Skocz do zawartości

HOnda NSR 125R problem z hamulcem


Kunin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam.

 

 

Mam taki problem , kupiłem nowe klocki do mojej nery na przód założyłem je no i niestety musiałem spuścić płyn hamulcowy no i teraz wlewam płyn do zbiorniczka pompuje , trzymam klamke od chamulca i odkręcam odpowietrznik na szczęce hamulca przedniego i nic ( płyn tryska przez ten odpowietrznik czyli ze pompka działa..

 

Moze macie jakieś rady ?

Proszę o pomoc..

 

POZDRAWIAM KUNIN :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co proszę? bo nie kumam o co Ci kaman :D

pytasz czy dobrze odpowietrzasz czy o co Ci chodzi?

 

domyślam się że próbujesz nam powiedzieć o słabych hamulcach po zmianie klocków...

to niekoniecznie wina zapowietrzenia- klocki potrzebują trochę pośmigania żeby się dotarły i ułożyły na tarczy. Więc spokojnie pojeździj trochę i samo powinno być coraz lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w ogóle nie hamuje;/ pompkaa chodzi ale tłoczki się nie ruszają , (odpowietrzam dobrze to nie jest mój pierwszy motor )

 

a chodzi mi o to ze :

Założyłem nowe klocki spuściłem stary płyn , i przy wkładaniu nowych klocków wepchałem tłoczki troche aby klocki mogły najśc na tarczę, , zalałem płynu pompuje pompuje a tu nic klamka chodzi leciutko ;/ , nie ma oporu płyn leci po gdy odpowietrzam płyn wylatuje przez ta śrubke do odpowietrzania .i teraz pytanie co z tym zrobić czy wyciągnąc tłoczki i przeczyścić?? , czy coś innego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jak ja odpowietrzałem: Otworzyłem zbiorniczek, wlałem płynu do końca, lekko poluxniłem śrubkę od odpowietrzania, do niej przyczepiłem węzyk ze strzykawką, pociągnołem ze 2 razy, puźniej podczas machania klamką cham, dokręciłem odpowietrznik, i jeszcze machłem ze 20 razy klamką, i było git...spróbuj tak jak ja, a powinno sie udać:D Kurcze, chyba powinien ten temat powędrować do mechaniki 2t,,,no chyba że twój to 4t:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...