy do roku.

W czerwcu i we wrześniu, więc kto nie był tym razem niebawem pewnie będzie miał okazję to naprawić :bigrazz: Zobaczymy jak to będzie :clap:

 

Dziękuję Wam serdecznie za to, że przyjechaliście i sprawiliście tyle frajdy dzieciakom :clap: :clap: :clap:

 

 

Jesli do wrzesnia wyrobie sie z zakupem "hulajnogi" a wiele wskazuje na to iz tak :clap: to rowniez pisze sie na takowa akcje... :crossy:

 

Wielkie :clap: dla organizatorow i osob ktore sie zjawily :clap:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...