Skocz do zawartości

"nowy-stary" motocykl = nowe kłopoty


Gość Visuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się nasuwa na myśl tylko jedno oprócz wcześniej sugerownych przyczyn...

Zle dobrane świece - chodzi mi o wartość cieplną. Jesli zwiekszac predkość, silnik bardziej się obciąża i rośnie oczywiście jego temperatura i w końcu następuje przekroczenie magicznej granicy...

Ty to lubisz wymyslac niestworzone historie...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to lubisz wymyslac niestworzone historie...

 

Akurat kolego ta historia jest stworzona bo zdażyła się własnie mi :lalag:

 

Ktoś przy sprzedazy sprzeta nie chiał inwestowac w swiecie i załozył co tam miał dostępnego pod ręką byle iskre dawało. Chodził normlanie, ale każda ostrzejsza jazda kończyła sie przerywaniem a nastepnie gaśnieciem silnika. Po lekkim ostygnięciu wszystko wracało do normy. Okazało się, ze miałem wciśniete stare i to od innego modelu swiece... Po wymianie ten problem nigdy sie nie powtórzył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kolego ta historia jest stworzona bo zdażyła się własnie mi :biggrin:

 

Ktoś przy sprzedazy sprzeta nie chiał inwestowac w swiecie i załozył co tam miał dostępnego pod ręką byle iskre dawało. Chodził normlanie, ale każda ostrzejsza jazda kończyła sie przerywaniem a nastepnie gaśnieciem silnika. Po lekkim ostygnięciu wszystko wracało do normy. Okazało się, ze miałem wciśniete stare i to od innego modelu swiece... Po wymianie ten problem nigdy sie nie powtórzył...

 

 

Heh. Nie chcę być chamski ale tez tak miałem. Ale w motorynce - zła swieca padała jak sie nagrzała, po ostygnięciu paliła dalej. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...