Skocz do zawartości

Pytania na przyszłość. Jakie moto z oparciem, do 750ccm


bakardi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

[...]jeszcze jeden punkt dokładam żeby moto miał obrotomierz [...]

 

A po co Ci ten obrotomierz ??? :eek:

Niewiele choppperow posiada takowy, bo jest zwyczajnie niepotrzebny.

Takim sprzetem jezdzisz na sluch i na wyczucie wg. doswiadczenia.

A moze DS 650 na poczatek ? :lalag:

Ma okolo 40 konikow, ale np. mi to wystarcza a jak chcesz wiecej to 1100 :) :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to będzie Ci odpowiadał taki Vulcan, który ja posiadam.

Kawasaki VN 750.

-oparcie jest:)

-wersja USA 68 KM

-obrotomierz i szybkościomierz

-pojemność 750

-no i chopper, u mnie na nie oryginalnych wydechach grzmi super

-kupisz młodszy egzemplarz niż podana wcześniej shadow-ka i w 10 tysiącach też powinieneś się zmieścić.

 

Z tym, że jeżeli chodzi o ten motocykl to jest tak, że trzeba znaleźć naprawdę godny uwagi, bo jeżeli się kupi coś niepewnego to może być sporo problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koncepcja, ewentualnie Intruder 750 (ma 55KM) i zdecydowanie jest chopperem smile.gif

 

jest nieźle :icon_razz:

 

Chłopie zdecyduj sie czy chcesz mieć motocykl do 10000 czy nowy.

Stawiasz takie wymagania których żaden motocykl nie spełni, podejdź poważnie do tematu.

 

Jeśli chcesz motocykl o pojemności około 700ccm i mocy 60KM za 10000 to młodszego jak 1990 raczej nie znajdziesz.

 

jakoś inni znajdują. Wole mieć ładną maszynkę, niż dobry silnik a brzydką.

 

 

A po co Ci ten obrotomierz ??? eek.gif

No właśnie, podoba mi się to jak widzę jak się fajnie moto wrzyna na obr :biggrin:.

 

Z tego co czytam to będzie Ci odpowiadał taki Vulcan, który ja posiadam.

Kawasaki VN 750.

-oparcie jest:)

-wersja USA 68 KM

-obrotomierz i szybkościomierz

-pojemność 750

-no i chopper, u mnie na nie oryginalnych wydechach grzmi super

-kupisz młodszy egzemplarz niż podana wcześniej shadow-ka i w 10 tysiącach też powinieneś się zmieścić.

 

Z tym, że jeżeli chodzi o ten motocykl to jest tak, że trzeba znaleźć naprawdę godny uwagi, bo jeżeli się kupi coś niepewnego to może być sporo problemów.

 

też ładna maszyna :icon_rolleyes: wole poszukać dłużej i mieć lepsze moto niż kupić minę.

 

 

Na razie nie chce kupować tylko mieć ogólny pogląd na temat chopperów :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak teraz nie chcesz a moze bedziesz chcial w lipcu lub sierpniu, to ja bede swojego mial do sprzedania buttrock.gif

 

 

mmmmmmmmmmm :P z chęcią bym kupił, ale moje oszczędności mi na to nie pozwalają i wiek :/. Mam tylko 1000 zł oszczędności :P to nie wiem ile bym musiał Ci spłacać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o choppera to jestem zdania , że po 90` to już "prawie" same cruizery wychodziły... Rasowe choppery to raczej strauszki , pozatym nie ma co się bać maszyny np. z 1985 bo czesto ma lepsze rozwiązania konstrukcyjne niż taka z 96` bo zaczeli oszczędzać, ciąć koszta itp...

 

 

Ja mam shadowa z 85` i bardzo Ci polecam dlatego, że maszyna jest nie do zajechania, jeździsz , jeżdzisz, jeździsz.... i nic się nie psuje , bezobsługowa... Kardan , zawory, sprzęgło.

 

Ale jeśli masz uprzedzeni do staruszka to ok, ale mimo to polecam...

 

Mam cygara i super grzmi ;)

 

Warto jeszcze pooglądać intruza, i vulkana... ale vulkana musisz trafić dobrego , naprawde dobrego bo będą problemy.

 

 

AAA i jeszcze jdeno, jest taki piękny motorek , który by Ci się pewnie spodobał, coś bardzo ciekawego z wielkim kopytem, wyjątkowa maszyna , zobacz sobie to:

 

http://www.supermagna.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o choppera to jestem zdania , że po 90` to już "prawie" same cruizery wychodziły... Rasowe choppery to raczej strauszki , pozatym nie ma co się bać maszyny np. z 1985 bo czesto ma lepsze rozwiązania konstrukcyjne niż taka z 96` bo zaczeli oszczędzać, ciąć koszta itp...

 

 

No dobrze mówisz, ale jest coraz większe prawdopodobieństwo że maszyna ma 250000 tyś Kkm przebiegu, a tego się najbardziej boje :(

 

Ja mam shadowa z 85` i bardzo Ci polecam dlatego, że maszyna jest nie do zajechania, jeździsz , jeżdzisz, jeździsz.... i nic się nie psuje , bezobsługowa... Kardan , zawory, sprzęgło.

 

No właśnie Shadow jest dość znana i podejrzewam że w internecie ludzie dodają do niej swoje różne patenty oraz naprawiają sami w domu :banghead:.

 

Ale jeśli masz uprzedzeni do staruszka to ok, ale mimo to polecam...

Tak jak napisałem. Im starszy to większe prawdopodobieństwo że ma cofnięty licznik a tak na prawde ma 250000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...