Skocz do zawartości

jaki wybrać motocykl 125ccm ( 125 ) sport czy dual?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mam 15 lat i do tej pory jeździłem na yamasze dt. Ale mam zamiar zmienić moto.

Na oku mam te trzy:

1. Derbi Terra Adventure 125

2. Honda CBR 125

3. Cagiva Mito 125

no i ewentualnie :

4. Suzuki DR 125

 

Pomóżcie proszę

Będę się sugerował Waszymi podpowiedziami !!!

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy to masz 15 lat, czy 13 lat? Ja bym ci proponował jakąś 50.

 

P.S To raczej nie ten dział.

 

Mam 15 lat i wydaje mi się że 50 jest za wolna i za mała. A moja dt 50 już mi sie znudziła. Teraz mam zamiar przerzucić się na coś sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... mod mógł przenieść temat z enduraków, ale nie będę się kłócił. tyle, że zalecę zapoznanie się z wyszukiwarką:

125, mito - to tyle na szybko z wyników. przynajmniej z porównaniami cbr i mito nie będziesz miał problemu. pozostałe dwa odstają, więc... za to niewątpliwie zamiast egzotycznego i chyba dość nowego derbi znajdziesz sporo informacji o varadero 125, która powinna wpasować się przynajmniej w część twoich planów dot. motocykla

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz sie dowiedziec czegos o DR 125 to napisz na gadu to Ci cos nieco opowiem bo smigam takim sprzętem

 

a, to pisz na forum - po to jest. odpowiedzi nie służą tylko jednej osobie, ale również potencjalnym pytającym w przyszłości :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie umiesz jeszcze dobrze śmigać do bierz DR

 

jest naprawdę wolna :clap: :icon_exclaim:

 

 

 

taaaaaaaaaaa trzeba tylko umieć jeździć :icon_razz: I już jest szybka a dla takiego amatora to hohoho komarek za dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...