Skocz do zawartości

Problem ze spalaniem 30l/100km


Rekomendowane odpowiedzi

hehehe kamyczek, nie wiesz że corek to wieczne problemy? mam dokładnie takiego samego z g-laderem. ze spalaniem też miałem wojnę. u mnie to były sparciałe wężyki podciśnienia, ten na przepustnicy i ten który podaje do komputera i licznika. wężyk do kompa musi mieć o ile dobrze pamiętam 90cm i ani cm więcej czy mniej.

a tak w ogóle to zaloguj się na www.corrado.pl tam jest forum najbardziej zapalonych corrkowców. pełny dostęp do forum uzyskasz po wpłacie chyba 25zł.

pozdrawiam

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Doświadczenie kolego, doświadczenie. Ja napisałem, żę sterownik, ale pytałem tatę i on siedząc przez 15 czy 18 lat swojego życia w serwisie VW w niemeczech, gdzie ty jeszcze nie wiedziałeś co to jest corrado z silnikiem G60, to on zna je na wylot. Owszem masz racje, oscyloskom, multimetr oraz wszystkie inne urządzenia diagnostyczne powinno się używać, sam jestem tego zdania i jest to najbardziej celna metoda, która nie naciąga na koszty niepotrzebne. Jak są ludzie którzy pewnie i wiedzą co jest uszkodzone, bez tych wszystkich urządzeń, za pracę którymi diagnosta nie powie 30zł. Bo każda godzina pracy przy elektronice kosztuje. Co do Twoich numerów to nie wszystkie te sterowniki są dla modeli z roku powyżej 1992, a to corrado jest z 1990, więc osobiście nie brałbym na siebie takiej odpowiedzialności, kup ten, bo koleś wyda kilka stówek , a sie okaże zonk ze sterownikiem.

 

Pozdrawiam

urban

 

Nie osłabiaj mnie kolego z tym serwisem.Kto takie głupoty wypisuje nie widząc auta na żywo to nie świadczy o żadnym doświadczeniu.Numery sterownika są dobrane z ETKI i będą pasować bez żadnego problemu.Nie pouczaj mnie co do wymiany sterowników bo już ich trochę wymieniłem szczególnie w VW.Nie ma ludzi którzy bez tych urządzeń wiedzą co jest uszkodzone w każdym przypadku.Ci którzy próbują uprawiać takie praktyki to ludzie których wiedza w temacie jest w rzeczywistości mierna jak poziom tego działu na tym forum.AMEN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...