Skocz do zawartości

VN 800A


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę już wytrzymać więc pytam.

Może ktoś odpowie dlaczego "konkretne" modele to tylko VN 800 B i drifter? :buttrock:

Napiszcie czy "kółko " z przodu utrudnia czy ułatwia jazdę , co jest na plus a co na minus?

Kto jeździł modelem A i B ? - niech się wypowie ...

pzdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko kwestia gustu, a o gustach...niech każdy jeździ tym co lubi.

 

Ja wybrałem B z racji wzrostu 188cm - trochę śmiesznie wyglądałbym z cienkim kółkiem.

 

Zaleta węższego koła to łatwiejsze manewrowanie kierownicą. Wada, to mniejsza powierzchnia styczna w momencie przechyłu i mniejsza przyczepność.

 

Masz świetne moto, nie przejmuj się, że komuś się nie podoba. Ważne, że Ty je lubisz :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się wypowiem. miałem to moto i uważam, że jest ładniejszy od classic-a :lalag: i prowadzi się lepiej (a na pewno w koleinach).

a propos: mam wrażenie, że widziałem Twój motocykl na jakiejś giełdzie internetowej do sprzedania!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja też się wypowiem. miałem to moto i uważam, że jest ładniejszy od classic-a :biggrin: i prowadzi się lepiej (a na pewno w koleinach).

a propos: mam wrażenie, że widziałem Twój motocykl na jakiejś giełdzie internetowej do sprzedania!?

 

Gdzie ??? :biggrin:

To na pewno nie mój !!!!

ps.Ale mnie wystraszyłeś chyba lepiej sprawdzę czy stoi w garażu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój vn 800A- chyba (ten na aukcji) . Ja wybrałem vn800A bo był dla mnie ładniejszy niż B i tyle. Teraz szukam intrudera 1400 czyli podobna linia. A co najważniejsze vn800A jest tak mało, że aż wzbudzają zaintersowanie na każdej imprezie.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie a gdzie podziewają się "alergicy"?

Skryli się po kątach? :crossy: -chyba się boją :buttrock:

Aż trudno uwierzyć ,że dosiadając takich maszyn obawiają się Gineczki ;)

 

ps. Igor ar2r -DO TABLICY!!!! (wiecie dlaczego)! :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro zostalem wywolany do tablicy to wtrace swoje 3 grosze - drifter za to ze jest ich tak malo, za to ze wyglada jak Indian. Jezdzilem tydzien temu taka 800. Fajnie Fajnie. Classic za wyglad. Taka moja opinia. siliniki te same - tyly tez prawie wiec diamtralnych roznic nie ma - za to sa subtelne. Ale Vulcan tez ladny jest ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro zostalem wywolany do tablicy to wtrace swoje 3 grosze - drifter za to ze jest ich tak malo, za to ze wyglada jak Indian. Jezdzilem tydzien temu taka 800. Fajnie Fajnie. Classic za wyglad. Taka moja opinia. siliniki te same - tyly tez prawie wiec diamtralnych roznic nie ma - za to sa subtelne. Ale Vulcan tez ladny jest ;d

 

"Ale Vulkan też ładny jest" :) w domyśle( niech Ci będzie kobito!) :icon_mrgreen:

Już widzę w jakich boleściach urodziło się to zdanie :wink:

pzdr "kółkiem rowerowym"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to niepoważne jest - cały motocykl ładny, ciężki, dobrze zbudowany ...... do czasu, aż się na przód spojrzy :icon_mrgreen: . Czy to poważne jest, żeby do takiego moto zakładać kółko od roweru :eek: ?

Żeby nie było, że tylko na twój rowerek :wink: najeżdżam to powiem, że drifter też mi nie leży. Taki blaszak jakiś, motocykla nie widać :) .

O właściwościach trakcyjnych wymienionych sprzętów nie piszę, bo się nie znam :wink: .

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież to niepoważne jest - cały motocykl ładny, ciężki, dobrze zbudowany ...... do czasu, aż się na przód spojrzy :icon_mrgreen: . Czy to poważne jest, żeby do takiego moto zakładać kółko od roweru :eek: ?

Żeby nie było, że tylko na twój rowerek :wink: najeżdżam to powiem, że drifter też mi nie leży. Taki blaszak jakiś, motocykla nie widać :) .

O właściwościach trakcyjnych wymienionych sprzętów nie piszę, bo się nie znam :eek: .

pzdr

 

A kto powiedział ,że Ja jestem poważna??? Wiele razy ( od kiedy mam moto) słyszałam ,że NIEPOWAŻNA JESTEM :wink:

Tak więc pasujemy do siebie!!! AMEN :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...