Skocz do zawartości

Drag Star 1100 XVS kupno


epterode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam 27 lat 182cm 72 kilo i chce kupic wlasnie takie moto wczesniej jezdzilem na dragu z silnikiem garba 1600 4 cyl

 

Powiedzcie czy dam sobie rade z takim sprzetem moto jest z 2002 roku 37 tys ma przekulane co sprawdzac itp ? zebym wtopy nie zrobil przy zakupie moto jest z wloch jakie wady zalety ?

 

 

dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam 27 lat 182cm 72 kilo i chce kupic wlasnie takie moto wczesniej jezdzilem na dragu z silnikiem garba 1600 4 cyl

 

Powiedzcie czy dam sobie rade z takim sprzetem moto jest z 2002 roku 37 tys ma przekulane co sprawdzac itp ? zebym wtopy nie zrobil przy zakupie moto jest z wloch jakie wady zalety ?

dzieki wielkie

Dasz rade, jestem 10kg lżejszy, 10cm mniejszy i pomykam bez żadnego problemu na cięższym motocyklu.

Pozdro. Piter

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg, o ile autentyczny, to nie problem. Poręczność DS'a rewelacyjna.

Sprawdzić, czy nie jest po dzwonie. Czy rama cała i fabryczna. Szlify to raczej normalka, więc tu bym się nie przejmował. Włosi nie słyną z dbałości o sprzęt i z wysokiej kultury technicznej, tak więc trzeba być czujnym na oleje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj. Ja mam 58 lat, jeżdżę RSem 1600, podrasowanym do ca 150Nm, 370 kg i daję radę. DS1100 (270 kg) przy nim to piórko. Przedtem jeździłem DS650 (230 kg), to mam porównanie.

37 kkm na 2002 rok wygląda OK. Na ten motung, taki przebieg to tyle co nic.

DSy nie mają specjalnych wad. Są prawie perfekcyjne. Sprawdź czy nie bity/spawany (gawarancją w DSach są oryginalne lakiery i zachowane szparunki, napisy, itp.), pozaglądaj czy nie ma rys/pęknięć ramy/blach, czy prosta kiera, czy się prosto prowadzi, luzy na głowce, wycieki, podejrzane metaliczne stuki/dźwięki, pracę skrzyni i sprzęgła, czy łatwo odpala (zimny/ciepły), czy nie trą/stukają łożyska, stan zacisków, tarcz, itp. Dobrze jeżeli ma książkę serwisową.

Bez jazdy testowej (min. 10-15 km) i tak się nie obejdzie, zwłaszcza, że moto z Włoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Heja wszystkim,

Podłączę się pod temat bo o podobny sprzęt się w moim pytaniu rozchodzi... mianowicie chciałbym prosić o wsparcie czy mając powiedzmy kapitał około 15 tysiaków mogę brać się śmiało za zakup w tej kwocie draga 1100 czy za taki pieniądz zakupię jakąś padakę.. a jeśli padakę to ile powinienem dołożyć żeby to miało jakikolwiek sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Przerobiłem zakup DS-a 1100 2 miesiące temu (udało się :) ) i jak dla mnie 15 tys. to mało żeby nabyć sensowny sprzęt.Weź pod uwagę jeszcze ubranko , które jest ku....sko drogie i jak masz ograniczone fundusze to szukaj jak najlepiej ubranego.Myślę że rozsądną kwotą za rozsądnie ubrany sprzęt jest ok.20.000zł.

Pozdrawiam:

JJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie przypuszczałem... o ubranku wiem czego się spodziewać bo parę lat temu "ubierałem" się na plastika to mnie zmiotło z ziemi :biggrin: plus taki że sporo mam ze względu na dawny styl ubierania się i upodobań... ramona, kawaleryjki, rękawiczki nawet się znajdą :buttrock:

No nic trochę jeszcze pociułam mam czas do przyszłego sezonu :biggrin:

Dzięki za odpis i szerokości :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też właśnie przypuszczałem... o ubranku wiem czego się spodziewać bo parę lat temu "ubierałem" się na plastika to mnie zmiotło z ziemi :) plus taki że sporo mam ze względu na dawny styl ubierania się i upodobań... ramona, kawaleryjki, rękawiczki nawet się znajdą :)

No nic trochę jeszcze pociułam mam czas do przyszłego sezonu :)

Dzięki za odpis i szerokości :)

 

Hej lof. Mysle, ze dzejdzejo-wi nie chodzilo o ubranie dla Ciebie, lecz o kupno "ubranego" moto. Lepiej zaplacic wiecej za moto z dodatkami (szyba, gmole, sakwy, light-bary, sissybar, itp.itd), niz kupic golego crusiera i bawic sie w dokupywanie chromu. Sprawdz ceny tych oryginalnych dodatköw z kolekcji Yamaha- Star. :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeee :buttrock:

 

najlepsze jest to że wiem o tym, że chodziło mu o "ubranego" sprzęta, tylko napisał o tym dwa razy i myślałem że o ciuchy na "ludzia" też mu się rozchodzi... ale teraz jak na spokojnie to przeczytałem to faktycznie mowa była tylko o łaszkach dla moturrra ;]

 

dzięki za sprostowanie ;]

 

pozdr.. i sorry za gafę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...