Skocz do zawartości

Pytanko o sakwy tekstylne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie

Mam takie może głupawe pytanie.Szukam po różnych stronach sakw bocznych ale tekstylnych, nie ukrywam że są tańsze , ale i obszerniejsze od skórzanych. Oczywiście chodzi o takie pasujące do cruisera. Nawet znalazłem całkiem fajną Iron Horse'a na www.louispolska.pl- tyle że ze stroną jest coś nie wtendy.

Czy może ktoś ma jakieś linki na stronki z fajnymi,pakownymi i nieobciachowymi torbami bocznymi, lub zna jakieś sklepy gdzie takowe można nabyć. Będę wdzięczny

Tak czy owak - do zobaczenia na trasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item355114090_sakwy_...rby_boczne.html

Może takie ja jako że ogólnie rzecz ujmując w doopie mam konwencję takie mam na myśli.

Pozdrawiam.

A nas wiedzie siedem demonów, co nami się karmią: Na przedzie pycha podąża z tańczącą latarnią, Chciwość wczepiła się w siodło i grzebie po sakwach, Broi pod zbroją lubieżność, pokusa niełatwa. Bandzioch domaga się płynów i straw do przesytu, Wabi rozkoszne lenistwo do łóż z aksamitu, Gniew zrywa ze snu i groźbą na oślep wywija, A zazdrość nie wie, co sen i po cichu zabija...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item355114090_sakwy_...rby_boczne.html

Może takie ja jako że ogólnie rzecz ujmując w doopie mam konwencję takie mam na myśli.

Pozdrawiam.

 

Znajomy latal w Metroi nie polecal. Obadaj Oxfordy. I przydaly by sie stelaze bo zawsze cos sie przerysuje... No a najelpszy luksus to kuferki np. Givi. Mam takie cos w KLV1000 i sa mega pakowne i wygodne.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sakwy Moto Detail (są na louis.de) - komplet 2 sakwy boczne + rolka, całośc 80 litrów. Można to namierzyć w polskich sklepach internetowych, kosztuje ok. 300 zł.

Używam tego zestawu i jestem zadowolony.

Metro to podobno szmelc a oxfordy drogie.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam czegoś takiego ale na motocykl sportowy, Igor nie wiesz czy Moto Detail będą pasowały?

 

Pasowały na F3, pasują na 929, a i na innych sportach i nie sportach widywałem. Myślę, że śmiało możesz zaryzykować. Sakwy są jak najbradzie warte swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukam czegoś takiego ale na motocykl sportowy, Igor nie wiesz czy Moto Detail będą pasowały?

 

Siema

Ja mam sakwy moto detail w swoim x-sie i powiem że warte swojej ceny tylko bez stelaży to wiszą jak psu j....a :icon_mrgreen: i zawsze się lakierek porysuje.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

no ojro drogie to i ceny poszly w gore.

 

a co do sakw na sporta to hump back z oxforda sa No1

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...