Skocz do zawartości

komin w fazerze '03


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do znających temat fazera... co moge zrobić z serynym wydechem żeby ładniej gadał? Nie wiem przebić się na chama "prętem" przez środek czy co? Nie chce kupować akcesoryjnego...

 

Dlatego pytanie co z nim można zrobić żeby chodził ładniej a żeby nie obniżyć jego mocy etc

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer nawet an orginale ładnie mruczy, tylko trochę cicho... ;)

 

Niestety nie jest to taka prosta sprawa...

Po przebiciu może i bedzie głośniejszy, ale czy akurat ta barwa Ci sie będzie podobała :buttrock: Ryzyk fizyk...

 

Po drugie w fazerze jest chyba wtrysk, ale to wcale nie znaczy, ze charakterystyka silnika po takim zabiegu się nie pogorszy...

 

Masz całkiem nowy i fajny sprzęt wiec nie podchodź do niego jak do wiejskiego sprzętu kaskaderskiego.

Jesli chcesz porządny efekt to zakup wydech dobrej firmy dedykowany dla twojego modelu...

Wiem, że to boli w sensie $ ale czego się nie robi dla naszych ukochanych maszyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, w ogóle skąd ten pomysł "przebić się na chama "prętem" przez środek"? Narobisz więcej szkody niż pożytku i nie będziesz mógł powrócić do stanu poprzedniego (przynajmniej nie tak prosto/tanio). Zbieraj kaskę na jakiś oryginalny komin niekoniecznie nowy albo "męcz" się z tym co masz :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwalanie oryginału to głupota! wiem z swojego doswiadczenia:)

na ebayu mozna trafic tłumik dedykowany do twojego fazera za około 300pln! bedziesz miał oryginał w garazu-jak dziwiek akcesoryjnego sie znudzi to zakładzasz oryginał i luz!

wypruwając oryginał robisz tez kuku silnikowi! przerabiałem to- moze zacząć brac olej(u mnie zaczął) no i dziura sie zrobiła w mocy-w zakresie niskich obrotó-regulacje pomogły ale i tak moto nie chodziło tak jakbym chciał!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie do znających temat fazera... co moge zrobić z serynym wydechem żeby ładniej gadał? Nie wiem przebić się na chama "prętem" przez środek czy co? Nie chce kupować akcesoryjnego...

 

Dlatego pytanie co z nim można zrobić żeby chodził ładniej a żeby nie obniżyć jego mocy etc

 

Pozdr

wez kątówke i upierdziel kolektory zaraz przy cylindrach, bedzie gadał tak jak Ty....(;/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto sprzedaje niedługo więc nie chce inwestować to po pierwsze! A komin mam wgniecony więc mała strata.

 

Chodziło mi o to czy jest jakiś dobry sprawdzony sposób na zrobienie lepszego dzwięku i tyle. A to przebijanie prętem to metafora taka :] Jak ktos nie zrozumiał to jego sprawa.

 

//

Więc jak rozumiem nie opłaca się nic kombinować z orginałem, ew kupić akcesora? Bo z niektórch tłumolców wiem że wyciąga się wygłuszenie np.

 

//2003r jest jeszcze na gaźnikach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...